Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Szybki wytrysk mężą

Rozpoczęte przez ~Anna37, 18 sie 2017
  • avatar ~alisse ~alisse
    ~alisse
    Napisane 30 maja 2018 - 09:14
    Aktualnie używamy chusteczek na przedwczesny wytrysk i faktycznie do tej pory oprócz prezerwatyw jest to najlepsze rozwiązanie. Jednak są dość drogie.Czy jest jakies tańsze rozwiązanie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gupr ~gupr
    ~gupr
    Napisane 01 czerwca 2018 - 11:39
    Czy ja wiem czy wychodzi tak drogo... No chyba, że uzywacie ich codziennie ( bo jeśli chodzi o mnie to używam raz na jakiś czas). Jesli jednak chcesz zaoszczdzić to proponowałbym po prostu kupić sobie spray Orgasm control. Wystarcza na dłużej, jest wydajniejszy to na pewno bo mam jedno opakowanie od pól roku i jeszcze 1/3 nie zużyliśmy. A działanie podobne. Minus to na pewno mobilność bo chusteczke ukryje się wszędzie. Sprayu raczej już nie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~alisse ~alisse
    ~alisse
    Napisane 01 czerwca 2018 - 11:43
    To nie przypadkiem ta sama seria?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gupr ~gupr
    ~gupr
    Napisane 04 czerwca 2018 - 11:59
    Owszem. Ta sama seria. I ta sama firma. Po prostu dwa różne produkty:
    Aczkolwiek jeśli chodzi o mnie to nie miałem jeszcze z tabletkami do czynienia. Jedynie chusteczki oraz spray. Ponoć tabletki również są ok.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wielu ~Wielu
    ~Wielu
    Napisane 27 sierpnia 2018 - 14:47
    Czasem zbyt szybki wytrysk może wynikać ze stresu lub przepracowania. Warto spróbować się wyluzować ;) Ale też i sidenafil może być pomocny. Teraz można kupić go nawet bez recepty w aptekach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kamix ~kamix
    ~kamix
    Napisane 29 października 2018 - 11:48
    ktoś wyżej pisał, że sildenafil może pomóc na wydłużenie stosunku i opóźnić wytrysk. zgadzam się z tym, bo u mnie tak własnie się stało. pozdrawiam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Anon ~Anon
    ~Anon
    Napisane 03 lutego 2019 - 18:31
    sildenafil tu raczej nie pomoże a może nawet wręcz przeciwnie. Od niego jest dobra stójka i on jeszcze bardziej potęguje napięcie między Wami. natomiast mam inne pytanie. jakie tabletki ewentualnie na przedwczesny wytrysk byście polecali? macie jakieś sprawdzone? czy takie mogłyby być spoko? https://meskiepanaceum.co.pl/spermax-control-tabletki-na-przedwczesny-wytrysk/ testował je ktoś z was? zastanawiam się nad kupnem a nie chciałbym utopić kasy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pozytyw ~Pozytyw
    ~Pozytyw
    Napisane 02 marca 2019 - 13:15
    Witam wszystkich którzy borykają się z problemem przedwczesnego wytrysku. Sam miałem z tym problem praktycznie przez całe życie ( mam 23 lata) jestem przystojnym mężczyzną i nigdy nie miałem problemu żeby poderwać jakąś dziewczynę, dopiero kiedy miało dojść do zbliżenia odczuwałem ogromny stres i bałem się odrzucenia z strony partnerki. Na szczęście mam dla wszystkich zamartwiających się tym facetów dobrą nowinę :) Udało mi się pozbyć tej dolegliwości dzięki wyrozumiałej kobiecie. Była wizyta u urologa który stwierdził że problem leży w głowie, przepisał maść Emla i tabletki Priligy. Okazało się że nie ma potrzeby ich stosowania. W moim wypadku myślę że był to zły nawyk szybkiego dochodzenia wyrobiony przez onanizacje. Wystaczy regularny stosunek, pozytywne myślenie i problem sam się rozwiąże. Wino przed również pomaga wydłużyć zabawę ;) Także złotym środkiem jest partnerka która pomoże rozwiązać problem i przede wszystkim zaprzestanie robienia sobie dobrze samemu i nie przejmowanie się problemem. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marmirka ~Marmirka
    ~Marmirka
    Napisane 04 marca 2019 - 08:54
    Mój facet również cierpi na przedwczesny wytrysk. Chciałabym o wiele dłuzej ale on po prostu nie może ;( Nie wiem jak z nim o tym porozmawiać ale ciągle chodze niewyżyta.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~imt ~imt
    ~imt
    Napisane 05 marca 2019 - 09:42
    3 najlepsze sposoby:
    Masturbacja wcześniej przed stosunkiem (drugi stosunek jest o wiele dłuższy niż ten pierwszy)
    Prezerwatywa ze środkiem przedłużającym stosunek
    Oraz chusteczki Orgasm Control

