Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Seks grupowy

Rozpoczęte przez ~Bartek, 07 paź 2022
  • avatar ~Bartek ~Bartek
    ~Bartek
    Napisane 07 października 2022 - 18:37
    Cześć mam do was pytanie co myślicie o seksie grupowym? Ja z żoną mamy po 29 lat i moja żona dostała propozycje od swojej siostry żeby spotkać się na seks grupowy ja z żoną i ona ze szwagrem. Nie mielismy nigdy takiej okazji nie wiem co o tym myśleć czy się godzić czy nie. Wstępnie się nie zgodziłem ale ze jestem w trasie to szwagierka do mnie zaczęła wypisywać i namawiać no że super będzie że w końcu będzie mogła się że mną pokochać ze jak się wstydzę w grupie to zawsze można to rozbić na dwa pokoje. Z drugiej strony to szwagierka jest atrakcyjna kobieta mimo że ma 34 lata. Ale nie mogę sobie tego wyobrazić ze jak będę pukać szwagierka przy jej siostrze a szwagier moja żonę.... Moja żona jest bardzo za tym oni tak samo mają na to ochotę podobno taki trend. Jak odpisałem szwagierce że jestem słaby w te klocki to odpisała żebym tym się nie przejmował że to nie o to chodzi że szybko dojdę w niej czy coś wielokrotność przede wszystkim podkreśliła. Przed napisaniem tego posta dużo czytałem informacji na ten temat że po takich sytuacjach rozbijają się związki i tak dalej a z drugiej strony może to i być jakiś przełom notorycznosci w związku ze coś nowego. Sam nie wiem czy się godzić czy nie no bo jak się nie zgodzę to ich plan się nie powiedzie. Może moja żona też tak myśli o szwagrze że z miłą chęcią by się znim pokochała bo nie ukrywam szwagierka atrakcyjna kobieta. Może ktoś uczestniczył w takim seksie i się wypowie. Może nie ma się czego obawiać? Żona moja tylko odpowiedziała że jak się nie zgodzę to świat się nie zawali choć sama by chciała spróbować czegoś nowego

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~*** ~***
    ~***
    Napisane 07 października 2022 - 19:21
    Co wy ludzie macie za związki, że seksu wam się zachciewa z innymi, tym razem już nawet z rodziną. Patologia.
    Szwagierka fajniejsza od żony? To nie widziały gały, co brały?
    Weź się chłopie ogarnij zanim zrobisz coś głupiego, poczytaj wątek jednego tu kolegi, który się w swingi bawił i ucz się na cudzych błędach.
    Sam pomysł dla mnie już jest chory, ale ja starej daty jestem. Teraz te swingi modne są przecież.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ekran Tyran ~Ekran Tyran
    ~Ekran Tyran
    Napisane 07 października 2022 - 19:45
    A dzieci macie? Może jeszcze one niech dołączą do zabawy? Wasze dzieciaki obok będą się bawić nawzajem w doktorów z dziećmi szwagierki.
    Na głupie pytania padają głupie odpowiedzi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartek ~Bartek
    ~Bartek
    Napisane 07 października 2022 - 21:42
    Nie mamy dzieci..... Coraz więcej takich for że każdy myśli że to fake.... Chciałem tylko wysłuchać opini innych. Wstępnie się zgodziłem tylko nie wiem jak mam się przygotować. Szwagierka żonie napisała żebym jak mógł to był na dole ogolony.......

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kropki ~Kropki
    ~Kropki
    Napisane 07 października 2022 - 22:22
    Ech był typ na ile legitna historia to nie wiem, ale żona tak weszła w dawanie kilku facetom że znikała mu w ciągu dnia na kilka godzin, niby na zakupy. No popłynęła niby. Ja bym odradzał, zwłaszcza że to w rodzinie. To nie tak że jak stwierdzicie - a jednak mi się nie podoba, kończymy z tym to możecie gdzieś zakopać na x lat w pamięci. Będziecie się widywać co roku chociażby na święta i okazjonalnie na rodzinnych imprezach, jak wesela, komunie, chrzciny, pogrzeby. Dodajmy do tego że w związku dwóch osób są pewne granice (no w tych klasycznych). Przekroczenie tej granicy że jest was tylko 2 i nikt więcej, często dalej leci jak domino. No bo co już za różnica czy jest ktoś 3, 4, 5 itd. Co za różnica czy to szwagier, czy kierownik z pracy? Co za różnica czy Ty przy tym jesteś czy nie, ewentualnie co za różnica że kobieta ewidentnie lepiej się bawi z obcym?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ekran Tyran ~Ekran Tyran
    ~Ekran Tyran
    Napisane 08 października 2022 - 00:23
    Patologia - nic więcej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On ~On
    ~On
    Napisane 08 października 2022 - 04:03
    Odradzam tego typu spotkania wiem sam po sobie też się dałem mojej byłej żonie namówić na sex w większym gronie na pierwszym spotkaniu odpadłem pierwszy o oni róchali się jak króliki parę godzin po wszystkim tamci faceci wmawiali mi że na pierwszym spotkaniu tak jest powiedziałem sobie że więcej nie pójdę na tego typu spotkania ale żona miała dar przekonywania co spotkana było tak samo kończyłem pierwszy nie wiem co tamci faceci brali bo ile można róchac

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartek ~Bartek
    ~Bartek
    Napisane 08 października 2022 - 05:26
    Moja żona akurat nie z takich co się puszcza na lewo i prawo. Po prostu oni chcą spróbować czegoś innego. W sumie jedno jest życie. Nie zamierzam nic brać żeby dłużej mógłbym ruchac..... Szwagier raczej też nic nie będzie brał bo po co. Dzisiaj mamy się spotkać do końca nie jestem przekonany no ale szwagierka ma jakiś dar przekonywania sama mi napisała że jak którys z nas będzie się czegoś wstydził to rozdzielimy się na dwa pokoje ja z nią a szwagier z moją żoną. Szwagierka tylko mi napisała otwarcie że lubi ogolonych mężczyzn i żebym był na dole ogolony bo nie lubi włochatych mężczyzn. Najbardziej się obawiam że się spesze i będzie wielkie pośmiewisko.... Ani my ani oni nigdy nie uprawiali seksu grupowego w sumie lepiej może że w rodzinie niż z obcymi ludźmi... Jutro napisze jak było..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On ~On
    ~On
    Napisane 08 października 2022 - 07:07
    Moja żona też nie była z takich co dawała wszystkim też byliśmy ciekawi jak to jest w większym gronie też tak mówiłem raz się żyje

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartek ~Bartek
    ~Bartek
    Napisane 08 października 2022 - 07:25
    A wiesz może jak się przygotować do takiego seksu grupowego? Z jednej strony mniej się stresuje bo znam szwagra i szwagierka. Moja żona wczula się bardzo w rolę aż dziś idzie kupić seksowny strój na ten wieczór bo chce seksownie wyglądać. A ja zupełnie nie wiem jak się przygotować tyle wiem że muszę się ogolic bo szwagierka nie lubi owłosionych mężczyzn. Dziś wieczorem mamy się spotkać u nich. Jestem tego ciekaw czy to w ogóle wypali

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Anonim ~Anonim
    ~Anonim
    Napisane 08 października 2022 - 11:18
    ~Bartek napisał:
    A wiesz może jak się przygotować do takiego seksu grupowego?


    Przygotuj się na rozwód

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartek ~Bartek
    ~Bartek
    Napisane 08 października 2022 - 13:10
    A czemu rozwód? Żona chce tego szwagierka ze szwagrem też. Rozumiem inaczej jak bym poszedł na dziwki bez wiedzy żony to można to zaliczyć jako zdrada.... Dzisiaj wieczorem się spotykamy u nich. Jutro lub dziś w nocy napisze jak wrażenia i czy w ogóle to wypaliło...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Anonim ~Anonim
    ~Anonim
    Napisane 08 października 2022 - 15:43
    Żona chce, szwagierka chce, szwagier chce.
    A sądzisz, że w przypadku innych swingujących par ktoś nie chce, kogoś zmuszają do tego? Każdy chce, a potem jest płacz. Bo to nie tak miało być.

    Nie wiem po co pytasz. Od razu widać, że lecisz na szwagierkę, od początku wiedziałeś, że chcesz to zrobić. Największym problemem dla Ciebie nie jest co z tego wyniknie, tylko to, że musisz ogolić jaja.

    Możecie co najwyżej rozpieprzyć dwie rodziny. Phi. Taki drobiazg.

    Poczytaj w wolnej chwili

    https://facetpo40.pl/forum/totalna-wtopa-po-wejsciu-w-klimaty-swingers,romans-i-zdrada,5217,27

    P.s.
    Pisz prosto z łóżka, w trakcie, bo my tu wszyscy czekamy na transmisję na żywo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartek ~Bartek
    ~Bartek
    Napisane 08 października 2022 - 16:13
    Wiele spotkałem dziewczyn na swojej drodze które są atrakcyjne ale nie zmyślą ale bym ją przeleciał mam żonę przecież. Czytałem dużo o takich seksach to zależy już od człowieka od jego psychiki ze może go coś w środku przyblokować i nic z tego nie wyjdzie. Nie ja nie chciałem tylko mnie namówili z drugiej strony raz się żyje. Napewno dam znać jak było ale już jutro. Bo dziś się spotykamy o 20 więc napewno nie będę po nocach siedział na forach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~123sprawdzam ~123sprawdzam
    ~123sprawdzam
    Napisane 08 października 2022 - 18:04
    Tak w gruncie rzeczy to waszego małżeństwa już nie ma, więc co to za różnica.

    Przynajmniej wszyscy oboje sobie ulżycie i będzie łatwiej się rozstać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~4 ~4
    ~4
    Napisane 08 października 2022 - 19:07
    ~123sprawdzam napisał:
    Tak w gruncie rzeczy to waszego małżeństwa już nie ma, więc co to za różnica.

    Przynajmniej wszyscy oboje sobie ulżycie i będzie łatwiej się rozstać.

    No niestety to tak łatwo nie pójdzie. Uważam, że po drodze do rozwodu jeszcze będzie szukanie winnych tego, że te związki się rozpadły i próby ukarania poprzez publiczne wylewanie pomyj na siebie wzajemnie, problemy z samooceną, które będą rzutowały na pełnienie ról: rodzicielskiej i zawodowej, kryzysy psychiczne dające objawy jak poważne choroby psychiczne. Pojawią się wizyty u psychiatrów po leki na depresję, pojawi się alkohol i narkotyki a na końcu dopiero prawnicy i rozwód. Dlaczego tak? Bo w takie klimaty wchodzą ludzie z różnymi zaburzeniami w obrębie własnej tożsamości (nie wiedzące kim są i jakie mają role), osobowości (np. borderzy lub osoby z nerwicami), czyli min. niedojrzałe emocjonalnie i poznawczo bez możliwości oceny krytycznej swojego postępowania jak również bez świadomości konsekwencji krótkofalowych i długofalowych dla siebie i bliskich.
    A poza tym pewien seksuolog zwrócił mi uwagę na to, że osoby piszące o takich akcjach na forach to masochiści, którzy potrzebują „zgnębienia” przez innych żeby się „rozgrzać” i mieć jeszcze większą satysfakcję z aktu, syt. w której wezmą udział.
    Tylko można tym ludziom współczuć, nic nie da się dla nich zrobić żeby sobie kuku nie zrobili.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Beetlejuice ~Beetlejuice
    ~Beetlejuice
    Napisane 08 października 2022 - 21:26
    4 - smutne to, ale prawdziwe. Później po takich akcjach cierpią dzieci z rozbitych rodzin, same popadają w używki niszcząc swoją przyszłość. Ewentualnie jakieś chore wojny niedojrzałych rodziców o opiekę nad dziećmi, które są jedynie przedmiotami w tych wojnach. Kryzysy psychiczne, jeżeli nie doprowadzą co niektórych do samobójstw, to conajmniej obciążą już kulejącą służbę zdrowia i resztę systemu ubezpieczeń społecznych, co w rezultacie odbija się na nas wszystkich, którzy tworzymy ten system i społeczeństwo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~123sprawdzam ~123sprawdzam
    ~123sprawdzam
    Napisane 08 października 2022 - 22:17
    ~4 napisał:
    ~123sprawdzam napisał:
    Tak w gruncie rzeczy to waszego małżeństwa już nie ma, więc co to za różnica.

    Przynajmniej wszyscy oboje sobie ulżycie i będzie łatwiej się rozstać.

    No niestety to tak łatwo nie pójdzie. Uważam, że po drodze do rozwodu jeszcze będzie szukanie winnych tego, że te związki się rozpadły i próby ukarania poprzez publiczne wylewanie pomyj na siebie wzajemnie, problemy z samooceną, które będą rzutowały na pełnienie ról: rodzicielskiej i zawodowej, kryzysy psychiczne dające objawy jak poważne choroby psychiczne. Pojawią się wizyty u psychiatrów po leki na depresję, pojawi się alkohol i narkotyki a na końcu dopiero prawnicy i rozwód. Dlaczego tak? Bo w takie klimaty wchodzą ludzie z różnymi zaburzeniami w obrębie własnej tożsamości (nie wiedzące kim są i jakie mają role), osobowości (np. borderzy lub osoby z nerwicami), czyli min. niedojrzałe emocjonalnie i poznawczo bez możliwości oceny krytycznej swojego postępowania jak również bez świadomości konsekwencji krótkofalowych i długofalowych dla siebie i bliskich.
    A poza tym pewien seksuolog zwrócił mi uwagę na to, że osoby piszące o takich akcjach na forach to masochiści, którzy potrzebują „zgnębienia” przez innych żeby się „rozgrzać” i mieć jeszcze większą satysfakcję z aktu, syt. w której wezmą udział.
    Tylko można tym ludziom współczuć, nic nie da się dla nich zrobić żeby sobie kuku nie zrobili.


    Zwróć jeszcze UWAGĘ na to, że twoja żona to niezła manipulantka, niby tego chce i o tym myśli, ale ... ALE jak się nie zgodzisz to NIC TAKIEGO się nie stanie i będziecie sobie dalej żyli długo i szczęśliwie :)))

    Jak by co to zostawiła sobie IDEALNĄ furtkę, że w razie czego to WSZYSTKIEMU będziesz winien TY! Bo przecież ona zostawiła TOBIE tą decyzję i jak by co, to na końcu, to WSZYSTKO co się POTEM stanie, wszystkie konsekwencję, które wynikną, będą ... TWOJĄ WINĄ!



    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On ~On
    ~On
    Napisane 09 października 2022 - 09:50
    Kolega Bartek chyba za bardzo nie poszalał wczoraj bo nic się nie chwali

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 10 października 2022 - 07:15
    Pewnie wyszło jak zawsze w takich "układach" i nie bardzo jest się czym chwalić:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4 5
Strona 1 z 5
następna
Strona 1 z 5 następna

Gorące tematy