Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Jak w wieku 40+ poznać wspaniałego, dobrego mężczyznę?

Rozpoczęte przez ~Pestka, 30 gru 2021
  • avatar ~Kaś ~Kaś
    ~Kaś
    Napisane 24 stycznia 2022 - 17:30
    ~Pestka napisał:
    Rozwodzę się. Mąż znalazł sobie nową miłość. Nie komentując specjalnie tej sytuacji, chciałabym uwierzyć, że mając 44 lata, mogę jeszcze się zakochać, zbudować nowy związek i być szczęśliwa. Że nie jest tak, jak prorokują moi znajomi, że wspaniali faceci to są we wspaniałych związkach i nie czeka mnie nic dobrego... Wiem, że tutaj są osoby, które ułożyły sobie i to całkiem zgrabnie :) życie na nowo.


    Po rozwodzie myślałam, że "nic mnie w życiu nie spotka". Tylko dom-dzieci-praca itd. Bzdura. Spotkało mnie mnóstwo rzeczy, których nigdy bym się nie spodziewała. Dobrych i złych.

    Jasne, że można sobie ułożyć życie. Ale w tym wieku większość samotnych to ludzie jakoś tam potłuczeni, źle doświadczeni. inaczej się buduje takie relacje. Sama zobaczysz. Ty też jesteś inna niż kiedyś. Dopiero teraz zaczniesz to odkrywać.

    Budować nowy związek po rozwodzie, to jak uczyć się od nowa chodzić po wypadku.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ja ~Ja
    ~Ja
    Napisane 10 czerwca 2022 - 18:41
    ~Pestka napisał:
    Rozwodzę się. Mąż znalazł sobie nową miłość. Nie komentując specjalnie tej sytuacji, chciałabym uwierzyć, że mając 44 lata, mogę jeszcze się zakochać, zbudować nowy związek i być szczęśliwa. Że nie jest tak, jak prorokują moi znajomi, że wspaniali faceci to są we wspaniałych związkach i nie czeka mnie nic dobrego... Wiem, że tutaj są osoby, które ułożyły sobie i to całkiem zgrabnie :) życie na nowo.


    Niedawno skończyłam 40stkę, od 7 lat jestem sama. Nie poznałam w tym czasie żadnego wolnego, interesującego mężczyzny, choć przyznaję, że jakoś specjalnie nie szukałam. Zresztą już nie wierzę, że kogoś takiego spotkam. Jeśli nadzieja umiera ostatnia, to moja już dawno umarła.
    Mam nadzieję, że Tobie się jednak uda.
    Powodzenia :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Samotny w małżeństwie ~Samotny w małżeństwie
    ~Samotny w małżeństwie
    Napisane 23 czerwca 2022 - 15:32
    Chętnię bym z Tobą pogadał "Ja"., ale nie tutaj a na żywo, albo chociaż przez telefon, a w ostatecznośći na mailu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Koleżanka ~Koleżanka
    ~Koleżanka
    Napisane 23 czerwca 2022 - 22:38
    Samotny ile masz lat?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ja ~Ja
    ~Ja
    Napisane 24 czerwca 2022 - 09:56
    ~Samotny napisał:
    Chętnię bym z Tobą pogadał "Ja"., ale nie tutaj a na żywo, albo chociaż przez telefon, a w ostatecznośći na mailu.



    Jeśli chcesz pogadać to podaję maila
    lilly82@op.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Samotny w małżeństwie ~Samotny w małżeństwie
    ~Samotny w małżeństwie
    Napisane 24 czerwca 2022 - 11:43
    ~Koleżanka napisał:
    Samotny ile masz lat?


    45 lat, lata leca bardzo szybko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3
Strona 3 z 3
poprzednia Strona 3 z 3

Gorące tematy