Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Przedłużenie stosunku

Rozpoczęte przez ~Michał, 19 sie 2015
  • ~hertek
    ~hertek
    Napisane 07 lutego 2018 - 11:41
    Tabletek nie brałem, nie mogę na ich temat wiele tutaj napisać ale polecam chusteczki Orgasm Control Wipes. jak na razie chyba najwygodniejszy sposob jaki przetestowałem. Działanie również w porządku. NO i nie ma tutaj lateksowej bariery jak w przypadku prezerwatywy

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Alexiej
    ~Alexiej
    Napisane 16 lutego 2018 - 08:15
    ~hertek napisał:
    Tabletek nie brałem, nie mogę na ich temat wiele tutaj napisać ale polecam chusteczki Orgasm Control Wipes. jak na razie chyba najwygodniejszy sposob jaki przetestowałem. Działanie również w porządku. NO i nie ma tutaj lateksowej bariery jak w przypadku prezerwatywy

Chusteczki super, chociaż na dłuższą metę moim zdaniem wychodzą dość drogo. Lepiej bedzie moim zdaniem kupić sobie spray orgasm control. Rownież dobry no i wyjdzie troche taniej.

• ~Roman 37
    ~Roman 37
    Napisane 11 kwietnia 2018 - 07:05
    a Titan Gel próbowaliście?

• ~kajetan55
    ~kajetan55
    Napisane 24 kwietnia 2018 - 22:45
    cześć, mając 40pare lat zaczął i mnie dotytać problem przedwczesnego, chociaż tak jak czytałem jest to niezależne od wieku, ale ja jednak nigdy tego problemu nie miałem.
    no ale.. życie :) kilka lat wstecz dokształcałem sie w tym temacie i z doświadczenia i czasu jaki spędziłem próbując nowych metod nie zawiódł mnie jedynie climax control- naturalny suplement. po efektach jakie dostałem - niechce zmiany na nic innego, nawet nie chcę próbować przy innej partnerce bo dzięki Climaxowi odkrywamy siebie na nowo, nowy ja, nowy dłuższy seks.
    o climaxie możecie poczytać w googlach "climax-suplement"
    pozdrawiam

• ~anopatt
    ~anopatt
    Napisane 10 maja 2018 - 12:35
    używałem stud 100 przez jakiś czas ale nie wytrzymałem tego chemicznego zapachu i smaku.jakimś trafem w tym czasie firma wypuściła stud pills w tabletkach.szybko się przyzwyczaiłem do nowego sposobu używania.jedna wada to to że czekam 20 min. na działanie ,w stud 100 już po 10 minutach działał.

• ~gumiKator
    ~gumiKator
    Napisane 14 maja 2018 - 10:43
    z doświadczenia dlugiego mogę poświadczyć ze masturbacja nie działa, też sie posłuchałem wielu osób że to mnie wzmocni i będeę mógł dłużej i niestety lipa brak poprawy.
    moje długie wyszukiwania na necie wprowadziły mnie w paranoje bo stosowałem wszystkie napotkane suplementy i te dostępne na necie i w aptece. i jaka skuteczność? ZEROWA.
    ostatni na jaki sie skusiłem to był juz podawany na tym forum Climax Control (stronka w google - climax-suplement.pl) po 2 tyg efekt murowany - członek stoi jak stał i nawet bardziej a czasowo? marzenie - 10-15 minut :)
    zdecydowanue moge go polecić

• ~marek
    ~marek
    Napisane 15 czerwca 2018 - 08:27
    Nie ma co się bać róznych preparatów na poprawę erekcji potencji i tak dalej. Wszystko jest dla ludzi. Ja kupiłem żel Dr.Penigreat i bardzo sobie chwalę. Naturalny skład, prosty w nanoszeniu i faktycznie dużo pewności zyskałem odkąd go stosuję. Krotko mówiąć – w decydująćym momencie nie zawodzę.

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty