Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Jak w wieku 40+ poznać wspaniałego, dobrego mężczyznę?

Rozpoczęte przez ~Pestka, 30 gru 2021
  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 03 stycznia 2022 - 02:18
    ~MIRROR napisał:
    wystarczy posłuchać co opowiadają o swoim życiu, żonach i już wiesz z jakim człowiekiem masz do czynienia.

    I o mężach...
    8-)
    To w drugą stronę też działa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 03 stycznia 2022 - 02:19
    ~MIRROR napisał:
    wystarczy posłuchać co opowiadają o swoim życiu, żonach i już wiesz z jakim człowiekiem masz do czynienia.

    I o mężach...
    8-)
    To w drugą stronę też działa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nerd ~Nerd
    ~Nerd
    Napisane 06 stycznia 2022 - 09:57
    ~Pestka napisał:
    ...wspaniali faceci to są we wspaniałych związkach i nie czeka mnie nic dobrego... Wiem, że tutaj są osoby, które ułożyły sobie i to całkiem zgrabnie :) ...


    Nie załamuj się. Czeka Cię w życiu jeszcze wiele dobrego. Są wspaniali faceci i to nie koniecznie w związkach. Są teź wspaniałe panie:) Ty też możesz dołączyć do tego grona jak chcesz. To jest bardzo proste, a zacząć trzeba od polubienia siebie. A więc zero rozpaczy po tym co było, na początek dobra książka, zero słodyczy ... i od tego momentu myslisz tylko o sobie. Nie myśl o byłym bo to zatruwa atmosferę, którą powinnaś oczyścić pozytywnym mysleniem. Na pewno masz pracę, która wyznacza glowny rytm...Ale jest i wolne, które powinnaś wypełnić aktywnosciami tylko dla siebie. Bardzo dobry jest sport, poza dobrą figurą zapewnia, że masz dobre samopoczucie i doborze się wysypiasz....I to jest początek nowej drogi, którą polubisz:)


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nerd ~Nerd
    ~Nerd
    Napisane 06 stycznia 2022 - 09:57
    ~Pestka napisał:
    ...wspaniali faceci to są we wspaniałych związkach i nie czeka mnie nic dobrego... Wiem, że tutaj są osoby, które ułożyły sobie i to całkiem zgrabnie :) ...


    Nie załamuj się. Czeka Cię w życiu jeszcze wiele dobrego. Są wspaniali faceci i to nie koniecznie w związkach. Są teź wspaniałe panie:) Ty też możesz dołączyć do tego grona jak chcesz. To jest bardzo proste, a zacząć trzeba od polubienia siebie. A więc zero rozpaczy po tym co było, na początek dobra książka, zero słodyczy ... i od tego momentu myslisz tylko o sobie. Nie myśl o byłym bo to zatruwa atmosferę, którą powinnaś oczyścić pozytywnym mysleniem. Na pewno masz pracę, która wyznacza glowny rytm...Ale jest i wolne, które powinnaś wypełnić aktywnosciami tylko dla siebie. Bardzo dobry jest sport, poza dobrą figurą zapewnia, że masz dobre samopoczucie i doborze się wysypiasz....I to jest początek nowej drogi, którą polubisz:)


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nerd ~Nerd
    ~Nerd
    Napisane 06 stycznia 2022 - 09:58
    ~Pestka napisał:
    ...wspaniali faceci to są we wspaniałych związkach i nie czeka mnie nic dobrego... Wiem, że tutaj są osoby, które ułożyły sobie i to całkiem zgrabnie :) ...


    Nie załamuj się. Czeka Cię w życiu jeszcze wiele dobrego. Są wspaniali faceci i to nie koniecznie w związkach. Są teź wspaniałe panie:) Ty też możesz dołączyć do tego grona jak chcesz. To jest bardzo proste, a zacząć trzeba od polubienia siebie. A więc zero rozpaczy po tym co było, na początek dobra książka, zero słodyczy ... i od tego momentu myslisz tylko o sobie. Nie myśl o byłym bo to zatruwa atmosferę, którą powinnaś oczyścić pozytywnym mysleniem. Na pewno masz pracę, która wyznacza glowny rytm...Ale jest i wolne, które powinnaś wypełnić aktywnosciami tylko dla siebie. Bardzo dobry jest sport, poza dobrą figurą zapewnia, że masz dobre samopoczucie i doborze się wysypiasz....I to jest początek nowej drogi, którą polubisz:)


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MIRROR ~MIRROR
    ~MIRROR
    Napisane 06 stycznia 2022 - 18:39
    Ale dlaczego zero słodyczy? :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Beti ~Beti
    ~Beti
    Napisane 06 stycznia 2022 - 19:00
    Zeby po rozwodzie, zmienic rozmiar ubrań na mniejszy ,a nie ,na większy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nerd ~Nerd
    ~Nerd
    Napisane 06 stycznia 2022 - 21:34
    ~MIRROR napisał:
    Ale dlaczego zero słodyczy? :D

