Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Przedłużenie stosunku

Rozpoczęte przez ~Michał, 19 sie 2015
  • avatar ~Delina ~Delina
    ~Delina
    Napisane 28 grudnia 2020 - 08:36
    Mojemu chłopakowi pomagają chusteczki orgasm control Należy wetrzeć na około 15 min przed sxtosunkiem w pxenisa - najczęściej ja to robię :) Mają taki przyjemny zapach i substancję delikatnie znieczulającą receptory. Sxtosunek wydłużył się z 2-3 min do 20-30 min :) Poprawa jest więc diametralna.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jsty ~jsty
    ~jsty
    Napisane 28 grudnia 2020 - 09:35
    My obecnie używamy prezerwatyw Durex Peforma.Faktycznie jest o wiele lepiej niż bez nich bo jednak maż o wiele dłużej może jednak wiadomo,że nie jest tak fajnie jak bez nich. Co do tych chusteczek to masz może porównanie z tymi prezerwatywami? Co jest lepsze?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Delina ~Delina
    ~Delina
    Napisane 28 grudnia 2020 - 12:34
    Chusteczki skuteczniejsze i jest przyjemniej bo bez prezerwatywy :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~PrunusSpinosa ~PrunusSpinosa
    ~PrunusSpinosa
    Napisane 01 stycznia 2021 - 23:05
    Panowie potrzebuję pomocy. Mam 30 lat, okres intensywnej masturbacji mam za sobą, lecz pozostało mi że szybko dochodzę i robi się flak. Partnerka zaczyna ustami ja zaraz jej przerywam bo czuje ze zaraz dojdę to wówczas a przechodzę i zaspokajam ją językiem ale zaraz wchodzę w nią penisem i ok minutki i finał. ale to to nic.. czekam kiedy stanie mi następny raz, czekam i czekam fakt że ostatnio miałem trochę stresów w robocie ale żeby tak? Czekamy jakieś 20 minut i lipa no ale jak ruszy to tez zaraz szybko dojdę, choć uciskam palcem mięsień zeby nie strzelić ale i tak zraz opada.. a na 3 raz to nawet nie ma co czekać.. kobieta leży bierze do ust a tu nic , nic a nic.. nie wiem co się dzieje . kiedyś miałem podobną akcję ale lekarz przesiał mi sildenafil ale wywaliłem to bo ciśnienie głowę i oczy mi rozsadzało.. a i jak za drugi razem stanie to nie jest twardy jak za pierwszym tylko taki nie wiadomo jaki.. Proszę was o poradę, co robić..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~PrunusSpinosa ~PrunusSpinosa
    ~PrunusSpinosa
    Napisane 01 stycznia 2021 - 23:08
    Dodam że poranne wzwody się zdarzają , lecz nie pamiętam abym miał erekcję w ciągu dnia bez powodu , od tak, bo zobaczyłem fajną kobietę lub że seksownie wygląda.. dziwne uczucie ,

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kokoro ~kokoro
    ~kokoro
    Napisane 14 maja 2021 - 08:28
    Orgasm control są niezłe.Chociaż maja jedną jedyną wadę. Mianowicie trzeba brać codziennie po tabletce i pilnować się regularności. Bo jak sie nie pilnujecie to nie będzie praktycznie żadnego efektu. O wiele lepsze są na moje oko chusteczki Oc wipes. Bo uzywa się ich przed seksem . I mozna sobie zawszet taka niewielką chusteczke włożyć do jakiegos portfela.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~palmir ~palmir
    ~palmir
    Napisane 14 maja 2021 - 09:16
    A to nie działa na zasadzie prezerwatyw durex performa? Które zawierają środek na przedwczesny wytrysk?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kokoro ~kokoro
    ~kokoro
    Napisane 14 maja 2021 - 10:14
    Jest to mniej więcej coś takiego, ale jednak wydaje mi się, że oc wipes są wygodniejsze.Po pierwsze nie ma bariery pomiędzy Tobą a dziewczyną w postaci gumy. Po drugie o ile mnie osobiscie durex performa za dużo znieczuliła to oc wipes nie znieczulają. Czujesz wszystko to co wcześniej tyle,ze masz o wiele lepszą kontrolę nad tym co robisz. Jak dla mnie to jest główna przewaga nad prezerwatywami

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~palmir ~palmir
    ~palmir
    Napisane 14 maja 2021 - 11:24
    a gdzie kupowałeś?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kokoro ~kokoro
    ~kokoro
    Napisane 14 maja 2021 - 11:44
    Zamawiałem niestety przez internet. Wcześniej zdarzyło mi się szukać tego stacjonarnie ale niestety nigdzie nie widziałem Jedynie net.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mafi ~Mafi
    ~Mafi
    Napisane 15 września 2021 - 15:48
    A gdzie je dokładnie kupujesz?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~QAR ~QAR
    ~QAR
    Napisane 09 marca 2022 - 13:00
    ~jano60 napisał:
    Na przdłużenie stosunku i trwalszej erekcji to wystarczy nawet 25 mg sildenafilu,ale to tylko dla facetów po 40. , bo młodym , zdrowym lekarz chyba nie wystawi recepty.

    Stosowanie Sildenafilu na przedłużenie stosunku to chyba nienajlepszy pomysł. To jest środek na erekcję tylko. A tutaj potrzeba czegoś co zmniejszy czułość penisa i stonizuje nastrój. Dobre są na przykład środki z Lidokainą jak i tabletki Stud Pills. W moim przypadku świetnie sprawdzają się gdy biorę około godziny przed samym stosunkiem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Makniko ~Makniko
    ~Makniko
    Napisane 20 grudnia 2022 - 08:50
    Inne środki są na przedłuzenie stosunku a inne na erekcję. Nie mogę tutaj napisać wiele na temat środków na erekcję, jednak jeśli chodzi o przedlużenie stosunku to dobre są:
    masturbacja przed stosunkiem (drugi raz jest zawsze dłuższy)
    prezerwatywa durex performa ( jest to prezerwatywa przedłużająca wytrysk)
    albo chusteczki orgasm control wipes

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jannac ~jannac
    ~jannac
    Napisane 20 grudnia 2022 - 09:00
    Możesz trochę więcej napisać o tych chusteczkach? Sorry ale nie wyobrażam swojemu facetowi zaproponować masturbacji tongue Wstydziłabym się.Bo co mam mu powiedzieć? Hej skończ sam big_smile I dopiero zrobimy to razem?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~makrnito ~makrnito
    ~makrnito
    Napisane 20 grudnia 2022 - 11:08
    Hmm, no nie wiem, możesz mu zasugerować. Normalna sprawa. Co do chusteczek to są one nasączone środkiem znieczulającym lekko penisa. Nie wiem czy jest to lidokaina czy coś ale penis jest mniej czuły i dzięki temu facet jest w stanie dłuzej. Tylko po zastosowaniu trzeba poczekać jakieś 15 minut przed włożeniem wink Tak abyś się sama nie znieczuliła

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jannac ~Jannac
    ~Jannac
    Napisane 20 grudnia 2022 - 11:17
    A gdzie to kupić?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Makniko ~Makniko
    ~Makniko
    Napisane 20 grudnia 2022 - 12:47
    Zamawialiśmy przez neta.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nikos ~nikos
    ~nikos
    Napisane 20 grudnia 2022 - 12:55
    Chusteczki orgasm control są fajne, jednak od siebie jeszcze dodam, ze jeśli chciałabyś czegoś bardziej wydajnego to lepiej jest kupić sobie spray z tej serii. Wystarcza na dłużej

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4
Strona 4 z 4
poprzednia Strona 4 z 4

Gorące tematy