Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Szukam przyjaciela, może kochanka

Rozpoczęte przez ~Kkk, 27 mar 2018
  • avatar ~blue ~blue
    ~blue
    Napisane 30 października 2020 - 09:40
    ~otis napisał:
    ~Magdalena napisał:
    Popisy są głupie dzieci się popisują. Net jak i papier przyjmie niby wszystko. Bzdura dla kogoś kto jest realistą i trzeźwo myślącym człowiekiem. Ale prawdą jest to że szukamy bratniej duszy. Kogoś kto zrozumie, zaakceptuje takim jakim jesteśmy. Spotkanie w realu? Odwaga i pewność siebie. I ja również wolę prawdę, szczerość i naturalność swobody wypowiedzi


    To prawda każdy przynajmniej raz w życiu szuka akceptacji, bratniej duszy kogoś komu mógłby bez obaw powiedzieć to co nie raz dusi w sobie całe życie.
    Czasami jest tak że to co przeżyliśmy i to z czym musimy się mierzyć na codzien jest tak przerażające że nie mamy z kim o tym porozmawiać. I w całej nie chodzi tu o to że ktoś na codzien musi kłamać.

    Zagrożenie jest takie, że to z czego się zwierzyłeś potem lata po necie bez Twojej zgody i wiedzy często.
    Lepiej jest uważać i tajemnice zabierać ze sobą do grobu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~otis ~otis
    ~otis
    Napisane 30 października 2020 - 10:57
    ~blue napisał:
    ~otis napisał:
    ~Magdalena napisał:
    Popisy są głupie dzieci się popisują. Net jak i papier przyjmie niby wszystko. Bzdura dla kogoś kto jest realistą i trzeźwo myślącym człowiekiem. Ale prawdą jest to że szukamy bratniej duszy. Kogoś kto zrozumie, zaakceptuje takim jakim jesteśmy. Spotkanie w realu? Odwaga i pewność siebie. I ja również wolę prawdę, szczerość i naturalność swobody wypowiedzi


    To prawda każdy przynajmniej raz w życiu szuka akceptacji, bratniej duszy kogoś komu mógłby bez obaw powiedzieć to co nie raz dusi w sobie całe życie.
    Czasami jest tak że to co przeżyliśmy i to z czym musimy się mierzyć na codzien jest tak przerażające że nie mamy z kim o tym porozmawiać. I w całej nie chodzi tu o to że ktoś na codzien musi kłamać.

    Zagrożenie jest takie, że to z czego się zwierzyłeś potem lata po necie bez Twojej zgody i wiedzy często.
    Lepiej jest uważać i tajemnice zabierać ze sobą do grobu.


    Pewnie masz rację

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magdalena ~Magdalena
    ~Magdalena
    Napisane 30 października 2020 - 22:20
    Prawdą jest że czasem nie ma takiej osoby w otoczeniu której możnaby się zwierzyć, poszukać wsparcia,w jakimś sensie pomocy. W zależności od tego co nas spotkało, dotknęło i jak bardzo sobie z tym nie radzimy.
    Co do zmyślania kłamstwo ma krótkie nogi a jeśli ktoś żeruje na czyimś nieszczęściu czy niepowodzeniu to sam jest na tyle słaby że musi się w ten sposób dowartościować i posiada skurwiałe cechy charakteru którymi osobiście gardzę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magdalena ~Magdalena
    ~Magdalena
    Napisane 30 października 2020 - 22:30
    Wiem że ludzie bywają podli, złośliwi.... spotkałam się w życiu z wieloma postawami ludzi i zachowaniem które powoduje że czujesz się jak gówno. Są tacy co wysysają energię drugiego człowieka. Trzeba być ostrożnym i rozgarniętym by nie dać sobie zrobić krzywdy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magdalena ~Magdalena
    ~Magdalena
    Napisane 30 października 2020 - 23:16
    Nieznani Otisie i Blu na forum udzielam się tylko wieczorami. W ciągu dnia nie za bardzo mam czas i możliwości. Mogę pisać tylko o tej porze. Pozdrawiam serdecznie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magdalena ~Magdalena
    ~Magdalena
    Napisane 05 listopada 2020 - 01:41
    Do kitu to forum. Ostatni raz piszę. To jedna wielka ściema.... niech każdy kto poczuje chęć akurat na tą stronę to niech szuka dalej.. wszystko to gówno

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~blue ~blue
    ~blue
    Napisane 05 listopada 2020 - 09:40
    ~Magdalena napisał:
    Do kitu to forum. Ostatni raz piszę. To jedna wielka ściema.... niech każdy kto poczuje chęć akurat na tą stronę to niech szuka dalej.. wszystko to gówno

    Magda, co się stało?
    Miałaś ciężki dzień?
    Storna dobra i nie dobra jak to w necie bywa. Co Ci przeszkadza?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mirek-mail1@wp.pl ~mirek-mail1@wp.pl
    ~mirek-mail1@wp.pl
    Napisane 11 listopada 2020 - 11:29
    Witaj jestem miłym fajnym facetem z Suwałk chętnie cię poznam tel 515638214

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tedek ~tedek
    ~tedek
    Napisane 25 listopada 2020 - 23:04
    szukam tak jak ty. tomek w zwiazku. moze sie spotkamy? 535335219

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4
Strona 4 z 4
poprzednia Strona 4 z 4

Gorące tematy