Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Totalna wtopa po wejsciu w klimaty swingers

Rozpoczęte przez ~On36, 24 maj 2022
  • avatar ~On36 ~On36
    ~On36
    Napisane 28 maja 2022 - 22:00
    ~Nowy napisał:
    Nas też to ciekawi jak to jest z inną parą zdecydowaliśmy się tylko mam też pewne obawy jak nas wystawią tak jak Ciebie i trzech facetów będzie ruchać mi żonę a jak twoja żona wspomina sex z tyloma facetami czy jej się to podobało czy spróbowała by jeszcze raz bo moja powiedziała że z trzema by chyba nie dała rady

    Wiesz byl alkohol, do tego tamta nakrecila ta sytuacje. Doznania miala potężne, ale kolejnego dnia i przez kilka nastepnych doslownie obolala i raczej z tego co mowi jest na nie w tego typu konfiguracjach. Wcześniej nigdy nie miala takich doswiadczen. Ja tez na ta chwile, chce wystopowac. Mimo ze tamta sie mna zajmowala i mialem ja na wylacznosc, to jednak bylem wk...y. Bo nie tak, to ustalalismy. Nie lubie jak ktos sie na cos umawia, a w trakcie robi co innego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nowy ~Nowy
    ~Nowy
    Napisane 28 maja 2022 - 22:24
    Nic dziwnego że była obolała trzech facetów ją posuwało a z tym alkoholem to masz rację bo po nim wszystkie chamulce puszczają moja ma tak samo jak wypije to nie ma dość i można z nią robić co chcesz

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On36 ~On36
    ~On36
    Napisane 29 maja 2022 - 00:08
    ~Nowy napisał:
    Nic dziwnego że była obolała trzech facetów ją posuwało a z tym alkoholem to masz rację bo po nim wszystkie chamulce puszczają moja ma tak samo jak wypije to nie ma dość i można z nią robić co chcesz

    Ja bylem wkurzony na ta sytuację i na zone tez, bo mogla to przerwac, ale nie mowilem jej tego. W koncu tez moglem przerwac. Najważniejsze ustalic wspolnie zasady przed spotkaniem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On36 ~On36
    ~On36
    Napisane 29 maja 2022 - 01:18
    ~Nowy napisał:
    Nic dziwnego że była obolała trzech facetów ją posuwało a z tym alkoholem to masz rację bo po nim wszystkie chamulce puszczają moja ma tak samo jak wypije to nie ma dość i można z nią robić co chcesz

    Z tym alkoholem i hamulcami musze przyznac ci racje. Z kobiety wychodzi dziwka, w niej ukryta i potrafi zrobic zeczy, przed ktorymi miala opory.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nowy ~Nowy
    ~Nowy
    Napisane 29 maja 2022 - 05:19
    Widocznie Twojej żonie się to podobało jak nie przerwała może potrzebowała takiego ostrego ruchanka

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On36 ~On36
    ~On36
    Napisane 29 maja 2022 - 11:16
    ~Nowy napisał:
    Widocznie Twojej żonie się to podobało jak nie przerwała może potrzebowała takiego ostrego ruchanka

    Byl duzy wplyw tamtej, ze sie na to zgodzila. A jak juz sie zaczelo to poplynela z tym tematem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nowy ~Nowy
    ~Nowy
    Napisane 29 maja 2022 - 11:29
    Ja bym proponował żebyś zagadał z żoną o powtórzenie tego i zobaczysz jej reakcję jak będzie tęsknić za tamtym wieczorem za takim ruchaniem to się zgodzi i w tedy będziesz pewien że ona sama tego chciała a tamta coś mi się wydaje że to widziała w jej oczach i tylko postawiła kropkę nad i

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nowy ~Nowy
    ~Nowy
    Napisane 29 maja 2022 - 11:35
    Byliście w osobnych pokojach czy w jednym

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On36 ~On36
    ~On36
    Napisane 29 maja 2022 - 13:35
    ~Nowy napisał:
    Byliście w osobnych pokojach czy w jednym

    Nie chce sie zbyt rozpisywac, bo zaraz ktos zacznie pisac, ze fantazjuje itp. W skrucie to tamta zaproponowala ze zrobia striptis, juz po tym jak wypilismy troszke. Pozniej usiadla mi na kolanach i powiedziala, ze sie mna zajmie, a moja zonka jako gospodyni pokaze panom nasza sypialnie. Jestem zly na siebie bo moglem sie nie zgodzic. W tamtym momencie po alkoholu nie chcialem wyjsc na buraka. Liczylem, ze ona powie nie i sprawa sie zakonczy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nowy ~Nowy
    ~Nowy
    Napisane 29 maja 2022 - 13:44
    Moim zdaniem nie odmówiła bo sama tego chciała była ciekawa jak to będzie alkohol jeszcze podkręcił atmosferę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On36 ~On36
    ~On36
    Napisane 29 maja 2022 - 14:16
    ~Nowy napisał:
    Moim zdaniem nie odmówiła bo sama tego chciała była ciekawa jak to będzie alkohol jeszcze podkręcił atmosferę

