Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Więź jak powięź;-)

Rozpoczęte przez ~czwórka, 05 maj 2022
  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 17 maja 2022 - 14:18
    ~Kwitnąca napisał:
    ~czwórka napisał:
    ~Kwitnąca napisał:

    Życie jest piękne :-)


    Pewnie, że jest:-)
    Jak będziesz miała ochotę to zobacz. To co po wykładzie nawet ciekawsze niż sam wykład.
    https://youtu.be/dQHSXOmlzwM



    Zobaczyłam :-) dzięki.
    I tak się zastanawiam, czy u tych, którzy na własnym przykładzie pokazują, że mają rodziny i małżonków po kilkadziesiąt lat, jak u nich jest (czy może bywało) wtedy, kiedy nikt nie widział... I co tacy ludzie mają w myślach oprócz tego, że wspierają zagubionych...

    Nie ma za co. Ja się bardzo cieszę kiedy ktoś wykazuje zainteresowanie tym co dla niego nowe. To, jak dla mnie, piękna cecha.
    I w ogóle uwielbiam ludzi, którzy się zastanawiają, chcą siebie i innych poznawać i doświadczać siebie w kontakcie z drugim człowiekiem, naturą a także techniką.
    Ja mam dopiero 26 letni staż to się nie ma co podsumowywać bo jeszcze wiele przede mną;-):-)
    Nie ma ideałów tak moim zdaniem. Jak ktoś robi z siebie lub ze swojego związku ideał, że mucha nie siada to pewnie czegoś ważnego nie widzi. A to od tego widzenia wiele zależy.

    Bogdan de Barbaro na cenną dla mnie sprawę zwrócił uwagę, a mianowicie na rozsiadanie się w bezpiecznej strefie. To jest iluzja. Bezpiecznie zwykle jest tylko chwilę. Bo życie to ciągłe zmiany. Trzeba to wiedzieć i zaakceptować a siłę czerpać w tych krótkich okresach kiedy jest względny spokój.





    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 18 maja 2022 - 09:17
    Wisienko,
    znalazłam dobry artykuł o szczęściu, jak je sobie „załatwić” zostawię tu:
    www.literaturajestsexy.pl/mihaly-csikszentmihalyi-mix/

    Miłego dnia:-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 18 maja 2022 - 22:46
    ~czwórka napisał:
    Wisienko,
    znalazłam dobry artykuł o szczęściu, jak je sobie „załatwić” zostawię tu:
    www.literaturajestsexy.pl/mihaly-csikszentmihalyi-mix/

    Miłego dnia:-)


    O świetnie, cieszę się, będę czytać jutro, być może nawet z rana, dziękuję. Dziś jestem tak wymęczona, że już usypiam pisząc, ale już pomyślałam, że dziś podzielę się moim szczęściem, bo z wielką chęcią poczytam o szczęściu :-)
    Dobrej nocy, Czwórko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3
Strona 3 z 3
poprzednia Strona 3 z 3

Gorące tematy