Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Seks 6 razy w roku

Rozpoczęte przez ~Marta, 03 mar 2022
  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 25 marca 2022 - 07:34
    Moja była mi powiedziała że unikała sexu i nie chciała się ze mną kochać i nie okazywała mi czułości (przytulanie , całowanie i itd) jak przestała mnie kochać i nic już do mnie nie czuła.
    Powiedziała że jakby uprawiała wtedy sex ze mną czuła by się jak dziwka.

    I sądzę że tak jest u tych gdzie nie ma sexu ..

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 25 marca 2022 - 09:03
    Może żona, samotnego jest aseksualna?!
    Niby dzieci są, ale to było za młodu, im cyfra większa, tym aseksualność się pogłębia.

    Albo ma go gdzieś.
    Problem jest duży, więc gdzie jest jakaś poważna rozmowa, wystarczy jedno pytanie do zony- dlaczego!!!!

    Samotny chcesz szukać kochanki, a nie masz jak opierdol..... Żony i zapytać wprost dlaczego unika seksu.
    Boisz się jej powiedzieć że Ty go potrzebujesz, jako zdrowy facet..... Jak mówienie nie pomaga to może trzeba zmienić ton, i powiedzieć bardziej dosadnie i zmienić swoje nastawienie na codzien. Ona żyje w małżeństwie że niby jest fajnie( tak sam pisałeś) a Ty gnijesz od środka. Chłop jesteś czy cipka.....

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Samotny w małżeństwie ~Samotny w małżeństwie
      ~Samotny w małżeństwie
      Napisane 25 marca 2022 - 09:57
      Do: ~Ona

      Były romowy oczywiście, zwykle ja duzo mówię a ona niewiele. Jak mocno raz przycisnałem, to powiedziala, ze się poprawi. Zwykle poprawa jest na 2 tygodnie a potem wszystko wraca do normy (jej normy czyli brak jakiegokolwiek zainteresowania cielesnego mną jako facetem). Ogólnie wie , ze robi zle, ale nie może sie przemóc , bo ona nie czuje w ogole pożadania.

      Kochanka nie ma, na 99,9999%.

      Bardzo możliwe, ze jest aseksulana, ale z moich obesrwacji wynika, ze seks jej odpowiada, tylko gdy ja wychodze z inicjatywa, ona nigdy nie prosi o seks ani nie proponuje. NIe szuka kontaktu , nie przymila sie. I ta moja inicjatywa musi być tak raz na 2-3 miesiace wtedy ma ochotę, a potem znow moze miec przerwę, 2 miesiace. Dla mnie to sporo , sporo za rzadko, juz pomijam, ze nie jest to jakis dziki seks a po prostu numerek bez fantazji.

      I jeszcze dodam, ze ona mnie kreci jako kobieta, ale zaczynam czuc do niej negatywe emocje, za te lata odrzucania mnie.

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

      • avatar ~czwórka ~czwórka
        ~czwórka
        Napisane 25 marca 2022 - 14:51
        Do: ~Samotny w małżeństwie
        A potem ona rzuci Ci kość, Ty sobie pooblizujesz i Ci przechodzi i tak w kółko? I cały czas masz nadzieję, że się coś zmieni?
        Nie obraź się ale od tego typu przemocy ludziom zmniejsza się hipokamp, połączenia w korze przedczołowej i czołowej. Żadna racjonalizacja, że poza seksem, pożądaniem, czułością to patologii u Was nie ma tego nie zmieni.
        A poza tym to stary temat @zmęczonego życiem.

        Dlatego zapytałam kim byłeś a kim jesteś. To naprawdę ważne. Chodzi o dokonanie porówniania zdolności, pamięci, swojej wrażliwości. Może u Ciebie zmiany są już tak duże, że bez działania terapeutycznego nie będziesz mógł zmienić swojego życia? Nawet jakbyś czuł, że musisz bo się wykończysz.
        Poczytalność też jest bardzo istotna. Jak dla mnie ktoś kto przez lata „głoduje” tą poczytalność może utracić.
        Innymi słowy, chcesz zrobić głupotę być może nie zdając sobie sprawy z konsekwencji bo utraciłeś możliwości prawidłowej oceny swoich czynów. Rozumiesz o co mi chodzi?
        Jak zaszczuty zwierz kąsa rękę która mu podaje jedzenie tak ty możesz teraz działać na swoją szkodę nawet nie zdając sobie sprawy, że ktoś Ciebie chce ochronić.


        Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

        • avatar ~Samotny w małżeństwie ~Samotny w małżeństwie
          ~Samotny w małżeństwie
          Napisane 25 marca 2022 - 16:06
          Do: ~czwórka

          Tak właśnie to działa, od lat, a mnie cholera zżera, jak można być tak obojetnym na faceta, jak można nie chcieć czulości, intymności.

          Jestem świadom konsekwencji, ale z drugiej strony jestem tak zagłodzony i tak sponiewierany tą obojętnością, ze mam to gdzieś. Moze wtedy sie otrząsnie, bo wiele razy jej mowiłem, ze juz nie wytrzmuję i mogę zrobić głupotę wiec jest tego świadoma.

          Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ada ~Ada
    ~Ada
    Napisane 25 marca 2022 - 20:27
    Niczego nie zrozumie. Pozbędzie się balastu, odciąży siebie.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Greta ~Greta
    ~Greta
    Napisane 25 marca 2022 - 22:08
    Zacznij jej wrzucać bromergon do herbaty

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~samotny w małżeństwie ~samotny w małżeństwie
      ~samotny w małżeństwie
      Napisane 27 marca 2022 - 19:14
      Do: ~Greta

      A mozesz rozwinąć myśl?

      Czy chodzi o zatrzymanie produkcji prolaktyny, która obniża libido?

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ola ~Ola
    ~Ola
    Napisane 25 marca 2022 - 22:53
    Samotny lepiej się rozejść, niż zdradzać,wyjdziesz na potwora.
    Jak się rozwiedzie po ludzku , to wszystko będzie inaczej wyglądało, a tak dzieciom , żona głupot nagada i rodzina też.
    Powiedz jej co czujesz, że odchodzisz bo do się wypaliło uczucie, nie musisz mówić że to przez seks.
    Twoja że żona to jakaś harpia, ona nie wie co to są potrzeby seksualne.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
      ~Najgłupsze
      Napisane 26 marca 2022 - 01:31
      Do: ~Ola

      Ludzie... wciąż to samo.
      Zajmijcie się sobą... nie żoną, kochanką czy kochankiem.

      A reszta się ułoży :) Powodzenia :) <3

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~samotny w małżeństwie ~samotny w małżeństwie
      ~samotny w małżeństwie
      Napisane 27 marca 2022 - 19:11
      Do: ~Ola

      W tym aspekcie (seks) to fakt mozna powiedzieć, ze harpia ale gdybyś pogadala z nia na ulicy to bys stwierdziła, ze to bardzo mila i serdeczna kobieta, dobra i uczynna, atrakcyjna i wyksztalcona.

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Misiak ~Misiak
    ~Misiak
    Napisane 08 czerwca 2022 - 11:28
    I tutaj Facet trafiłeś w punkt u mnie już w dniu ślubu się zmieniła iseks poszedł won co tydz 2 tygodnie ale jeszcze było parcie bo chciała dziecko ,ja tez oczywiście . Jak w końcu w 2011 zaciążyła to seks wyproszony wy...i wy.. co rok dwa -oszukała mnie , albo, a może przede wszystkim przestała kochać?
    Ja dokładnie rozumiem oszukanego lub samotnego mam identycznie tylko w tym ciągłym biegu przez życie człowiek nie miał czasu tak na prawdę pomyśleć i podjąć decyzje -to że mam jeszcze drugiego bobaska córeczkę to jakby trafić w totka .ja daję czas temu małżeństwu jeszcze rok ,zby mieć czyste sumienie i pozałatwiać parę spraw i jeśli się to nie zmieni to bedzie koniec ale najpierw muszę "zapomnieć "o jej romansie tu też potrzeba czasu.
    Co do naszej sytuacji myślę ,że to się nie zmieni nie ma na co liczyć chyba że ona zobaczy zainteresowanie Tobą przez inną kobietę ale taka zazdrość pewnie na krótką metę bedzie ja lata temu stwierdziłem ,że może się zmieni(głupio)ale i ,że dla dziecka się poświęcę -teraz po jej zdradzie to się zmieniło gdyż jak wcześniej widziałem tylko ją tak teraz zacząłem widzieć inne kobiety a co lepsze widzę, że one też "widzą" mnie -nie zwracałem na to wcześniej większej uwagi

    ps anegdota
    spotyka się żonaty z kawalerem
    i co tam Zdzichu lepiej ci tam jak już ożeniony?
    może i lepiej ale rzadziej =)

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3
Strona 3 z 3
poprzednia Strona 3 z 3

Gorące tematy