Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Totalna wtopa po wejsciu w klimaty swingers

Rozpoczęte przez ~On36, 24 maj 2022
  • avatar ~Gość ~Gość
    ~Gość
    Napisane 23 lipca 2022 - 08:29
    ~Nowy napisał:
    Do Gość. I jak tam u was że swingiem spróbowaliscie


    Nie, zdecydowaliśmy że lepiej uczuć się na cudzych błędach (czyt. Twoich) niż na własnych, czytając o twoich przygodach raczej pewne że sobie odpuścimy temat swingu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 23 lipca 2022 - 18:17
    Autor wpuścił w obieg swoją ślubną i to na warunkach jakie jej i tylko jej odpowiadają. Zasmakowała i polubiła a on biedaczek ani sobie nie ulży z innymi ani nie popatrzy jak obracają ślubną. Nie miało tak być tylko nie wziął pod uwagę że w takich zabawach najważniejsze są granice które nie istnieją albo o których uzgadniali zostały przekroczona. Na tę chwilę żona się bawi na całego bez opamiętania z wszystkimi którzy się napatoczą ( choroby weneryczne, ciąża, skrzywienie psychiki, zużycie cielesne). On nad nią nie panuje ani nie jest wstanie tego przerwać no chyba że postawi sprawę bardzo ostro = od dzisiaj całkowity koniec i zerwanie wszystkich kontaktów (bez pożegnania ) , wizyta u lekarza wraz z badaniami a jeżeli jutro choć zobaczę sygnał że jakiś jest kontakt to wniosek o rozwód. Co ma do stracenia nic bo i tak żona do momentu aż nikt na nią nie spojrzy będzie to ,,lubiła" a on będzie w totalnej odstawce tylko łożył na nią i nerwy sobie psuł aż nabawi się choróbska i zejdzie. Natomiast gdy złamie i się skontaktuje to świadczy że żony i tak nie miał od dłuższego czasu więc nikła szansa. Jeżeli pójdzie na to i będzie dotrzymywała umowy (kontrola gdzie jest, telefon, hasła) to i tak minie kilka lat zanim to jakoś się ułoży (ustatkuje) i będzie miał żonę ale czy kochającą i wierną ? Wątpię. Zabawy w zdradę kontrolowaną i swingowanie są dla ludzi którzy nie kochają się są znudzeni sobą ale z różnych przyczyn muszą trwać ze sobą a przy tym są na tyle odpowiedzialni że głupot nie robią pilnując jakiś tam granic nie poniżając współmałżonka. Zresztą zwróćcie uwagę na forach brak długoletnich związków bazujących na takiej formie współżycia i bardzo dużo informacji że małżeństwa po czasie się rozpadają - on psychicznie pada , ona się zakochuje , pojawia się dzieciak albo choroba (hiv, hcv , żółtaczka i inne). Jeżeli to nie bajka i autor zaglądnie to taka moja rada chociaż ja bym o wiele wcześniej gdy małżonka ze smyczy się zerwała powiedział że skoro jej się to tak podoba to bierzemy rozwód i jutro składam wniosek. Może bym cierpiał ale rok czy dwa a nie całe życie i będąc w niepewności że inny bolec zaproponuje małżeństwo i odejdzie. Tak się konczą zabawy które nie nadarmo określa się mianem zakazanych.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nowy ~Nowy
    ~Nowy
    Napisane 24 lipca 2022 - 03:52
    Masz rację nie miało tak wyglądać mieliśmy spróbować dwa może trzy razy ale wymknęło się z podkontroli a żonka weszła w to na całego

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 24 lipca 2022 - 10:37
    Niestety musisz tak zareagować bo innego wyjścia nie masz. Możesz też trwać tak jak jest ale ile wytrzymasz ??? przecież to niszczy nieodwracalnie nie tylko ciebie ale i ją bo już nigdy nie będzie taka jak przed a takie postępowanie prowadzi do zniszczenia psychiki zdradzającego. Nawet jak się rozejdziecie to podejrzewam że ona nie opamięta się lecz nasili zabawy. Kiedyś w rodzinie żony wujo miał żonę która zaczeła go zdradzać a że firma wymagała nadzoru to mało go było w domu, żonka poczuła znudzenie i najpierw jeden kochanek potem kolejni koledzy. Zorientował się starał ratować zgliszcza ale una była w amoku nie do upilnowania. Rozeszli się on z czasem ma inną żonę a ona korzystała ile się dało. Nie wiem ile razy zaciążyła ale chodziły słuchy że nie jeden raz (nie rodziła). Ale co chcę napisać to kilka lat po rozwodzie widzieliśmy ją a raczej rozpoznaliśmy bo wyglądała koszmarnie (około 40 lat) pod względem fizycznym. Dowiedzieliśmy się że cięzko chorowała na jakąś chorobę weneryczną (nie hiv) to było 15 lat temu a czy żyje ? nie wiem bo raczej została wykluczona z kręgu znajomych. Są ludzie którzy nie mają umiaru, hamulców, opamiętania się więc ratuj się autorze jeżeli nie postąpi twoje jeszcze żona tak jak napisałem = natychmiastowe (już, teraz) zerwanie całkowite i definitywne z całym otoczeniem związanym z jej swingowaniem bo inaczej pociągnie ciebie na dno.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nowy ~Nowy
    ~Nowy
    Napisane 24 lipca 2022 - 10:45
    Tu się z tobą zgodzę bo moja też już nie ma na tych imprezach żadnych hamulców jak tam wchodzimy to jak by była w jakimś amoku

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 24 lipca 2022 - 13:59
    ~Nowy napisał:
    Tu się z tobą zgodzę bo moja też już nie ma na tych imprezach żadnych hamulców jak tam wchodzimy to jak by była w jakimś amoku


    Stawiam że masz coś nie tak z garem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet ~Facet
    ~Facet
    Napisane 19 grudnia 2022 - 15:30
    My z Żoną jeździmy do Czech tam mamy znajomych tam też uprawiamy swing i ja osobiście w tym nic złego nie widzę, nie rozumię ludzi którzy się wypowiadają na ten temat a nigdy w takim czymś nie brali udziału

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 19 grudnia 2022 - 19:53
    ~Facet napisał:
    My z Żoną jeździmy do Czech tam mamy znajomych tam też uprawiamy swing i ja osobiście w tym nic złego nie widzę, nie rozumię ludzi którzy się wypowiadają na ten temat a nigdy w takim czymś nie brali udziału



    Też nie widzę nic złego w tym że Twoja żonę rzną inni faceci jest mi to zdecydowanie obojętne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet ~Facet
    ~Facet
    Napisane 19 grudnia 2022 - 20:06
    Mogą ludzie krytykować takich jak my ale mi i żonie to odpowiada mamy otwarty związek

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 20 grudnia 2022 - 19:58
    Ale masz żonę której palma nie odbiła i wie co jest ważne. Nie dla każdego jest małżeństwo , celibat czy rogaczenie albo swingowanie. W każdym wariancie są jasno określone reguły które MUSZĄ byc przestrzegane nawet jak nie zostały wypowiedziane bo są ogulno ludzkie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On... ~On...
    ~On...
    Napisane 21 grudnia 2022 - 01:54
    Widać, że nie do końca wiecie o tych klimatach, które opisujecie. Na wszystko są sposoby. Moja też na początku się zachlysnela. Korzystała z takich zabaw, więcej niż ja. Nie dałem po sobie poznać, że mi nie odpowiada to. Lekarstwem okazała się zabawa gang gang. Po tym totalnie przystopowała.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 21 grudnia 2022 - 05:54
    ~On... napisał:
    Widać, że nie do końca wiecie o tych klimatach, które opisujecie. Na wszystko są sposoby. Moja też na początku się zachlysnela. Korzystała z takich zabaw, więcej niż ja. Nie dałem po sobie poznać, że mi nie odpowiada to. Lekarstwem okazała się zabawa gang gang. Po tym totalnie przystopowała.



    Geniusz!!! No w życiu bym na to nie wpadł żeby żonę gangbangiem leczyć hahaha

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet ~Facet
    ~Facet
    Napisane 21 grudnia 2022 - 06:42
    Do On, coś wiem na ten temat bywamy w takim klubie są różne pokoje są też takie jak piszesz jedna kobieta i sami faceci

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On... ~On...
    ~On...
    Napisane 21 grudnia 2022 - 06:48
    ~Kpr napisał:
    ~On... napisał:
    Widać, że nie do końca wiecie o tych klimatach, które opisujecie. Na wszystko są sposoby. Moja też na początku się zachlysnela. Korzystała z takich zabaw, więcej niż ja. Nie dałem po sobie poznać, że mi nie odpowiada to. Lekarstwem okazała się zabawa gang gang. Po tym totalnie przystopowała.

    Jak lubisz słodycze przypadkowo:) i zjesz ich w nadmiarze:), to nie zwymiotujesz? A może nawet cię odrzuci od nich, na całe życie. Wszystkie metody są dobre. Wiesz w takiej sytuacji rozwód nie do końca, bo nie do końca byłoby to ok. Ponieważ wchodząc w to jest obupulna zgoda, obojgu małżonków. Często zdarza się że wymyka się to z pod kontroli, a groźbami czy proszeniem z kobietą mało osiągniesz, a wręcz skutek będzie odwrotny. U nas też miały być tylko sporadyczne zabawy od czasu do czasu. Popłynęła tak z tematem, że trudno ją było oderwać od tego, dodatkowo wciągając w to swoją koleżankę. Nie pokazywałem, że mi to przeszkadza, a wręcz odwrotnie, powiedziałem że chce rozkręcać ten temat i właśnie padła moja propozycja na gb. Była nakręcona jak mała dziewczynka, na zabawki. Oczywiście zaznaczyłem, że nie chce siary skoro się na to decydujemy, to bawimy się aż wszyscy będą mieli dość. Efekt taki, że po tym mówiłem, że bardzo mi się to podobało i pytałem, kiedy powtarzamy. Gwałtowne wycofanie żony, stopniowy powrót do normalności i koniec z eksperymentami:)

    Geniusz!!! No w życiu bym na to nie wpadł żeby żonę gangbangiem leczyć hahaha

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nowyyy ~Nowyyy
    ~Nowyyy
    Napisane 24 stycznia 2023 - 07:09
    I jak tam gdzie znaleźć was.. I te pannę.. Na gangbang dla mojej kobiety

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nowy ~Nowy
    ~Nowy
    Napisane 24 stycznia 2023 - 21:26
    A skąd masz taką pewność że twoja kobieta się zgodzi na taki rodzaj imprezy bo mojej długo nie dało się namówić chyba że sobie jaja robisz

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~4 ~4
    ~4
    Napisane 25 stycznia 2023 - 12:11
    ~Nowyyy napisał:
    (...)

    I to mi się podoba! Jak wyjebiesz już wszystkich to może przestaną jeczęć z tego nie wyżycia się po różnych forach i kobity nabiorą do nich szacunku? Marzenie. No ale kciuki potrzymam żebyś wyjebał.
    Tylko proszę w gumie ich jebi uważaj na siebie bo sam wiesz jak to z naszą służbą zdrowia jest. Kto będzie na to badziewie potem pracował jak wszystkich zarazisz?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MiG ~MiG
    ~MiG
    Napisane 25 marca 2023 - 12:36
    Jesteśmy w tym od 2017 roku i załujemy ze tak póżno zaczelismy...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kinga ~Kinga
    ~Kinga
    Napisane 25 marca 2023 - 22:08
    My z mężem dopiero zaczęliśmy swing na początku miałam pewne obawy ale nie potrzebnie wy już macie ładny staż w tym może coś doradzicie nam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MiG ~MiG
    ~MiG
    Napisane 29 marca 2023 - 23:12
    ~Kinga napisał:
    My z mężem dopiero zaczęliśmy swing na początku miałam pewne obawy ale nie potrzebnie wy już macie ładny staż w tym może coś doradzicie nam

    Porzućcie wszelkie konwenanse, otwórzcie się na zabawę , jeżeli weekend kojarzy się Wam z tym dreszczykiem niepewności i pożądania to znak że jesteście na dobrej drodze...to wciąga ale bez obaw...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy