Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Przedłużenie stosunku

Rozpoczęte przez ~Michał, 19 sie 2015
  • avatar ~zafar ~zafar
    ~zafar
    Napisane 10 lutego 2020 - 09:38
    Niezłe były tabletki orgasm control. Ale są skuteczne jedynie w jednym przypadku. Jak bierze się je regularnie. Bo jak się zapomina o ich braniu to niestety ale skuteczność jest taka sobie.... Tak wieć dla wygody przerzuciłem sie na chusteczki orgasm control wipes. po pierwsze są wygodniejsze bo można mieć przy sobie zawsze w portfelu czy kieszeni . Po drugie nie trzeba pamiętać o codziennym braniu pigułek

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mafi ~mafi
    ~mafi
    Napisane 10 lutego 2020 - 09:48
    A co jest Twoim zdaniem bardziej skuteczne? Tabletki czy chusteczki? Pytam się bo na mnie to chyba nic nie działa. Ani wstrzymywanie wytrysku, ani mastrubacja wcześniej, ani nawet stosowanie specjalnych prezerwatyw wstrzymujących wytrysk.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zafar ~zafar
    ~zafar
    Napisane 10 lutego 2020 - 14:09
    To i to skuteczne. Ale dla mnie te chusteczki są po prostu wygodniejsze.Nie jestem zorganizowany tak więc wolę mieć przy sobie taką chusteczkę niż brać tabletki i co drugi dzień zapominać o wzięciu jednej czy dwóch.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Max ~Max
    ~Max
    Napisane 13 lutego 2020 - 19:58
    Hej.
    Generalnie sprawa prosta .

    Pomysl o tesciowej albo o kredycie w banku...

    Ja mam odwrotny problem.
    Stoi przez 3h a wytrysku zero :(

    Pewnie temu ze wiele czasu spedzilem na "wlasna rękę"

    Pozdrawiam

    ~Michał napisał:
    Od jakiegoś czasu jestem z nową kobietą. Fajnie się nam układa, ale problem jest taki, że zbyt szybko dochodzę. Nie wiem czy to kwestia tego, że jestem z kimś nowym czy co, ale trochę mnie to frustruje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert ~Robert
    ~Robert
    Napisane 10 kwietnia 2020 - 10:46
    ~mafi napisał:
    bardziej skuteczne? Tabletki czy chusteczki? Pytam się bo na mnie to chyba nic nie działa. Ani wstrzymywanie wytrysku, ani mastrubacja wcześniej, ani nawet stosowanie specjalnych prezerwatyw wstrzymujących wytrysk.

    Cześć, osobiście używałem wszystkiego, nawet na joge chodziłem ;) i to było bardzo zależne od pory dnia. Wieczorem nie miałem problemu i mogłem działać nawet godzinę bez niczego. Miałem kilka partnerek które chciały tylko rano, mówiły: "wieczorem to się śpi" ;/ i wtedy był problem gdyż rano jestem mega pobudzony i dochodzę bardzo szybko. Polecam tabletki, które ? to musisz sam sprawdzić na sobie, metodą prób i błędów. Może nie uzyskasz radykalnego wzrostu wydłużenia stosunku ale na pewno będzie lepiej. Klik tutaj

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~autoorreskk ~autoorreskk
    ~autoorreskk
    Napisane 28 kwietnia 2020 - 16:59
    Niestety drodzy Panowie. Mój partner miał przedwczesny wytrysk z którym zmagaliśmy się kilka lat przetestowaliśmy wszystkie kremy, chusteczki, tabletki itp... i Powiem szczerze z ręką na sercu. ŻADNE POLSKIE PREPARATY NIE DZIAŁAJĄ to jest nabijanie w butelkę. Próbowaliśmy też środków na receptę od lekarza typu Sildenafil i to jeszcze bardziej pogorszyło. Dopiero gdy trafiliśmy na Angielskie preparaty tabletki Stud Pills i spray Stud 100 z Lidokainą tylko te dwa naprawdę podziałały. Co do tych tabletek sa bardzo dobre można je jak się dobrze poszuka kupić w Polsce tak ten spray z Lidokainą z tego co sprawdziliśmy w większości oferowany w Polsce to same podróbki z Chin i Tajlandii. Raz kupiliśmy i nie zadziałał w ogóle mimo że w aukcji było napisane że jest oryginalny z Anglii. Innym razem zapytaliśmy szczerze sprzedawcę czy jest na opakowaniu hologram bo i tak mu odeślemy odpowiedział że nikt w Polsce raczej nie sprzedaje oryginału. Co do tych tabletek to jeszcze jest pewność że nie podrabiają ale też nie wiem jak długo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sybirakk ~sybirakk
    ~sybirakk
    Napisane 11 maja 2020 - 14:34
    ~autoorreskk napisał:
    Niestety drodzy Panowie. Mój partner miał przedwczesny wytrysk z którym zmagaliśmy się kilka lat przetestowaliśmy wszystkie kremy, chusteczki, tabletki itp... i Powiem szczerze z ręką na sercu. ŻADNE POLSKIE PREPARATY NIE DZIAŁAJĄ to jest nabijanie w butelkę. Próbowaliśmy też środków na receptę od lekarza typu Sildenafil i to jeszcze bardziej pogorszyło. Dopiero gdy trafiliśmy na Angielskie preparaty tabletki Stud Pills i spray Stud 100 z Lidokainą tylko te dwa naprawdę podziałały. Co do tych tabletek sa bardzo dobre można je jak się dobrze poszuka kupić w Polsce tak ten spray z Lidokainą z tego co sprawdziliśmy w większości oferowany w Polsce to same podróbki z Chin i Tajlandii. Raz kupiliśmy i nie zadziałał w ogóle mimo że w aukcji było napisane że jest oryginalny z Anglii. Innym razem zapytaliśmy szczerze sprzedawcę czy jest na opakowaniu hologram bo i tak mu odeślemy odpowiedział że nikt w Polsce raczej nie sprzedaje oryginału. Co do tych tabletek to jeszcze jest pewność że nie podrabiają ale też nie wiem jak długo.


    ja biorę tylko ten Stud Pills w ilości 2 tabletki godzinę przed stosunkiem. Z ok 5min wydłużyłem bzykanie do ponad 20min . Polecam wszystkim którzy chorują na to schorzenie


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~korkoci ~korkoci
    ~korkoci
    Napisane 14 maja 2020 - 16:09
    dzięki ten angielski stud pills działa znakomicie praktycznie od razu a ja tak długo szukałem jakiegoś dobrego :(

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Poszukiwacz ~Poszukiwacz
    ~Poszukiwacz
    Napisane 07 października 2020 - 22:38
    Gdzie kupię te tabletki stud pills proszę o pomoc

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł Z ~Paweł Z
    ~Paweł Z
    Napisane 08 października 2020 - 17:25
    Nie kupisz bo te tabletki nie istnieją tzn są ale to nie są angielskiej firmy tej od stud 100 tylko polskiej. Nie wiem skąd ludzie takie bzdury wypisują o tych tabletkach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Poszukiwacz ~Poszukiwacz
    ~Poszukiwacz
    Napisane 08 października 2020 - 19:00
    A te tabletki stud 100 działają?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł Z ~Paweł Z
    ~Paweł Z
    Napisane 08 października 2020 - 20:02
    Stud 100 to nie tabletki tylko spray i podobno działa. Same pozytywne opinie w necie tylko dużo podróbek krąży

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kipt ~Kipt
    ~Kipt
    Napisane 18 listopada 2020 - 09:13
    Ile czasu dzialaja takie chusteczki/spray?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pakiet ~pakiet
    ~pakiet
    Napisane 18 listopada 2020 - 14:39
    Godzinę do kilku na spokojnie. Przynajmniej w przypadku chusteczek orgasm control.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kastorso ~kastorso
    ~kastorso
    Napisane 20 listopada 2020 - 08:30
    Muszę tutaj przyznać,że chusteczki OC wipes są świetne. Dla mnie jednak ich działanie jest zbyt mocne. Jak raz użyłem to tak mnie znieczuliło, że dymałem laskę przez godzinę i dopiero mogłem skończyć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kipt ~Kipt
    ~Kipt
    Napisane 20 listopada 2020 - 08:45
    One są jednorazowe?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pakiet ~pakiet
    ~pakiet
    Napisane 20 listopada 2020 - 08:58
    I co? Źle Ci było? To następnym razem użyj tego mniej. Dla mnie również cała chusteckza jest za mocna to sobie po prostu przecinam ja na dwie części i mam na dwa razy. A i tak, są jednorazowe Bo tutaj głównie chodzi o ten płyn, którym nasączona jest chusteczka. Ale powiem Ci,że są całkiem wydajne bo o ile na poczatku zużywałem cała chusteczkę to teraz zużywam polowę A resztę zostawiam sobie na drugi raz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kastorso ~kastorso
    ~kastorso
    Napisane 20 listopada 2020 - 10:47
    Mi nie, ale laska narzekała,że za długo uprawiamy seks hehe. A wcześniej miała pretensje,że niby za krótko ( i weź tutaj zrozum dziewczyny :p). Dobra, następnym razem tak zrobię, szczególnie, że jeszcze zostało mi kilka chusteczek ze zbiorczego opakowania.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~olek ~olek
    ~olek
    Napisane 20 listopada 2020 - 12:24
    Chusteczki orgasm control wipes są jednorazowe. Jednakże nie stoi na przeszkodzie aby taką chusteczkę przeciąć sobie na dwa razy. Sam tak robie bo dla mnie osobiście środek zawarty w tych chusteczkach jest bardzo mocny i po prostu tyle tego nie potrzebuję

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~differ ~differ
    ~differ
    Napisane 20 listopada 2020 - 13:00
    Chusteczki super, mam kilka ale trzymam na specjalna okazje. Nie są takie tanie, nie uzywam ich codziennie. Ale jedna w portfelu na wszelki wypadek? Czemu nie.
    Jeśli używa się codziennie to lepiej kupić sobie spray Orgasm control Wydatek trochę większy na jeden raz, ale jest wydajny i wystarcza na kilka dobrych miesięcy. Bo nie trzeba go używać aż tak dużo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy