Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

sposoby na stres

Rozpoczęte przez ~kociok, 17 lut 2018
  • avatar ~Pablo ~Pablo
    ~Pablo
    Napisane 05 lutego 2019 - 17:28
    Na mnie działa sport. Pamiętam jak przed ubiegłorocznym egzaminem stresowałem się tak potwornie, że nie mogłem sobie sam ze sobą poradzić. Poszedłem wtedy na gokarty do https://kartingowynarodowy.pl/ - dla mnie to chyba jeden z najlepszych obiektów kartingowych w Warszawie - i już po pierwszym przejeździe mi ulżyło. Emocje, adrenalina w połączeniu z pasją jaką są dla mnie rajdy wszelkimi pojazdami silnikowymi potrafią zdziałać cuda w odreagowaniu. Egzamin oczywiście zdałem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lukky ~lukky
    ~lukky
    Napisane 28 lutego 2019 - 17:18
    Dla mnie najlepsza na stres jest siłownia albo masaż, ostatnio moje odkrycie Studio Masażu Dewi u nas w Gdyni, rewelacyjne miejsce, na pewno będę je odwiedzał

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~benton ~benton
    ~benton
    Napisane 04 kwietnia 2019 - 10:02
    Ja tam się tabletkami nie faszeruję, jak już mam nerwy to zaparzam sobie herbatkę ziołową harmonia [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuhttps://www.doz.pl/apteka/p133524-ZIELNIK_DOZ_Herbatka_ziolowa_Harmonia_13_g_20_szt. ] i powoli mnie wycisza, az do osiągnięcia spokoju.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Fran ~Fran
    ~Fran
    Napisane 08 kwietnia 2019 - 12:52
    Ja stosuję Lamininę, suplement diety, laminina-opinie.pl który jest naturalny więc nie "faszeruję się lekami" ;) . Ma bardzo fajne działanie, redukuje stres i pozytywnie działa na cały organizm.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ignacy ~Ignacy
    ~Ignacy
    Napisane 11 sierpnia 2019 - 20:53
    Ja jestem zwolennikiem uczestnictwa we wszelkiego rodzaju kursach i szkoleniach z zakresu bo to bardzo pomaga i rozwija. Tak się składa, że w październiku wybieram się na szkolenie, które organizuję Fundacja Fortis w Katowicach z tematyki “Redukcja stresu i poprawa jakości życia w sytuacjach społecznych”.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy