Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Szybki wytrysk mężą

Rozpoczęte przez ~Anna37, 18 sie 2017
  • avatar ~Hermann ~Hermann
    ~Hermann
    Napisane 21 września 2023 - 15:11
    Są badania, które mówią, że sildenafil właśnie pomaga regulować długość stosunku, czyli opóźniać wytrysk. Oczywiście, jeśli ktoś ma wrodzony wytrysk przedwczesny to trzeba iść z tym do lekarza, a nie łykać cokolwiek na własną rękę.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~remze ~remze
    ~remze
    Napisane 22 września 2023 - 12:28
    Słuchaj a nie czujesz się skrepowany przed dziewczyna? W sensie,ze musisz iść do kibla przed seksem i coś takiego sobie wcierać?

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~hermann ~hermann
    ~hermann
    Napisane 25 września 2023 - 09:26
    No co Ty. Z niczym się nie ukrywam i laska nawet zadowolona jest, że tak na mnie działa,że nie jestem w stanie sie opanować. Poza tym można taką chusteczkę potraktować jako grę wstępną. Mi dziewczyna wsmarowuje to w penisa, potem czekamy trochę aż się dobrze wchłonie i do roboty.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~remze ~remze
    ~remze
    Napisane 25 września 2023 - 10:45
    Zamówiłem te chusteczki, dzisiaj zamierzam je wypróbować z partnerką jednak nie dostałem tutaj żadnej instrukcji i mam kilka pytań rozumiem,ze są jednorazowe?ile trzeba czekać aby zadziałały? i mnie to aby nie znieczuli?

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hermann ~Hermann
    ~Hermann
    Napisane 25 września 2023 - 11:17
    Tak, jednorazowe.Sa nasączone substancją, która pomaga utrzymać dłużej kontrolę. Poza opakowaniem wyschną tak wiec nie ma sensu odkładać ich na później. Jedna chusteczka jest akurat na jeden raz. Używasz na chwilę przed stosunkiem, jakieś kilka minut. Tak aby się wszystko wchłonęło i aby zaczęły działać. I nie , nie musisz się martwić, że Cię znieczuli bo Cię nie znieczuli :P Po prostu będziesz miał większą kontrolę, ale będziesz czuł wszystko tak jak wcześniej. Sam trochę się obawiałem,że penis może opadać ale nie opadał. Jak to miałem kiedy stosowałem gumy.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~remze ~remze
    ~remze
    Napisane 25 września 2023 - 12:34
    Było tak jak pisałeśSszkoda ogólnie,że nie odkryłem ich wcześniej.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~komm ~komm
    ~komm
    Napisane 17 listopada 2023 - 13:12
    No weź przestań.... Jeśli prezerwatywa albo chusteczki pomagają to jaki jest sens wybierac się na długą terapię psychologiczną..... Mój mąż bez chusteczek był w stanie uprawiać seks jakieś 15 minut.Z chusteczkami możemy godzinię

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~betar ~betar
    ~betar
    Napisane 23 listopada 2023 - 10:12
    Terapia behawioralna ok, ale w przypadku jeśli ma sie do czynienia jedynie z bardzo problematycznym oraz chorobowym wytryskiem. Kiedy osoba nie jest w stanie wytrzymać minuty.Jednak kiedy jest w stanie wytrzymać dłużej, to nie jest to zaburzenie psychiczne. Ale po prostu fizjonomia.Nie każdy rodzi się długodystansowcem. I w takich przypadkach zewnetrzne środki są dobre.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4 5 6
Strona 6 z 6
poprzednia Strona 6 z 6

Gorące tematy