Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Szybki wytrysk mężą

Rozpoczęte przez ~Anna37, 18 sie 2017
  • ~alisse
    ~alisse
    Napisane 30 maja 2018 - 09:14
    Aktualnie używamy chusteczek na przedwczesny wytrysk i faktycznie do tej pory oprócz prezerwatyw jest to najlepsze rozwiązanie. Jednak są dość drogie.Czy jest jakies tańsze rozwiązanie?

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~gupr
    ~gupr
    Napisane 01 czerwca 2018 - 11:39
    Czy ja wiem czy wychodzi tak drogo... No chyba, że uzywacie ich codziennie ( bo jeśli chodzi o mnie to używam raz na jakiś czas). Jesli jednak chcesz zaoszczdzić to proponowałbym po prostu kupić sobie spray Orgasm control. Wystarcza na dłużej, jest wydajniejszy to na pewno bo mam jedno opakowanie od pól roku i jeszcze 1/3 nie zużyliśmy. A działanie podobne. Minus to na pewno mobilność bo chusteczke ukryje się wszędzie. Sprayu raczej już nie.

• ~alisse
    ~alisse
    Napisane 01 czerwca 2018 - 11:43
    To nie przypadkiem ta sama seria?

• ~gupr
    ~gupr
    Napisane 04 czerwca 2018 - 11:59
    Owszem. Ta sama seria. I ta sama firma. Po prostu dwa różne produkty:
    Aczkolwiek jeśli chodzi o mnie to nie miałem jeszcze z tabletkami do czynienia. Jedynie chusteczki oraz spray. Ponoć tabletki również są ok.

• ~włodek0987
    ~włodek0987
    Napisane 17 czerwca 2018 - 11:38
    też nie słuchałem swojej żony jak prosiła i mówiła mi żebym zrobił coś aby i ona miała satysfakcję z seksu, moja żona jest ode mnie młodsza o 8 lat więc też potrzebowała więcej niżby mi sie wydawało.
    aż pewnego razu zobaczyłem na stole przy śniadaniu jakieś tabletki, suplement diety, teraz już wiem o nim wszystko - Climax COntrol wybawił mnie od przedwczesnego wytrysku w najlpeszzym momencie w moim związku, w takim w którym mało brakowało abyśmy sie rozstali.
    dzisiaj przyjmuje Climax codziennie od ok 8 miesięcy i spełnił swoje zadanie na 100%!
    poczytać możecie na temat działania- "climax suplement" w googlach. sprawdzony dostawaca.

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty