Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

sposoby na stres

Rozpoczęte przez ~kociok, 17 lut 2018
  • ~kociok
    ~kociok
    Napisane 17 lutego 2018 - 17:01
    Panowie jak walczycie ze stresem? widze ze już psychicznie ie daję rady, nie przedłużyli mi umowy o pracę, wisi nade mną kredyt, mam rodzinę na utryzmaniu i sam nie wiem co robić, zawód dobry mam myslę ze szybko znajdę ale sama ta sytuacja jest lda mnie powodem do dużego stresu i ciezko pewnie sie ze mna doagadac

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~iles
    ~iles
    Napisane 18 lutego 2018 - 12:34
    A może czytanie książek będzie dobrą opcją? mnie to świetnie odstresowuje, szczerze, jak nic innego, fajne książki można znaleźć na inbook.pl, zawsze ja tam kupuje.

• ~radek
    ~radek
    Napisane 20 lutego 2018 - 11:14
    ważne zeby znaleźć sposób dobry dla ciebie, niestety nasze zycie się kręcą wokół pracy i kazdy facet chce dobrze zarabiać i dac rodzinie jakaś stabilnosć,mojej poprzedniej pracy nie cierpiałem, kazdy poniedziałem to była masakra, w ncy nie mogłem spać, dlatego brałem na noc nervomix sen, ziolowy i bezpieczny, po nim jakos łatwiej się dawało spać, a pracę szybko zmieiłem i w koncu jakoś idę do niej z chęcią

• ~hatip
    ~hatip
    Napisane 07 marca 2018 - 14:22
    dla mnie dobrym rozwiązaniem był basen, co kilka dni na gorszy dzień biorę też nervomix, siostra miała stresującą prace i właśnei biorąc dużo lepeij sie czuła. Trzeba ograniczyć stres bo może on prowadzić do różnych chorób, a po co dodatkowo się męczyć

• ~jk
    ~jk
    Napisane 08 marca 2018 - 11:37
    lkjhgfd

• ~kissek
    ~kissek
    Napisane 13 marca 2018 - 16:42
    Mi też pomaga nervomix, jako nieliczny bez recepty, który na prawdę działa i nie uzależnia co jest dużym plusem.

• ~Adrian
    ~Adrian
    Napisane 16 marca 2018 - 20:06
    Ten stres to jakaś masakra, ciągle człowiek w biegu, głowa pełna myśli żeby o czymś nie zapomnieć. Ja po całym dniu to się czułem jak wypompowany. Rodzina nie miała ze mnie dużego pożytku i wówczas moja żona wzięła się za mnie. Chociaż w weekendy wyciągała mnie na basen, tak dla ruchu a w aptece farmaceuta polecił jej tonik biovital. Ogólnie nie przepadam za braniem czegokolwiek ale to tego nawet się przekonałem. Z żelazem, głogiem i witaminami wzmacnia a na wszelkie stresy i nerwy działa powiedziałbym wyciszająco. Mi pomaga, o wiele lepiej się czuję i piję go cały czas.

• ~bebi
    ~bebi
    Napisane 21 marca 2018 - 22:47
    Może czytanie książek będzie fajnym rozwiązaniem na zredukowanie stresu? Fajne pozycje książkowe widziałam na inbook.pl. sama tam często zamawiam różne książki tam są one w bardzo dobrych cenach.

• ~muszynianka
    ~muszynianka
    Napisane 10 maja 2018 - 10:20
    No czytanie książek nie uspokaja mnie bo w kółko czytam jedna stronę i nie wiem o czym bo myśli są gdzieś indziej :) Kiedy mam dłuższy stres albo na prawdę źle się czuje to takie ziołowe tabletki jak np. nervomix control biorę bo na prawdę się po nich czuję.

• ~woxa
    ~woxa
    Napisane 17 maja 2018 - 19:34
    Moim sposobem na stres jest między innymi gotowanie i pieczeniem bardzo lubię to robić, ostatnio nawet kupiłąm sobie taką fajną książkę: - inbook.pl/proste-przepisy-praca-zbiorowa , tu znajdują się bardzo fajne przepisy.

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty