Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Żona nie chce uprawiać seksu

Rozpoczęte przez ~Daniel, 17 lip 2022
  • avatar ~Daniel ~Daniel
    ~Daniel
    Napisane 17 lipca 2022 - 21:54
    Witam mam taki problem od jakiegoś czasu żona w ogóle nie chce ze mną uprawiać seksu jesteśmy 3 lata po ślubie a nie pamiętam kiedy ostatni raz się kochaliśmy. Co się do niej zacznę przytulać a to za udo złapać to słyszę tekst wez przestań nie mam ochoty jak ci potrzeba seksu to znajdź se taka która ci będzie dawać..... Nie wiem naprawdę o co chodzi jak można być zmęczonym od 4 tygodni pracując 8h w biurze i nic po za tym....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nerd ~Nerd
    ~Nerd
    Napisane 18 lipca 2022 - 01:43
    ~Daniel napisał:
    Witam mam taki problem od jakiegoś czasu żona w ogóle nie chce ze mną uprawiać seksu jesteśmy 3 lata po ślubie a nie pamiętam kiedy ostatni raz się kochaliśmy.


    Skoro sytuacja trwa od "jakiegoś czasu" a wcześniej było okej to warto się głębiej zastanowić (i przeanalizować) co się zadziało w ostatnim czasie, że żona odmawia współżycia ?
    Tu możliwości jest wiele a Ty nie napisałeś nic, żadnych szczegółów.

    ~Daniel napisał:
    Co się do niej zacznę przytulać a to za udo złapać to słyszę tekst wez przestań nie mam ochoty jak ci potrzeba seksu to znajdź se taka która ci będzie dawać.....


    Czy macie dzieci ? Czy zmieniła ostatnio pracę ? Czy się stresuje ? Stres i co za tym idzie wysoki poziom kortyzolu bardzo skutecznie zabija libido ....
    Trochę mało informacji tu zamieszczasz ...
    Zabierz żonę gdzieś na kolację w jakieś fajne miejsce, ważne aby była mila atmosfera, pogadajcie sobie przy winku, powie ci w czym rzecz..
    Może ją coś boli, ma jakieś nieprzyjemne dolegliwości "tam" ... interesujesz się trochę tym ?
    Może ma (oby nie) jakieś dolegliwości po seksie z tobą ?
    Przyczyn może być wiele ...

    ~Daniel napisał:
    Nie wiem naprawdę o co chodzi jak można być zmęczonym od 4 tygodni pracując 8h w biurze i nic po za tym....


    Oj można ...
    "8h w biurze i nic po za tym...." to "nic" to są rzeczy których ty nie robisz a ktoś robić musi .... i robi to pewnie ona :)
    Na kolacji możesz o to zapytać :)))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 18 lipca 2022 - 07:06
    Może ma problem z libido, może cię już nie kocha, może ma kochanka, bez szczerej rozmowy kiepsko to widzę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Daniel ~Daniel
    ~Daniel
    Napisane 18 lipca 2022 - 07:57
    Ogolnie sex jak i przed ślubie jak i po było zawsze okej a to różne pozycje i tak dalej nawet specjalnie pod żonę się ustawiałem czyli pozycja na boczku bo tak twierdziła że ją zawsze mniej boli po seksie ale zawsze tłumaczyła się tym że mam po prostu " dużego " . Np nie lubiała nigdy pozycji że ja leżałem a ona na mnie bo mówiła że czuje dyskomfort więc pozycja na boczku była dla nas najlepsza..... Jeśli chodzi o żonę to napewno się nie stresuje bo w ciągu dnia jest normalną kobietą . Mamy wspaniałego syna 3 letniego więc jeśli chodzi o małżeństwo to jest naprawdę okej . Ale mówię jeśli chodzi o seks to od 4 tygodni zupełnie nic.... No ja też na siłe nie będe żony zmuszać bo akurat bez seksu umiem życ no ale fajnie by było chociaż raz na tydzień nie mówię że codziennie. Ostatnio co dziwnego zauważyłem co o tym mi nie mówiła że założyła se konto na portalu Fotka.pl no ale z drugiej strony to nie portal randkowy czy jakiś też miałem kiedyś tam konto z lat 19stu .... A czy z kim tam piszę to nie wiem nie będe żony kontrolować bo nie o to chodzi albo ma się zaufanie albo nie .... Z tego co widziałem to kilka fotek tam wstawiła swoich , myślę że przygody żadnej to ona nie szuka. Z drugiej strony kobiety i tak się nie upilnuje trzeba mieć zaufanie...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 18 lipca 2022 - 08:06
    ~Daniel napisał:
    Ogolnie sex jak i przed ślubie jak i po było zawsze okej a to różne pozycje i tak dalej nawet specjalnie pod żonę się ustawiałem czyli pozycja na boczku bo tak twierdziła że ją zawsze mniej boli po seksie ale zawsze tłumaczyła się tym że mam po prostu " dużego " . Np nie lubiała nigdy pozycji że ja leżałem a ona na mnie bo mówiła że czuje dyskomfort więc pozycja na boczku była dla nas najlepsza..... Jeśli chodzi o żonę to napewno się nie stresuje bo w ciągu dnia jest normalną kobietą . Mamy wspaniałego syna 3 letniego więc jeśli chodzi o małżeństwo to jest naprawdę okej . Ale mówię jeśli chodzi o seks to od 4 tygodni zupełnie nic.... No ja też na siłe nie będe żony zmuszać bo akurat bez seksu umiem życ no ale fajnie by było chociaż raz na tydzień nie mówię że codziennie. Ostatnio co dziwnego zauważyłem co o tym mi nie mówiła że założyła se konto na portalu Fotka.pl no ale z drugiej strony to nie portal randkowy czy jakiś też miałem kiedyś tam konto z lat 19stu .... A czy z kim tam piszę to nie wiem nie będe żony kontrolować bo nie o to chodzi albo ma się zaufanie albo nie .... Z tego co widziałem to kilka fotek tam wstawiła swoich , myślę że przygody żadnej to ona nie szuka. Z drugiej strony kobiety i tak się nie upilnuje trzeba mieć zaufanie...


    Konto na portalu, od 4tyg brak seksu. Zacznij się martwić. Zaufanie zaufaniem ale coś tu brzydko pachnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Daniel ~Daniel
    ~Daniel
    Napisane 18 lipca 2022 - 08:14
    Yhhh... Jeśli chodzi o normalnie życie codzienne to jest tak jak zawsze było obiadki a to w weekend jakieś wypady a to nad wodę a to do teściowej na grila jeśli chodzi o normalne życie to nic się nie zmieniło tylko jeśli chodzi o łożko to tak .. No ja akurat nigdy nie wymuszałem na żonie że seks to musi być codziennie zawsze seks wychodził na spontanie albo sama miała ochotę i się przymilała żeby coś było . A teraz normalnie jak by się obkręcic o 360 stopni zero nic .... Ostatnio się tłumaczyła że jest przed miesiączką i że nie ma ochoty albo że jak się pokochamy to miesiączka się pojawi i będzie ją brzuch boleć..... .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Daniel ~Daniel
    ~Daniel
    Napisane 18 lipca 2022 - 08:15
    Tak se teraz myślę że chyba trzeba poczekać i zobaczyć co się wydaży ......

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 18 lipca 2022 - 08:24
    Wiem jak to zabrzmi ale przetrzepał bym jej komunikatory, moim zdaniem nie ma na co czekać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 18 lipca 2022 - 08:26
    Poczytaj jak wyglądają symptomy zdrady partnera, będziesz miał jakieś porównanie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Daniel ~Daniel
    ~Daniel
    Napisane 18 lipca 2022 - 11:34
    No ale nie mam jak jej przetrzepac bo przecież haseł nie znam do jej konta. No ale z drugiej strony wątpie żeby mnie zdradzała no bo kiedy by miała na to czas?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 18 lipca 2022 - 13:30
    Brak zaufania to początek końca związku , więc raczej bym nie przeglądał poczty i itd ..

    Z tego co piszesz dla żony sex z tobą oznacza ból i tak naprawdę nawet ta najmniej bolesna dla niej pozycja jest dla nie nieprzyjemna.

    Jak cię poznała to wiedziała że bez sexu raczej cię nie "złapie" , bo dla faceta sex jest ważny ;)
    A potem jak staraliście się o dziecko to wiadomo cel uświęca środki , więc się "przemęczyła" aby osiągnąć cel :)

    A teraz ma ciebie i dziecko czyli cele osiągniete , więc teraz może być "ból głowy" , "zmęczenie" i milion innych powodów aby nie mieć "ochoty" ;)

    Co do Fotka , to najstarszy portal randkowy , choć obecnie chyba już nie tak popularny co kiedyś , ale trochę podejrzane jest że ktoś w związku się tam rejestruje ...

    Inna rzecz uważam że osoba w związku czy to formalnym czy nieformalnym nie powinna mieć konta w żadnym tego typu serwisie , bo wtedy jest nieuczciwa wobec swojego partnera/partnerki , bo po co będąc w związku mieć konta w takich serwisach i po co ???

    Dlatego uważam że teraz trzeba rozmawiać i zapytać czemu ma konto na serwisie randkowym ...

    Aby się nie okazało że niby chce sobie "porozmawiać" a potem trafi na kogoś kto ma inne zamiary ...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nerd ~Nerd
    ~Nerd
    Napisane 18 lipca 2022 - 13:35
    ~Daniel napisał:

    (...)
    pozycja na boczku bo tak twierdziła że ją zawsze mniej boli po seksie ale zawsze tłumaczyła się tym że mam po prostu " dużego " . Np nie lubiała nigdy pozycji że ja leżałem a ona na mnie bo mówiła że czuje dyskomfort więc pozycja na boczku była dla nas najlepsza....
    (...)
    Ale mówię jeśli chodzi o seks to od 4 tygodni zupełnie nic.... No ja też na siłe nie będe żony zmuszać bo akurat bez seksu umiem życ no ale fajnie by było chociaż raz na tydzień nie mówię że codziennie.
    (...)
    ja akurat nigdy nie wymuszałem na żonie że seks to musi być codziennie zawsze seks wychodził na spontanie albo sama miała ochotę i się przymilała żeby coś było . A teraz normalnie jak by się obkręcic o 360 stopni zero nic ....
    (...)
    Ostatnio się tłumaczyła że jest przed miesiączką i że nie ma ochoty albo że jak się pokochamy to miesiączka się pojawi i będzie ją brzuch boleć..... .


    Nie jestem może jakimś ekspertem, ale ból w trakcie stosunku seksualnego nie jest stanem normalnym a raczej chorobowym. Pogadaj z nią o tym, to jest Twoja żona. taki objaw może być sygnałem przed czymś bardzo poważnym i należy z tym pójść do lekarza. Zadbaj o nią.
    Tu rozmiar akurat nie ma znaczenia bo ZDROWA kobieta odpowiednio pobudzona (najlepiej z pustym pęcherzem) może kochać się bezboleśnie w każdej pozycji i wielkość członka czy głębokość penetracji nie ma tu znaczenia.
    Bardzo dobrze myślisz: nic na siłę. Zainteresuj się jej zdrowiem, bo może to być coś naprawdę poważnego.
    Głęboka penetracja, stymulacja okolic szyjki macicy w ostatniej fazie cyklu rzeczywiście może wywołać wcześniejszą menstruację, zatem jeśli ona przechodzi ją boleśnie więc jej opór przed zbliżeniem jest zrozumiały. Wiele pań kilka dni przed okresem a także pierwszych kilka dni miesiączki przechodzi ból, niektóre po prostu "chodzą po ścianach"... Taki stan (długie boleści, obfite i przedłużające się krwawienie) może być symptomem czegoś bardzo poważnego jak chociażby mięśniaków macicy ....
    Porozmawiaj z nią, zainteresuj się jej zdrowiem, to mąż jest tym pierwszym wsparciem dla kobiety.

    ~Daniel napisał:

    (...)
    Ostatnio co dziwnego zauważyłem co o tym mi nie mówiła że założyła se konto na portalu Fotka.pl no ale z drugiej strony to nie portal randkowy czy jakiś też miałem kiedyś tam konto z lat 19stu .... A czy z kim tam piszę to nie wiem nie będe żony kontrolować bo nie o to chodzi albo ma się zaufanie albo nie .... Z tego co widziałem to kilka fotek tam wstawiła swoich , myślę że przygody żadnej to ona nie szuka. Z drugiej strony kobiety i tak się nie upilnuje trzeba mieć zaufanie...
    (...)
    Tak se teraz myślę że chyba trzeba poczekać i zobaczyć co się wydaży ......
    (...)
    No ale nie mam jak jej przetrzepac bo przecież haseł nie znam do jej konta. No ale z drugiej strony wątpie żeby mnie zdradzała no bo kiedy by miała na to czas?


    Nic nie trzep, nic nie szpieguj, nigdzie się nie włamuj bo zwariujesz. Znasz przecież dobrze swoją żonę, obdarzyłeś ją pełnym zaufaniem i trzymaj się tego. Tak naprawdę nie masz żadnych powodów, aby jej nie wierzyć i nie ufać. Czasem wyciąga się bardzo pochopne wnioski, z których ze wstydem się wycofuje ...
    Sam powiedziałeś, że trzeba poczekać co się wydarzy... więc poczekaj, zabierz ją gdzieś, pogadajcie sobie na spokojnie. Jesteście młodym małżeństwem, gdzie współżycie powinno być w zenicie możliwości ... jednak jest jakiś czynnik co to blokuje. Moim zdaniem jest to czynnik zdrowotny, zatem zainteresuj się zdrowiem swojej żony.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Daniel ~Daniel
    ~Daniel
    Napisane 18 lipca 2022 - 14:50
    To znaczy obawiam się po prostu jednego tak jak to na początku naszego związku to znaczy jescze przed oficjalnym związkiem było , Ale nie chce publicznie opisywać o co chodzi :( . Może faktycznie ma Pan rację że żona uzyskała sobie cel Mąż dziecko i nic więcej.....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 18 lipca 2022 - 15:03
    ~Daniel napisał:
    No ale nie mam jak jej przetrzepac bo przecież haseł nie znam do jej konta. No ale z drugiej strony wątpie żeby mnie zdradzała no bo kiedy by miała na to czas?


    Nie o zdradzie fizycznej mówię, może to być zdrada emocjonalna

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Daniel ~Daniel
    ~Daniel
    Napisane 18 lipca 2022 - 15:16
    Wiaderny teraz dałeś mi dużo do myślenia ale w sumie nie zauważyłem żeby żona z kims dużo pisała no ale w sumie nie wiem co robi w domu albo z kim pisze jak ja jestem w pracy. Ogólnie nasza znajomość zaczeła się dziwnie nawet jak to kiedyś " szwagierka powiedziała związek z przypadku " Jak zapytałem jej co ma na myśli to sama żona to potwierdziła że na początku była ze mna dla jaj " ( to akurat za czasów szkoły jeszcze ) . To wtedy jescze miała jakiegoś kolege studenta z innej miejscowości co więźil ich tylko seks czyli jak kolega student miał wolny czas to spotykali się na seks i nic więcej . To akurat się dowiedziałem na początku naszego związku ale zerwała z nim kontakt po pierwszym miesiącu naszego związku. Może też to ma na rzeczy i wychodzi po latach że ogólnie ja innej kobiety nago to nie widziałem to znaczy mój pierwszy sex to był własnie z żoną. Wtedy to mi nie przeszkadzało że przedemną miała kolege do sexu.... kolega zadzwonił a ona w pociąg i jechała . No ale wtedy to ona miała 18 lat teraz ma 27

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 18 lipca 2022 - 15:24
    Facet 46 cele zdobyte trzeba jeszcze utrzymać a bez seksu może to być trudne, założenie konta na portalu randkowym będąc w małżeństwie nie powinno mieć miejsca i powinno wzbudzać podejrzenia, więc trudno mówić o zaufaniu takiej sytuacji. Przejrzenie komunikatora współmałżonka jest źle ale w tej sytuacji bym się nie zawahał