    Nie wszyscy panowie kochają rubensowskie kształty....D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MIRROR ~MIRROR
    ~MIRROR
    Napisane 07 stycznia 2022 - 00:35
    :) znam wiele osób które nie tyją zjądac wiele słodyczy.
    A gusta są różne.
    Wbrew pozorom wielu lubi rubensowskie kształty, a raczej coś pomiędzy rubensem a wieszakiem.
    I to jest wystarczająca grupa by zeru słodyczy powiedzieć NIE:)
    A ponieważ w życiu miałam i rozmiar 36 i 42 to przyznam że 42 przyciąga fajniejszych gości :)
    Tzn bardziej wyluzowanych, opanowanych i pewnych siebie.
    Dlaczego? Nie mam pojęcia. .
    Wiele kobiet też lubi Miśków a nie Panów co spędzają 4 godziny dziennie na siłowni. .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MIRROR ~MIRROR
    ~MIRROR
    Napisane 07 stycznia 2022 - 14:10
    Poza tym powstrzymywania się od słodyczy może mieć taki efekt końcowy jakby bohatera filmu "Czekolada" :))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nerd ~Nerd
    ~Nerd
    Napisane 08 stycznia 2022 - 23:01
    ~MIRROR napisał:
    (...)
    A gusta są różne.
    (...)
    Wiele kobiet też lubi Miśków a nie Panów co spędzają 4 godziny dziennie na siłowni. .


    Ależ oczywiście, że o gustach się nie dyskutuje :)

    4 godziny na siłowni to oczywiście przesada ...:) Uważam, że każdy facet powinien dbać o siebie. Tu nie ma wytłumaczenia: po prostu sport to zdrowie. To filozofia zdrowia. Od lepszej przemiany materii po prostatę normalnej wielkości ...Nie musi to być maraton czy 200 KG na klatkę i sześciopak na brzuchu :) Po prostu ma ładnie wyglądać. czyli zbudowany jak facet: wąski w biodrach szerszy w barach a nie jak kropla wody :) Trzymać się prosto, nie mieć potrzeby siadania z browarem na kanapie i palenia do północy ramki fajek .... a jak bzyka od tyłu to piwny brzuszek kładzie na pośladkach partnerki :)))

    Dalej sprawa jest prosta .....zadbany i pewny siebie facet poszukuje zadbanej partnerki. Na pewno nie takiej z mega nadwagą tuszowaną pod rozciągniętym dresem :)))

    Ale już nie będę tego rozwijał ....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tłuściutka ~Tłuściutka
    ~Tłuściutka
    Napisane 08 stycznia 2022 - 23:12
    Spadaj palancie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 09 stycznia 2022 - 09:10
    ~Tłuściutka napisał:
    Spadaj palancie


    Mądrze napisał, rzeczowo i konkretnie, nikogo nie obraził, w żadnym razie palant.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kwitnąca Wiśnia ~Kwitnąca Wiśnia
    ~Kwitnąca Wiśnia
    Napisane 09 stycznia 2022 - 09:14
    ~Kwitnąca napisał:
    ~Tłuściutka napisał:
    Spadaj palancie


    Mądrze napisał, rzeczowo i konkretnie, nikogo nie obraził, w żadnym razie palant.


    I spodobało mi się porównanie do kropli wody :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Beti ~Beti
    ~Beti
    Napisane 09 stycznia 2022 - 13:52
    A mi sie spodobało, ze jak bzyka od tylu to kładzie piwny brzuszek na posladki partenerki:-) dobre to.

    Picie piwka ,wieczorem i tv to zmora większości kobiet.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nerd ~Nerd
    ~Nerd
    Napisane 09 stycznia 2022 - 15:48
    ~Beti napisał:

    Picie piwka ,wieczorem i tv to zmora większości kobiet.


    Też siedzą na kanapie z browarem w ręce i usypiają w opakowaniu przy TV ?

    Łaaaał:))))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Beti ~Beti
    ~Beti
    Napisane 10 stycznia 2022 - 10:19
    Takich kobiet nie znam, to chyba panowie zasypiają przed tv, o nich myslalam piszac, ze to utrapienie żon.

    Ja jak cos pije to w weekend, i napewno nie zasypiam na kanapie bo sama nie drinkuje:-)
    Niby sobota dzień mopa, ale wieczorem......

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Janek ~Janek
    ~Janek
    Napisane 10 stycznia 2022 - 12:04
    Takie kobiety też są. Mogę potwierdzić. Moja jak sobie już w piątek wino chlapnie, to "wiadomości" nie idzie oglądać bo tak chrapie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Beti ~Beti
    ~Beti
    Napisane 10 stycznia 2022 - 14:04
    Noo taki reset ,po calym tygodniu pracy, jest wskazany dla kazdego, ale nie codziennie.
    Mysle ze kazdemu, nie raz przysnelo sie na kanapie ze zmeczenia. Mi np. Wczoraj po obiedzie ale nie z piwem, tylko w sobote malo spalam bo moj przedszkolak wymiotowal. Jestesmy tylko ludzmi.

    Czym innym, jest przychodzenie codziennie do lozka smierdzacym alko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 10 stycznia 2022 - 14:53
    No widzisz ja zbytnio alkoholu nie lubię. Mogę okazjonalnie wypić jakies piwo w towarzystwie , ale zamiast piwa wolę kawę albo herbatę ;)

    Śmiali się ze mnie że z moim "spożyciem" przemysł alkoholowy by upadł ;)

    U mnie żona (już była) chyba codziennie przesypia przy TV. Włączę film i niemalże 100% pewności że podczas oglądania zaśnie.

    Jakoś super zmęczona nie powinna być bo dzieciaki to 15 latki które nie wymagają zbytnio "uwagi" .

    Chodzi później spać ode mnie , wstaje o zbliżonej godzinie a o 22.00 już śpi ..
    Więc jakieś nocne pogaduszki lub bzykanko odpadało :(

    I tak było od lat ...

    Więc kobiety jak i mężczyźni są różni ...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy