Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Seks grupowy

Rozpoczęte przez ~Bartek, 07 paź 2022
  • avatar ~Bartek ~Bartek
    ~Bartek
    Napisane 12 października 2022 - 22:24
    Zona że szfagrem dwie godziny byli w sypialni. U mnie lipa, ale jestem umówiony na rewanż w sobotę że szfagierka. To był ich pierwszy raz, dlatego szfagierka też chce spróbować. Tym razem plamy nie dam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On ~On
    ~On
    Napisane 13 października 2022 - 04:03
    Bartek umów żonę z innymi tak jak pisałem dwóch ogierów daj jej zaszaleć może szfagier ma kolegę zrobi to z dwoma
    Dwie godziny szfagier dymał żonkę to nie zły ogier napisz co myślisz żonka z dwoma

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartek ~Bartek
    ~Bartek
    Napisane 13 października 2022 - 11:09
    Nie chcemy obcych. Chcemy żeby było dyskretnie. Przyznam że ma formę, bo było słychać. Dlatego nie mogę dać więcej plamy ze szfagierka. Zona ogólnie zadowolona, rozmawialiśmy o tym.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On ~On
    ~On
    Napisane 13 października 2022 - 15:22
    Bartek ale nie musi być obcych pogadaj że szfagrem niech załatwi jakiegoś kolegę przyjaciela porozmawiaj z żonka założę się że się zgodzir

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On ~On
    ~On
    Napisane 13 października 2022 - 15:23
    Porozmawiaj z żoną i napisz nam co ona na to

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartek ~Bartek
    ~Bartek
    Napisane 13 października 2022 - 17:23
    Tak jak pisałem żadnych obcych

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 13 października 2022 - 18:09
    Oj chłopie ale sobie narobiłeś. Szwagier pewnie niezły jebaka skoro szwagierka na to poszła ( ma dosyć seksu ). Żonka zasmakowała czegoś innego fajniejszego od ciebie bo to normalne = emocje. Nasuwa mi się pytanie czyżby wcześniej coś było na rzeczy między nimi skoro z taką ochotą dążyła do zalegalizowania zdrady ??? Wiele było historii tego typu i większość konczyła się rozwodem bo żonka zakochała się w innym a męża odstawiła albo mąż już ją nie podniecał i jak kłoda leżała byleby skonczył. Nie na darmo przez lata ewolucji wszelkie religie i nie tylko opcjonują jednego partnera seksualnego bo zawsze znajdzie się ten co zrobi to lepiej albo nowość i emocje spowodują że choćby było fatalnie to i tak w głowie jest cudownie - patrz wypowiedzi po skonczonym romansie po latach ( co ja w nim widziałam ? ). Bierzesz pod uwagę autorze że z czasem zostaniesz dodatkiem do żony która będzie realizować seks tylko z szwagrem ? bo skoro żonka zadowolona to czemu ma przestać ? kto ją zmusi ? ty ? przecież poszłeś na układ ! A tyle Ci radzono abyś nie wchodził.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On ~On
    ~On
    Napisane 13 października 2022 - 20:28
    A rozmawiałeś z żoną czy mówisz za nią niech Ci szczerze powie czy by nie chciała z dwoma a założę się że chciała by sprawdzić chodz tylko raz może nie chce Ci powiedzieć

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartek ~Bartek
    ~Bartek
    Napisane 13 października 2022 - 20:34
    Nie mamy przed sobą tajemnic. Jest tak jak już pisalem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On ~On
    ~On
    Napisane 13 października 2022 - 20:46
    Robisz błąd żona na pewno marzy o takim seksie zrób jej tą przysługę zrób jej niespodziankę pogadaj ze szwagrem niech załatwi jeszcze kogoś zobaczysz że żona będzie zadowolona

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartek ~Bartek
    ~Bartek
    Napisane 13 października 2022 - 20:50
    Nic nie będę gadał i temat uważam za zamknięty.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On ~On
    ~On
    Napisane 13 października 2022 - 20:54
    Kiedy żona spotyka się zaś że szwagrem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartek ~Bartek
    ~Bartek
    Napisane 13 października 2022 - 21:00
    Napewno będą dalsze spotkania. Puki co ja w sobotę że szfagierka. Widziałem ją nago, torpeda

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On ~On
    ~On
    Napisane 13 października 2022 - 21:13
    A żonka co daj jej też zaszaleć sam widzisz że jej się podobało

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartek ~Bartek
    ~Bartek
    Napisane 14 października 2022 - 11:18
    Nie zamierzam jej zabraniać. Po tej zabawie jest lepszy sex. Wiadomo sex z inną osobą poprawia samopoczucie i nie ma rutyny

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On ~On
    ~On
    Napisane 14 października 2022 - 12:15
    Z tą rutyną masz rację z moją było tak samo a po tych spotkaniach w łóżku petarda jak na spotkaniach robiła co tamci jej każą była im posłuszna to w domu jak się bzykalismy zaczęła dominować

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Beatrycze ~Beatrycze
    ~Beatrycze
    Napisane 14 października 2022 - 16:01
    Jestem w szoku, mlodziez sie nudzi. Takie zeczy to sie robi w klubach, zaprasza znajomych. Nie wiem. Dla mnie szwagier to Jak Brat... Poza tym Po cienkim lodzie chodzicie. Nie wydaje ci sie, ze zona i szwagier juz wczesniej cos tam ze soba mieli? Od razu na poczatku tacy zgrani?
    Nic nie piszesz czemu nie poszlo ci? Czemu tyle wypiles?
    A co szwagierka w tym czasie robila? Sluchala tamtych? Ja bym sie wkurzyla na jej miejscu bo ona jakby nie bylo najgorzej na tym wyszla.
    Czemu nie spotkacie sie w jakums czworokacie ze znajomymi, w klubie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Halina ~Halina
    ~Halina
    Napisane 14 października 2022 - 16:09
    Do kościoła grzeszniki, ino wartko!
    Rozumy postradzały.

    Kiedyś to tęcza była na niebie, a dziś to sztany na symbo swój ukrali.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartek ~Bartek
    ~Bartek
    Napisane 14 października 2022 - 19:28
    Piliśmy na rozluźnienie i troszkę przesadziłem. Że szfagierka były tylko fajne pieszczoty. Przyznam że tyłeczek ma fajniejszy niż żona, cipka mi się też podobała. Nadrobię z nią w sobotę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Troll ~Troll
    ~Troll
    Napisane 14 października 2022 - 19:50
    Bartek to niezły bajkopisarz, to nie pierwszy jego wątek z tego typu tematami, ma fantazje.
    Ten sam styl pisania, używane określenia i błędy.
    Musisz bardziej się postarać, żeby brzmiało wiarygodnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy