Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Zdrada żony

Rozpoczęte przez ~Zdradzony, 20 gru 2022
  • avatar ~Zdradzony ~Zdradzony
    ~Zdradzony
    Napisane 20 grudnia 2022 - 23:08
    Jestem facetem po 40 i mam kilka lat młodszą żonę, jesteśmy małżeństwem od 15lat a razem prawie 20. Mamy dwójkę dzieci w wieku 8 i 14lat. Żona ma dobrze płatną pracę biurową ja prowadzę własny warsztat, w którym mam dużo pracy i też dobrze na tym wychodzę. Niedawno kupiliśmy dom za miastem i go remontujemy stawiam tam także nowy warsztat, oczywiście wszystkie sprawy z tym związane spadły na mnie, żona bardzo chciała ten dom, ale jak go kupiliśmy i zaczęliśmy remont, sprawiała wrażenie niezainteresowanej. Pytałem jej o co chodzi to żaliła się, że ma dużo pracy, że przez to że ja na budowie i w warsztacie to ona ma więcej obowiązków w domu itd. Przez to że żona przestała się interesować remontami i mną zacząłem nabierać podejrzeń że coś jest nie tak. Nie denerwowała się nawet jak wróciłem późno wypity, gdzie wcześniej były o to awantury. Pewnego dnia powiedziałem jej że wrócę późno więc żeby jej nie budzić położę się w salonie i rzeczywiście wróciłem późno, ale zanim się położyłem wszedłem do sypialni i wziąłem jej telefon i tam zobaczyłem coś strasznego żona wypisywała z kolegą z pracy dwuznaczne widomości, który ma żonę. Obudziłem ją i zrobiłem jej awanturę oczywiście wszystkiego się wyparła, że to tylko głupie pisanie nic więcej. Przez prawie dwa miesiące węszyłem żona bardzo się denerwowała wszystkiego się wypierała przy okazji mówiąc że to moja wina, że ją zaniedbywałem itd. Dzieci często słyszały nasze awantury przez co teraz się ode mnie odsunęły myśląc, że wszystko to moja wina. Generalnie uchodziliśmy za dobre małżeństwo i zawsze sobie powtarzaliśmy, że tylko zdrada może nas rozdzielić i nigdy tego sobie nie zrobimy. Było raz lepiej raz gorzej jak wszędzie, ale regularnie uprawialiśmy seks który nam obojgu sprawiał przyjemność. Po prawie dwóch miesiącach wypierania się wszystko wyszło na jaw, część rzeczy sam odkryłem(odczytałem prawie wszystkie wiadomości) do części mi się przyznała. Generalnie wyszło z mojego śledztwa, że robili wszystko oprócz seksu, choć się na niego umawiali tylko że to przerwałem. Dodam jeszcze, że po tym jak się dowiedziałem, z uwagi na to że razem pracują jeszcze jakiś czas romansowali i się całowali. Dalej mają ze sobą kontakt. Wszyscy w pracy żony mnie znają bo robią u mnie samochody. Żona się teraz bardzo stara i twierdzi, że to jej życiowy błąd i że chce wszystko naprawić. Bardzo się podłamałem tą sytuacją i zawalam pracę. Czy powinien jej wybaczyć? Czy to może się udać?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aldek ~Aldek
    ~Aldek
    Napisane 21 grudnia 2022 - 01:15
    Ciężki temat...Twoja żona odleciała.Co tam naprawdę było to się raczej nie dowiesz.Zbieraj dowody,mogą Ci się przydać przy ewentualnym rozwodzie.To musiało być silne uczucie skoro chciała zaryzykować rodzinę i nowy dom.Cieżko przypuszczać ,że nie doszło do zdrady fizycznej.Jedno jest pewne,jeśli załatwisz to na miękko to czekam Cię powtórka z rozrywki.Podstawa to zmiana pracy i poinformowanie żony gacha Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 21 grudnia 2022 - 06:00
    To czy jej wybaczysz to twoja sprawa. (Ja bym nie wybaczył) Na pewno nie możesz jej wierzyć że się z nim nie przespała. I w życiu juz jej nie zaufasz więc to twoj wybór. Oczywiście obił bym ryja koledze na wyjściowo tak żeby że 2miesiace przez słomkę jadł.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Misiak ~Misiak
    ~Misiak
    Napisane 21 grudnia 2022 - 08:40
    I nie zapomnij mu wybić jedynek 8-)
    Jednak jak kolega napisał wyżej powiadom żonę boczniaka -to i ona będzie swojego m pilnować no i dowie się jakiego ma sk....na no ale najpierw wybadaj czy ona nie jest sercowcem itd ,żebyś jej nie zabił

