Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Żona nie chce uprawiać seksu

Rozpoczęte przez ~Daniel, 17 lip 2022
  • avatar ~Docent ~Docent
    ~Docent
    Napisane 02 lutego 2024 - 15:35
    ~Wiosna napisał:
    Docent: "Nie szanuje rodziców, którzy mają w planach porzucanie własnych dzieci (niezależnie, czy to robią faceci czy kobiety)"
    Oddanie dziecka pod opiekę drugiego rodzica, to wg. Ciebie porzucenie... dziwne jak dla mnie, no ale cóż każdy jest inny.
    Ja za to nie szanuje ludzi, którzy zamiast rozwiązywać problemy, stosują szantaż.
    Miłego weekendu i dziękuję 4.


    Zgoda - szantaż - nic zdrowego (choć czasem niestety skuteczne).

    Co do porzucenia - owszem tak... myślę, że wiele kobiet tak się czuje - jako porzucona... (i dzieci również) jak np. taki tatuś jedzie za granicę (do pracy czy za jakaś laską) ... i już nie wraca.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 03 lutego 2024 - 00:00
    Przekazanie dziecka drugiemu rodzicowi na jakiś określony czas,czy może przekazanie drugiemu rodzicowi na zawsze i kłopot z głowy ,bo ktoś zaczyna nowe życie i dzieci z poprzedniego związku mu tylko przeszkadzają i ograniczają?
    Czujesz delikatną różnicę?
    Bo według mnie mamusia/tatuś przekazujący dzieci (przecież wspólne) i wyjeżdżający na drugi koniec świata wyłącznie z nowym partnerem/nową partnerką i mówiący "zadzwonię" "odezwę się" to właśnie ci co całkowicie mają dzieci głęboko gdzieś,bo przecież nie stanie im się krzywda. Fizycznie może nie,ale psychicznie? Ale mamusia /tatuś muszą się realizować, może spłodzić nowe a nie wychowywać stare.
    A czasami do dzieci z ostatniego małżeństwa taka kukułka potrafi dołączyć swoje dziecko z poprzedniego małżeństwa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~4 ~4
    ~4
    Napisane 04 lutego 2024 - 13:39
    ~Docent napisał:
    ~4 napisał:
    wrócić uwagę od siebie i skierować ją na mnie?
    Stwierdzenia takie jak "matka Polka" czy "zimna kłoda" lub "nimfomanka", używane w kontekście opisania kobiety, która np. aktywnie i często uprawia seks ze swoim partnerem, albo go nie uprawia dla mnie jest spostrzegane jako pogardliwe a z całą pewnością ma wydźwięk pejoratywny, a już szczególnie wtedy gdy są one używane do oceny lub kategoryzowania zachowań seksualnych na podstawie stereotypów.


    Nie - nie to chciałem :) Nie musisz próbować wchodzić w moją głowę.

    Ale masz rację, słowa nie były dobrane optymalnie. Przyjmuję z pokorą.

    Dobrego dnia :)

    O, nie widziałam tego, że próbuję wchodzić w Twoją głowę. Postaram się tego nie robić.
    Pozdrawiam:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~5 ~5
    ~5
    Napisane 04 lutego 2024 - 15:12
    W moją na szczęście nie wchodzisz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~4 ~4
    ~4
    Napisane 04 lutego 2024 - 17:15
    ~5 napisał:
    W moją na szczęście nie wchodzisz.

    Na szczęście!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~5 ~5
    ~5
    Napisane 04 lutego 2024 - 20:22
    Goń się!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~4 ~4
    ~4
    Napisane 04 lutego 2024 - 21:03
    ~5 napisał:
    Goń się!

    Gonie, gonie! Oj, jak ja się gonię:)))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4 5 6
Strona 6 z 6
poprzednia Strona 6 z 6

Gorące tematy