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Anonim ~Anonim
    ~Anonim
    Napisane 20 lipca 2022 - 06:55
    ~Kpr napisał:
    Facet 46 cele zdobyte trzeba jeszcze utrzymać a bez seksu może to być trudne


    Połowa mężatek unika seksu jak tylko może, trzymając męża jak to kiedyś ktoś trafnie napisał "na kroplówce" tak więc trudne to raczej nie jest.
    Ochłap raz na rok, raz na dwa lata i gość cieszy się jak bezdomny kundel, że w ogóle coś "dostał".
    Jak idzie ta przysięga? I że cię nie DOPUSZCZĘ aż do śmierci? ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 20 lipca 2022 - 07:07
    ~Anonim napisał:
    ~Kpr napisał:
    Facet 46 cele zdobyte trzeba jeszcze utrzymać a bez seksu może to być trudne


    Połowa mężatek unika seksu jak tylko może, trzymając męża jak to kiedyś ktoś trafnie napisał "na kroplówce" tak więc trudne to raczej nie jest.
    Ochłap raz na rok, raz na dwa lata i gość cieszy się jak bezdomny kundel, że w ogóle coś "dostał".
    Jak idzie ta przysięga? I że cię nie DOPUSZCZĘ aż do śmierci? ;)



    Na szczęście nie mam "tego" problemu na brak seksu nie mogę narzekać:) ta połowa co to unika seksu z mężem za to bardzo chętnie rozkładają nogi przed innymi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Anonim ~Anonim
    ~Anonim
    Napisane 20 lipca 2022 - 07:22
    Niekoniecznie.
    W większości to kobiety racjonalne, nastawione na cel, a celem jest posiadanie męża i dzieci, bo nawet w dzisiejszych czasach staropanieństwo nie jest dobrze postrzegane. I w pewnym wieku zaczyna się desperacja. Poświęcają się rok, dwa, ba wtedy to jest eldorado, facet myśli, że trafił w 10, kobieta skarb, a po ślubie/ciąży szybkie cięcie i celibat. Potem jeszcze często dają się nabrać na drugie dziecko i to jest definitywny koniec. Cel osiągnięty, sex już nie jest potrzebny. Ale trwają. Dużo małżeństw to taka właśnie fikcja, bo inaczej tego nazwać nie można.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 20 lipca 2022 - 09:21
    ~Anonim napisał:
    Niekoniecznie.
    W większości to kobiety racjonalne, nastawione na cel, a celem jest posiadanie męża i dzieci, bo nawet w dzisiejszych czasach staropanieństwo nie jest dobrze postrzegane. I w pewnym wieku zaczyna się desperacja. Poświęcają się rok, dwa, ba wtedy to jest eldorado, facet myśli, że trafił w 10, kobieta skarb, a po ślubie/ciąży szybkie cięcie i celibat. Potem jeszcze często dają się nabrać na drugie dziecko i to jest definitywny koniec. Cel osiągnięty, sex już nie jest potrzebny. Ale trwają. Dużo małżeństw to taka właśnie fikcja, bo inaczej tego nazwać nie można.



    Wiesz myślę że prawie żaden facet by się nie związał z kobietą jakby mu powiedziała że nie lubi sex i woli celibat ;)
    Więc jak później sex znika to facet czuje się oszukany i ma do tego prawo.

    Wtedy uważam że albo szczera rozmowa z żona że albo związek wróci do normalności (sex) albo jakaś inna kobieta będzie mu go dawać za zgodą żony , albo .. rozwód ..

    Osobiście uważam że jak ktoś myśli o sobie i swoich potrzebach to nie nadaje się do związku ..

    Sex jest bardzo ważny , bo podgrzewa uczucia , zwiększa więź i w małżeństwie powinien być czyms normlanym a nie czymś "od święta" i wymuszonym ..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4 5 6
Strona 1 z 6
następna
Strona 1 z 6 następna

Gorące tematy