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marynarz ~Marynarz
    ~Marynarz
    Napisane 21 grudnia 2022 - 11:43
    Ja bym zagrał z twoja. Skoro dwa miesiące, była w stanie się wypierać, to znaczy że całej prawdy nie znasz. Poprostu zaatakuj na spokojnie z nienacka. Powiedz, że masz dowody i zamierzasz się rozwieść, oraz poinformować, żonę tamtego. Dodaj, że jak jej zależy na ratowaniu związku, to ma ostatnią szansę, żeby powiedzieć prawdę, bo jak nie to nie ma o czym rozmawiać. Musisz zagrać tak, żeby myślała, że coś masz. Bądź stanowczy i powiedz, że wóz, albo przewóz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zdradzony ~Zdradzony
    ~Zdradzony
    Napisane 21 grudnia 2022 - 12:17
    Tak właśnie z nią zagrałem, poza tym odzyskałem z telefonu wszystkie wiadomości, które pisała

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marynarz ~Marynarz
    ~Marynarz
    Napisane 21 grudnia 2022 - 12:31
    ~Zdradzony napisał:
    Tak właśnie z nią zagrałem, poza tym odzyskałem z telefonu wszystkie wiadomości, które pisała

    Jeszcze zostaje ci jeden as w rękawie, oczywiście jak chcesz wszystko wiedzieć. Temat był gdzieś tutaj poruszany. Daj jej listę pytań, na które chcesz prawdziwe odpowiedzi, a nie motactwa. Powiedz, że te same pytania zadasz jej na badaniu wariografem i że już masz namiary na to badanie. No chyba, że sama chce ci coś powiedzieć, bez badania. Ona narozrabiala, więc masz prawo wymagać od niej. Masz prawo, bo to ona spowodowała, że straciłeś zaufanie. Wyjaśnij, krótko że nie lubisz matactwa, a kręciła tyle czasu. To chyba najprostsza droga

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Albert ~Albert
    ~Albert
    Napisane 21 grudnia 2022 - 12:59
    Mi nie daje spokoju jedna sprawa a mianowicie ostatnio znalazłem u żony w torebce prezerwatywy a ja ich nie używam jak się zapytałem po co jej to to stwierdziła że kupiła jak bym chciał

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zdradzony ~Zdradzony
    ~Zdradzony
    Napisane 21 grudnia 2022 - 14:11
    Jak żona mi wszystko opowiedziała jak to wyglądało z jej perspektywy i widząc, że nie do końca jej wierze sama takie badanie zaproponowała twierdząc, że to jest dla nas szansa żebym jej uwierzył. Na początku myślałem, że coś to da, ale ostatecznie się wycofałem. Nawet jeżeli to prawda, że się z nim nie przespała, tak zakładam, wynika to z treści wiadomości, że nie chciała tego robić, mimo że podkręcała atmosferę... Czy zaniedbanie męża, odstawienie na drugi plan naszych spraw, wypisywanie dwuznacznych wiadomości, ciągnęło się to przez około 3msce, to było jak dla mnie robione z premedytacją i wszystko było planowane, czy to nie jest czasami gorsze niż zdrada fizyczna? Choć zdrada fizyczna też była, pocałunki i macanki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aldek ~Aldek
    ~Aldek
    Napisane 21 grudnia 2022 - 14:21
    Tutaj mamy i zdradę fizyczną (pocałunki,macanki) jak i dużo bardziej groźną zdradę emocjonalną.Przeczytaj sobie inne historie ,jeśli nie zagrasz ostro to będziesz miał powtórkę z rozrywki.Pokaż,że jesteś samcem ,idz do gościa,sprzedaj mu "liścia", następnie idz z materiałem do jego żony.Swoją Pani o nic nie proś, walizeczki z domu i do teściowej niech leci(i się tłumaczy).Następnie rzuć papierami rozwodowymi(zdejmij obrączkę) i czekaj.Papiery możesz zawsze wycofać.Jak nie zrobisz armageddonu to masz chłopie przesrane.Ona i kochanek razem w pracy?Ty chyba sobie żarty robisz ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marynarz ~Marynarz
    ~Marynarz
    Napisane 21 grudnia 2022 - 14:34
    Pytasz, czy się może udać. Do tego macie dzieci, które najwięcej na tym wszystkim stracą. Jak zdecydujesz się wybaczyć, to nie możesz do tematu nigdy wracać, bo to was zniszczy. Wiesz ludzie popełniają błędy i często wyciągają wnioski. Musisz być pewny że szczerze żałuje tego co zrobiła. Jakąś kara też się należy żeby nie było łatwo. Musi wiedzieć że za takie coś zwykle przepraszam nie wystarczy. Postawiłbym jeden warunek, że w twojej obecności przeprosi żonę tamtego kochanka i wyjaśni jej co zaszło między nimi. Większej kary dla obojga chyba nie ma. Tym bardziej że nadal się widują w pracy. Po tym jak chcesz ratować to, to zapomnij. Postaw też sprawę jasno, że drugi raz coś takiego i was nie ma.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 21 grudnia 2022 - 17:36
    ~Albert napisał:
    Mi nie daje spokoju jedna sprawa a mianowicie ostatnio znalazłem u żony w torebce prezerwatywy a ja ich nie używam jak się zapytałem po co jej to to stwierdziła że kupiła jak bym chciał