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marmirka ~Marmirka
    ~Marmirka
    Napisane 05 marca 2019 - 14:41
    Ej no to chyba dla mnie zbyt mocne. Nie wyobrażam sobie aby powiedzieć mojemu facetowi o masturbacji ;/ Wstydziłabym się. Co do gumek to trochę pomagają ale nie aż tak, poza tym aktualnie biorę tabletki tak wiec lepiej byłoby jakbyśmy mogli uprawiać seks bez gumek. Te chusteczki to co to?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~starszy ~starszy
    ~starszy
    Napisane 05 marca 2019 - 22:20
    Cała hydraulika zaczyna się w mózgu i tu działają działają różne czynniki psychogenne.Jedna porażka potem następna powoduje strach ,ze znowu się to powtórzy i po kilkunastu sekundach mamy finisz.Trzeba się jakoś przełamać,i uwierzyć w siebie.Mnie pomógł(byłem też w takiej sytuacji)sildenafil,jest mocniejsza i dłuższa erekcja, a to powoduje ,że jest się pewniejszym i wszystko dobrze się kończy.Wystarczy może kilka razy się wspomóc tabletką nawet 25 mg,i wiara w siebie wróci.Powodzenia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~imt ~imt
    ~imt
    Napisane 06 marca 2019 - 14:26
    No kochana przestań.W lóżku nie ma miejsca na wstyd. Powiem Ci,ze mnie osobiście bardzo masturbacja męska kręci oraz raz namówiłam swojego faceta aby to robił przy mnie. Potem masturbowaliśmy się oboje. Jest to dość popularna zabawa łóżkowa ;) Te chusteczki to świetna sprawa, od czasu od kiedy odkryliśmy praktycznie całkowicie zastąpiliśmy nimi gumki jakich używaliśmy wcześniej. Przed stosunkiem smarujesz penisa chusteczką i on czeka jakieś 10 minut. I może o wiele, wiele dłużej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Miron23 ~Miron23
    ~Miron23
    Napisane 30 kwietnia 2019 - 09:11
    Z mojego doświadczenia wynika że bardzo skutecznym środkiem jest supelment diety ORGASM OFF EXTRA

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~promis ~promis
    ~promis
    Napisane 27 maja 2019 - 08:56
    masturbacja przed stosunkiem
    chusteczki OC Wipes - wcierasz sobie chusteczkę przed stosunkiem
    czy też ziołowe tabletki Orgasm control. Mają dobre działanie oraz są bezpieczne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~michal29 ~michal29
    ~michal29
    Napisane 19 lipca 2019 - 10:34
    witam
    niestety tacy jesesmy jak nam jest dobrze to rzadko myslimy o kims innym :)
    ale czasami sa wyjatki albo wystarczy postawic sprawe na ostrzu noza.
    mozesz zaproponowac suplement - ..climax-suplement..
    u mnie sie sprawdzil, wiadomo na kazdego wszystko inaczej dziala, ale jak nie sprobujecie nie bedziecie wiedzieli. ja jestem zadowolony, milo sie patrzy na orgazm kobiety :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Darek ~Darek
    ~Darek
    Napisane 10 sierpnia 2019 - 09:21

    Czy ktoś stosował zioła Nepalskie na erekcję i potencje ? Chodzi mi o sprzedawane zioła w sklepie https://www.nepalherbs.eu .
    Pytam bo mam od paru lat problem z pełną erekcją i to że nie jest zawsze wystarczająco twardy dla mojej partnerki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcin ~Marcin
    ~Marcin
    Napisane 22 października 2019 - 13:36
    Jest skuteczna metoda.Sam jadlem tabletki,uzywalem masci inne wynalazki na opoznienie.W koncu powiedzialem dosc.
    Okazalo sie ze jest metoda operacyjna mozna sie wyleczyc.Zabeg w zneczuleniu miejscowych polega na przecieciu kilku nerwow na czlonku.
    Sam jestem po operacji i zaluje.............zaluje ze nie zrobilem tego wczesniej.Moze ktos w Polsce przeprowadza w/w zabiegi a jesli nie to medcity.ua w Kijowie.
    Pozdr

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marcin ~marcin
    ~marcin
    Napisane 25 grudnia 2019 - 12:27
    a ile kosztuje taka operacja w kijowie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcin ~Marcin
    ~Marcin
    Napisane 26 grudnia 2019 - 01:42
    Okolo 1100 euro.Duzo czy nie ale spokoj na cale zycie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy