Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Szybki wytrysk mężą

Rozpoczęte przez ~Anna37, 18 sie 2017
  • avatar ~Anna37 ~Anna37
    ~Anna37
    Napisane 18 sierpnia 2017 - 09:12
    Witam. Piszę tutaj na forum poniewaz liczę,że ktoś z panów obecnych mi pooże. Mianowice jestem w w związku z mężczyzną 10 lat starszym ode mnie i ... ie uprawiamy seksu.On chce ale sama nie mam ochoty. Nie wiem co się dzieje. Chciałabym aby było tak jak na poczatku. On nie ma wenySeks ciągle wyglada tak samo. W sensie kładzie się na mnie, kilka ruchów i ... koniec. Tak tak, ma problem z szybkim wytryskiem Wiele razy mówiłam mu o tym, żeby mnie również zaspokoił. Mówize będzie się starał i że się poprawi ale wszystko jest tak jak było.
    Tworzymy bardzo fajny związek ale seks jest taki sobie. Co mam robić? Jak go namówić?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mała mi ~Mała mi
    ~Mała mi
    Napisane 21 sierpnia 2017 - 09:48
    Dla chcącego nic trudnego jak by chciał to by sie wstrzymał. Chłopy w łóżku to egoisci.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mariogomez ~mariogomez
    ~mariogomez
    Napisane 22 sierpnia 2017 - 13:59
    No to nieładnie z jego strony. Widać trafił Ci się egoista.Dla mnie osobiście zaspokojenie swojej partnerki jest najwiekszym priorytetem. Potem ja. Moze puść mu jakiś film na youtube jak sie zająć kobietą? Rozmawiaj z nim.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~starszy ~starszy
    ~starszy
    Napisane 23 sierpnia 2017 - 15:58
    Nie oskarżajmy zaraz zbyt pochopnie jestem przekonany ,że prześladuje go przedwczesny wytrysk. Sam prawie przez całe dorosłe życie męczyłem się z podobną sytuacją. Czułem się okropnie,występują przy tym zaburzenia erekcji,nie pomagały żadne leki i żele,których jeszcze wówczas (ze 20 lat temu) nie było.Dopiero jak pojawił się kilka lat temu w aptekach wprawdzie na receptę sildenafil, który polecił mi urolog,Wystarczy 25 mg aby sytuacja zmieniła się całkowicie.Jest lepsza erekcja ,która powoduje pewność siebie,no i co najważniejsze dłuższy satysfakcjonujący stosunek.Polecam mężowi ,można już kupić bez recepty,wziąć międzyczasie gra wstępna ,masażyk po kilkunastu minutach jest OK.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~anna37 ~anna37
    ~anna37
    Napisane 24 sierpnia 2017 - 13:36
    Rozmawiam, rozmawiam ale ciągle jest tak samo. Czyli...kiepsko :( Szczerze? To już wolę wieczorem położyć się spać i zasnąć niż uprawiac seks, który mnie męczy i z którego nie mam zadnej satysfakcji. Filmy oglądaliśmy ale on tak szybko się nakręcal, ze kończył w 2 sekundy, odwracał sie i normalnie zasypiał. Tyle z seksu. Dramat.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mariogomez ~mariogomez
    ~mariogomez
    Napisane 25 sierpnia 2017 - 08:24
    Nie pisze tutaj o filmach erotycznych ale o firmach instruktażowych o seksie (takich jak zaspokoić swoją partnerkę). Jest ich wbrew pozorom dośc sporo na youtube. Poszukaj i niech obejrzy. Ewentuanie weź sprawę w swoje ręce. Kup mu prezerwatywy prązowane, takie ktore ograniczają dopływ krwi do penisa, ewentualnie pierścień na penisa i powiedz,ze nie bedzie sexu dopóki on tego nie naloży. Śweitne są równeiż chusteczki oc wipes. Uzyj w ramach gry wstępnej. Wsmaruj mu w penisa zawartość takiej chusteczki. Tylko niech on od razu sie nie pakuje w Ciebie ale poczekajcie trochę. Powinno go chociaż trochę znieczulic i będziie mógł o wiele dłużej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~anna37 ~anna37
    ~anna37
    Napisane 25 sierpnia 2017 - 13:41
    A można te chusteczki stosować razem z prezerwatywą? Bo stosujemy na co dzień prezerwatywy ( próbowaliśmy również tych przedłużających wytrysk ale średnio dzialały). I gdzie je dostane?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mariogomez ~mariogomez
    ~mariogomez
    Napisane 28 sierpnia 2017 - 13:33
    Zamawiałem przez internet. w wielu sklepach. No cóż. Nie na każdego gumka działa bo problem przedwczesnego wytrysku inaczej by nie istniał. Spokojnie można stosować chusteczki razem z prezerwatywą .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Daria ~Daria
    ~Daria
    Napisane 07 września 2017 - 17:44
    To sie ciesz ze dochodzi. Mezczyzna ogolnie ciezko w pochwie dojsc bo bardziej podnieca ich reka lub usta. Ciesz sie naprawde. Musi sobie nie zle rzeczy wyobrazac ze tak szybko dochodzi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lepiej ~lepiej
    ~lepiej
    Napisane 20 września 2017 - 07:59
    Na początku mieliśmy z żoną ten sam problem. Tym bardziej że ja byłem początkujący a ona już doświadczona. Zaczeliśmy, że ona zadowalała mnie samego na godzine czy dwie przed sexem i wtedy dawałem już radę z 3-5 min wytrzymać ;) Ja zajmowałem się nią później palcami albo językiem. I pozycja tylko klasyczna, wtedy miałem najmniej bodzców. No i min 2-3 sexiki w tygodniu. Teraz po 5-6 latach już mogę i pół godz i w każdej pozycji, czasami mi się coś "wymknie" ale to jak sie nie kochamy np 2 tyg. Na szczescie to rzadko się zdarza :) Ogólnie od początku jakoś podświadomie wiedziałem, że jej zadowolenie ma priorytet i to się na dłuższą mete sprawdziło.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Taki problem ~Taki problem
    ~Taki problem
    Napisane 27 września 2017 - 08:54
    ~Daria napisał:
    To sie ciesz ze dochodzi. Mezczyzna ogolnie ciezko w pochwie dojsc bo bardziej podnieca ich reka lub usta. Ciesz sie naprawde. Musi sobie nie zle rzeczy wyobrazac ze tak szybko dochodzi.


    Zależy jaki facet. Jesli ma problemy z potencją to faktycznie może mieć problemy z dojściem w pochwie Jednak czasami problem działa w drugą stronę. Kiedy wręcz dochodzi się zbyt szybko. Jesli o mnie chodzi to również najlepsze na razie są chusteczki oc wipes

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Daria ~Daria
    ~Daria
    Napisane 11 października 2017 - 09:41
    Oczywisvie ze moze miec problem z dojsciem w pochwie. Przeciez to nie reka, nie da wam tyle przyjemnosci. Nie eiem w ogole czemu was zmuszamy do tego rodzaju stosunku, najmniej atrakcyjnego wzgledem doznan.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~adek ~adek
    ~adek
    Napisane 23 października 2017 - 14:21
    Ja właśnie czytałam, że sildenafil (mam nadzieję, że nie przekręciłam nazwy, jak tak to niech ktoś mie poprawi) działa i jest skuteczny. nie wiem, czy mojemu mężowi uda się podrzucić jakieś tabletki. nawet w sumie nie szukałam nic, to są duże opakowania, dużo tam tych tabletek? bo jak on zobaczy opakowanie 12 czy iluś tam tabletek to się załamie. są jakieś 'mini opakowania'???

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~doAnny37-bis ~doAnny37-bis
    ~doAnny37-bis
    Napisane 06 grudnia 2017 - 13:52
    Nie przejmuje się dziewczyno!
    To...jest wyleczalne na 100%! Leczyłem się u pewnego doc. na Akademii Medycznej!
    Miałem ten sam problem 25 lat temu !

    1/Przedwczesny wytrysk z zaburzeniami erekcji
    +
    2/Oligoospermia!

    1/Przedwczesny wytrysk jest przede wszystkim na podłożu psychogennym! Trudności w pracy...., nerwowe życie itd!
    Mogę Ci poradzić!
    Trzeba iść do dobrego lekarza i powiedzieć o problemie Męża.
    !!! Tylko nie do takiego co zapisze Priligy 80 zł/3 szt.!
    (*. Priligy najnowszy product niemiecki na te sprawy, Ponoć!!!!!!!!!!-ja w to nie wierzę/chwyt reklamowy )

    Środki farmakologiczne są tak skuteczne, że z wytrysku jeszcze przed wprowadzeniem do pochwy zrobiło się 2h kochania w kobietą non-stop!
    A jaka była erekcja...!!!
    Na erekcję też są środki! Viagry nie było w aptekach a polskie były lepsze!

    Na oligoospermię też są środki!
    z 4 500 000 plemników/cm3 zrobiło się po leczeniu 65 000 000 plemników/cm3 = 302 500 000 na 1 ejakulat!
    Aż...! Lekarz chwycił się za głowę!
    Powodzenia!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~doAnny37-bis ~doAnny37-bis
    ~doAnny37-bis
    Napisane 07 grudnia 2017 - 17:12
    Odezwij się Niunia37!
    To, Ci pomogę!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~doAnny37-bis ~doAnny37-bis
    ~doAnny37-bis
    Napisane 10 grudnia 2017 - 10:59

    Nie....! Nie śpijże Anna!!
    Przeczytaj, to co napisałem, żebyś miała nadzieję i była szczęśliwa w koszuli nocnej!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pp ~pp
    ~pp
    Napisane 17 grudnia 2017 - 14:19
    ~doAnny37-bis A do jakiego lekarza z tym chodziłeś

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~doAnny37-bis ~doAnny37-bis
    ~doAnny37-bis
    Napisane 21 grudnia 2017 - 20:42

    Do PP!
    To, było 25 lat temu!
    Do Lekarza Seksuologa Doc. z byłej Akademii Medycznej. Obecnie Collegium Medicum.
    Szkoda! Dowiedziałem się, że Ten Pan niestety już nie żyje!

    Nie wiem czy jesteś On czy Ona!
    I jaki masz problem?!


    Pozdrawiam!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wiecek ~Wiecek
    ~Wiecek
    Napisane 09 marca 2018 - 09:18
    Może trzeba odwiedzić lekarza urologa...? czasem problem wydaję się duży a w rzeczywistości może taki nie być... Ja mialem jakiś czas temu problemy z erekcją i poszedlem do urologa Pan Góreckiego z przychodni We Wroclawiu na Kaszubskiej. Lekarz mnie zbadal i stwierdził delikatny przerost prostaty, zlecił badania i teraz czekam na usg.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stach ~stach
    ~stach
    Napisane 15 maja 2018 - 11:27
    Metod na przedłuzenie stosunku jest sporo, poczytaj sobie troche https://www.euroclinix.net/pl/przedwczesny-wytrysk/przedluzanie-stosunku , czasem wystarczy trening w sypialni, czasem moga przydac sie leki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4 5 6
Strona 1 z 6
następna
Strona 1 z 6 następna

Gorące tematy