    Tylko nie mów że w to uwierzyłeś :) haha kupiła jak byś chciał :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mateusz ~Mateusz
    ~Mateusz
    Napisane 21 grudnia 2022 - 17:44
    Zdradzony, w jaki sposób odzyskałeś wszystkie wiadomości? Za pomocą Autela czy Lexii?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Taki.. ~Taki..
    ~Taki..
    Napisane 21 grudnia 2022 - 17:45
    ~Kpr napisał:
    ~Albert napisał:
    Mi nie daje spokoju jedna sprawa a mianowicie ostatnio znalazłem u żony w torebce prezerwatywy a ja ich nie używam jak się zapytałem po co jej to to stwierdziła że kupiła jak bym chciał



    Tylko nie mów że w to uwierzyłeś :) haha kupiła jak byś chciał :)

    I tak ma lepiej:). Rucha żonkę bez:), a szfagier musi ubierać:). Ciekawe, czy paczka była pełna:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 21 grudnia 2022 - 17:50
    ~Misiak napisał:
    I nie zapomnij mu wybić jedynek 8-)
    Jednak jak kolega napisał wyżej powiadom żonę boczniaka -to i ona będzie swojego m pilnować no i dowie się jakiego ma sk....na no ale najpierw wybadaj czy ona nie jest sercowcem itd ,żebyś jej nie zabił



    Jedynki obowiązkowo. Z resztą jedynki to były by jego najmniejszym zmartwienie ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Albert ~Albert
    ~Albert
    Napisane 21 grudnia 2022 - 18:39
    Panowie sam nie wiem co o tym myśleć co mam ja dziennie śledzić przecież to nie realne

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 21 grudnia 2022 - 19:08
    ~Albert napisał:
    Panowie sam nie wiem co o tym myśleć co mam ja dziennie śledzić przecież to nie realne



    Telefon laptop tam szukaj. Te gumki to nie przypadek ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Albert ~Albert
    ~Albert
    Napisane 21 grudnia 2022 - 19:25
    Przetrzepałem wszystko nic nie znalazłem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 21 grudnia 2022 - 21:38
    Słuchaj może mówi prawdę a może nie całą. Ty z nią cały czas nie byłeś i nigdy się nie dowiesz jakby coś było. Na stosunek wystarczy 15 min jak napalona. Jedno jest pewne ona ciebie już nie kocha i nigdy o tamtym nie zapomni. To co teraz to wyrzuty sumienia i obawa co dalej. Zawsze będziesz pamiętał i tak naprawdę nigdy jej tego nie wybaczysz . Piszesz że laptop i telefon przetrzepany a nie bierzesz pod uwagę że umówili się że o pewnych sprawach nie będą pisali tylko mówili w swojej obecności. Za długo to trwało aby nic nie było więcej , nawet lodzika ? Ty podejmujesz decyzje, przeanalizuj co stracisz w razie rozwodu i co zyskasz. Trudna decyzja przed tobą bo wiesz że już nic nie będzie takie samo jak kiedyś a może być spokojniej i lepiej. Żonę tamtego zucha powinieneś poinformować jakiego ma amanta cudzych mężatek bo może się okazać że tamta ma lepsze informacje tylko nie chce niszczyć waszego małżeństwa bo nie wie że wiesz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 22 grudnia 2022 - 06:25
    ~Albert napisał:
    Przetrzepałem wszystko nic nie znalazłem



    To może nic nie ma. Jednak te prezerwatywy w torebce to dziwny temat. Jak bym poweszył.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4 5 6 7
Strona 1 z 7
następna
Strona 1 z 7 następna

Gorące tematy