    Byc moze masz racje. Po odglosach z sypialni mozna sadzic, ze zle jej nie bylo

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nowy ~Nowy
    ~Nowy
    Napisane 29 maja 2022 - 14:42
    Założę się że jak byś zaproponował jej kolejne spotkanie z tamtą parą i z tymi facetami zgodzi się na pewno nie możesz jej tego zabraniać bo może to zrobić bez twojej zgody a wie gdzie uderzyć

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On36 ~On36
    ~On36
    Napisane 29 maja 2022 - 14:52
    ~Nowy napisał:
    Założę się że jak byś zaproponował jej kolejne spotkanie z tamtą parą i z tymi facetami zgodzi się na pewno nie możesz jej tego zabraniać bo może to zrobić bez twojej zgody a wie gdzie uderzyć

    Jak chcesz wejsc w takie spotkania, to radze ci sie dobrze zastanowic. Takie cos zmienia kobiete. Byly wcześniej kwestie, ktore ciezko bylo przeskoczyc. Sex analny u nas byl od swieta jak to sie mowi, na niektore rzeczy byla totalnie zamknieta.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nowy ~Nowy
    ~Nowy
    Napisane 29 maja 2022 - 15:17
    Każdy jest ciekaw nowych doświadczeń u nas jest tak samo jak było u was ciekawi nas jak to wygląda szukamy odpowiedniej pary po tamtym spotkaniu raczej już nie powinieneś mieć problemu z seksem analnym tamtym facetom na pewno nie odmówiła

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nowy ~Nowy
    ~Nowy
    Napisane 29 maja 2022 - 15:19
    A co masz dokładnie na myśli zmienia kobiety czy Twoja żona aż tak się zmieniła

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On36 ~On36
    ~On36
    Napisane 29 maja 2022 - 15:31
    ~Nowy napisał:
    A co masz dokładnie na myśli zmienia kobiety czy Twoja żona aż tak się zmieniła

    Po pierwszych spotkaniach, nastapily zmiany. Wcześniej miala problem z sexem oralnym, nigdy do konca. Po spotkaniach z ta para tego problemu, juz nie bylo. Co chodzi o to ostatnie spotkanie, po ktorym przez kilka dni dichodzila do siebie, to az wstyd pisac. Robila takie rzeczy, ze szok dla mnie, po naszej rozmowie o tym. Najgorsze, ze nie potrafila postawic granic, jak juz sie zgodzila. Tlumaczyla to tym, ze dala sie prowadzic w lozku

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr. Wiaderny ~Kpr. Wiaderny
    ~Kpr. Wiaderny
    Napisane 29 maja 2022 - 15:40
    Stary, czego ty beczysz, jesteś dorosły zdecydowałeś się na swing a teraz beczysz ze trzech typów wyjebało ci zone na wszelkie możliwe sposoby, dobrze zrobili jeszcze ciebie powinni wyruchac porządnie to by ci się odechciało dzielić się zona z innymi :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nowy ~Nowy
    ~Nowy
    Napisane 29 maja 2022 - 17:29
    Ja bym proponował żebyś ją zabrał na jeszcze jedno takie spotkanie trzech lub czterech facetów żeby ją porządnie wyruchali to może jej się odechce

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Darek ~Darek
    ~Darek
    Napisane 29 maja 2022 - 18:04
    ~Nowy napisał:
    Ja bym proponował żebyś ją zabrał na jeszcze jedno takie spotkanie trzech lub czterech facetów żeby ją porządnie wyruchali to może jej się odechce

    Wiesz jak to mowia. Baby chujem nie przestraszysz, bo sie go nie zleknie. Z byla bywalismy w klubach swingers. Z jej inicjatywy kilka razy na imprezach gb. Dla kobiety jak to lubi, to bez roznicy 2,3 czy jak w przypadku mojej bylej, okolo 10. Raczej dla ciebie bedzie problem, bo ciasna po tym raczej nie bedzie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nowy ~Nowy
    ~Nowy
    Napisane 29 maja 2022 - 19:10
    Twoja żona weszła w te klimaty i nic już nie poradzisz teraz będzie jej tego brakowało tego ostrego seksu i z Tobą czy bez Ciebie prędzej czy później umówi się z tą parą i chyba lepiej żebyś był tam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy