Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Namawiam Żonę na sex z innym

Rozpoczęte przez ~Rafał, 18 sty 2022
  • avatar ~Facet 35 ~Facet 35
    ~Facet 35
    Napisane 23 kwietnia 2024 - 10:59
    Najwidoczniej przerosło mnie to nie przypuszczałem że aż tak się w to wkręci

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 23 kwietnia 2024 - 11:26
    Żona zarabia na swoje eskapady i utrzymanie domu?
    W innym wypadku występujesz w roli jelenia-bankomatu oraz portiera,utrzymującego zabawkę do ciupciania dla innych.
    Ja bym odciął źródełko pieniązków, zlikwidował karty kredytowe ł oraz zamknął drzwi hotelu.
    Ty i tak już dostajesz resztki, a może podzieli się z Tobą kiłą.albo chlamydią.Niech na całość idzie do kochanków.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 23 kwietnia 2024 - 12:14
    ~Facet 35 Masz (a właściwie już można powiedzieć że miałeś) głupią zonę.Zachowuje się jak 5 latka której dałeś torbę pysznych cukierków..Zamiast rozłożyć przyjemność na dłuższy czas i pozwolić Tobie w tej przyjemności mieć swój udział,postanowiła dać upust swojemu łakomstwu i zjeść wszystko sama, na raz,bez umiaru.
    Każdy dorosły wie jak to się skończy,przesycenie,wymioty i to że od Ciebie drugiej torby cukierków nie dostanie (jak masz jeszcze choć trochę cohones).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet 35 ~Facet 35
    ~Facet 35
    Napisane 23 kwietnia 2024 - 14:15
    Teraz dociera do mnie że dałem ciała na całej linii powinienem postawić sytuację jasno na początku a nie teraz. A jeśli chodzi o to czy żona pracuje to pracuje w dzisiejszych czasach żeby godnie żyć muszą dwie osoby pracować

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Yoda ~Yoda
    ~Yoda
    Napisane 23 kwietnia 2024 - 15:29
    ~Facet napisał:
    Najwidoczniej przerosło mnie to nie przypuszczałem że aż tak się w to wkręci


    Po szkodzie zarówno jak i przed Polak głupi. Nie będzie go szanować partner, jeśli się nie szanuje sam. Nie poszanuje mężczyzny kobieta, którą ten oddał innemu.
    Małżeństwa tego koniec z daleka już widać.
    Ku innych przestrodze.

    https://youtu.be/kJacjPKYaog?si=sMjKSb0SWeOsOpaq

    https://youtu.be/Lu787-p5R4I?si=R2_CWN8qPxq0n_6O

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 23 kwietnia 2024 - 15:34
    Teraz to każdy mądry,ale fakt trzeba było postawić jasno nieprzekraczalne dla Ciebie granice.Ale to i tak nie jest żadna gwarancja,bo ludzie zmieniają swe poglądy w czasie,niekiedy jedno spotkanie z kochankiem wszystko zmienia.Teraz to żona decyduje czy zechce przystopować i z Tobą współdziałać, czy popłynie prosto do rozwodu.Powiedz jej to bez ogródek,niech wybiera.Bo betonowa ściana już gdzieś na nią czeka.
    Czyli żona się sama utrzyma ,ale do tego mieszkania już sobie nie wynajmie.Zostaje z Tobą ,albo idzie do kochasia.(o ile ją weźmie na dłużej). Dziś jeszcze zrób porządek z kartami,kontami ,podziel współwłasność ,Jej zarobki to jej,twoje to twoje,koszty życia po połowie.To dla niej będzie kubeł wody na głowę.Może się obudzi.Bo wścieknie się na pewno.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet 35 ~Facet 35
    ~Facet 35
    Napisane 23 kwietnia 2024 - 18:37
    Żona pojechała do koleżanki ale jak przyjedzie będę z nią rozmawiał powiem jasno albo będę brał w tym udział albo się z kolegą pożegna

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 23 kwietnia 2024 - 18:58
    ~Facet napisał:
    Żona pojechała do koleżanki ale jak przyjedzie będę z nią rozmawiał powiem jasno albo będę brał w tym udział albo się z kolegą pożegna

    ...o ja pier...ole, aż zakipiało testosteronem:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 23 kwietnia 2024 - 20:05
    ~Jack napisał:
    ~Facet napisał:
    Żona pojechała do koleżanki ale jak przyjedzie będę z nią rozmawiał powiem jasno albo będę brał w tym udział albo się z kolegą pożegna

    ...o ja pier...ole, aż zakipiało testosteronem:)



    Cuckoldowe ofermy nie produkują testosteronu bo zamiast jaj mają cipki

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 23 kwietnia 2024 - 21:21
    ~Facet 35 Zapomniałeś o trzecim rozwiązaniu.Ty idziesz w odstawkę,kochaś wchodzi na 100% .Żona wybiera mężczyznę z jajami,który ją zaspokaja i ani myśli oddawać komukolwiek,Tobie w pierwszej kolejności.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 23 kwietnia 2024 - 21:26
    Zapomniałem dodać że koleżanka do której pojechała żona prawdopodobnie ma 185 cm wzrostu,100 kg mięśni i 20 cm w spodniach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet 35 ~Facet 35
    ~Facet 35
    Napisane 23 kwietnia 2024 - 21:54
    Panowie ma jaka a że mam 13 a nie 20 to nie znaczy że trzeba mi ubliżać. Myślałem że ktoś to doradzi wiem sam zaje...em ale nie trzeba mnie równać z błotem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 23 kwietnia 2024 - 22:09
    ~Facet napisał:
    Panowie ma jaka a że mam 13 a nie 20 to nie znaczy że trzeba mi ubliżać. Myślałem że ktoś to doradzi wiem sam zaje...em ale nie trzeba mnie równać z błotem



    Ty nie zasługujesz na żadna radę. Jedynie na liścia. Nikt ci nie ubliża dlatego że masz 13cm tylko dlatego że zrobiłeś z siebie rogacza na własne życzenie a teraz beczysz jak owca.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 24 kwietnia 2024 - 00:15
    Chcesz rady?Twoje małżeństwo z obecną kobietą która nie ma dla Ciebie szacunku i to jawnie okazuje, jak najszybciej zakończ. Zapomnij,o niej.Bo tego małżeństwa nie da się już naprawić.
    Chcesz szaleć to się wyszalej zanim zaczniesz nowy poważny związek
    Masz zaledwie 35 lat ,znajdź sobie wartościową kobietę,mądrą i ceniącą tzw,wartości.Zacznij spokojnie,normalnie żyć i nie popełniaj znowu tych samych błędów.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet 35 ~Facet 35
    ~Facet 35
    Napisane 24 kwietnia 2024 - 04:59
    Nie jest tak łatwo odejść od kogoś kogo się kocha będę rozmawiał z żoną i spróbuję odbudować ten związek, wiem za bardzo popusciłem smycz za dużo jej pozwoliłem ale wczoraj kochaliśmy się jak kiedyś myślę że uda się naprawić to małżeństwo

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 24 kwietnia 2024 - 09:38
    ~Facet napisał:
    Nie jest tak łatwo odejść od kogoś kogo się kocha będę rozmawiał z żoną i spróbuję odbudować ten związek, wiem za bardzo popusciłem smycz za dużo jej pozwoliłem ale wczoraj kochaliśmy się jak kiedyś myślę że uda się naprawić to małżeństwo

    Zakładając, że to co odpisujesz jest prawdą, to Ty się chłopie najpierw przebadają pod kątem wszystkich syfów jakie mogłeś dostać w pakiecie po gachu, bo zdrowie jeszcze możesz uratować, ale ten Twój pseudozwiązek chyba już nie. Jeżeli natomiast mamy tu do czynienia z Twoją twórczością literacką, na co bym tu raczej stawiał, to popracuj trochę nad scenariuszem, bo moje dzieci, które uczęszczają jeszcze do podstawówki, mogłyby się pochwalić opowiadaniami na zupełnie wyższym poziomie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet 35 ~Facet 35
    ~Facet 35
    Napisane 24 kwietnia 2024 - 11:34
    Co by mi dało pisać bajki nie należę do tych osób

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 24 kwietnia 2024 - 11:48
    ~Facet napisał:
    Co by mi dało pisać bajki nie należę do tych osób

    Szklanej kuli nie mam, więc zakładam każdy wariant. Zakładając, że to co piszesz jest prawdą to radził bym coś na dupę założyć, bo to, że brak Ci jaj, to każdy już zdążył zauważyć, ale żeby tak z gołą cipą na wierzchu tu na forum paradować? Ja to bym się że wstydu pod ziemię chyba zapadł.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Roman ~Roman
    ~Roman
    Napisane 24 kwietnia 2024 - 13:41
    Dała Tobie zamoczyć na odczepne a kolega dalej będzie ją rypał

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 24 kwietnia 2024 - 14:27
    Zakładając jeszcze autentyczność Twojej wersji, coś Ci powiem. Cuckold jest czymś czego nie byłbym w stanie wprowadzić w moje życie prywatne. Jak miałbym wybierać to z dwojga złego wolałbym już swing, tu przynajmniej korzyści i straty byłyby wyrównane. Są jednak tacy,którym cuckold dostarcza dużych i niekoniecznie negatywnych emocji. Ja tu nie chcę nikogo oceniać. Każdy ma swoje życie i każdy kreuje je jak mu się to tylko podoba. Cuckild jednak jest czymś, gdzie partnerzy mają jasno i precyzyjnie ustalone zasady i granice, których nie przekraczają. W Twoim przypadku nie jest to żaden cuckold tylko jawne walenie po rogach, gdzie zasady i granicę ustala tylko jedna strona, druga ma natomiast cały huj do gadania.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy