Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Rozwód

jak przezyc rozwod

Rozpoczęte przez ~wiktor23s, 26 paź 2012
  • avatar ~KKK ~KKK
    ~KKK
    Napisane 10 listopada 2012 - 15:15
    Witaj masz racje z tym ale co bendzie jak po rozwodzie nie da mi spokoju a przeciesz rozwód długo sie wecze i czba czekac na niego

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~KKK ~KKK
    ~KKK
    Napisane 10 listopada 2012 - 17:33
    Witam nie wiem co dalej bendzie ale troche sie martwie bo wiesz on siedzi juz ponad rok czasu i poznałam bardzo fajnego mężczyzne który ma 44 lata i bardzo sie w im zakochałam tym bardziej że daje mi to co zawsze bardzo pragnełam to znaczy bezpięczenstwo ciepło i milość . Tylko trochę się martwie bo kiedy jestem wkońcu szcześliwa to moj maz zaczyna znowu swoje rogi pokazywac nie wem co mam dalej robic , tym bardziej ze ja juz wysłałam pozew rozwodowy do sadu ale co z tego jak on coraz bardziej mnie zaczyna straszyć strasznie sie boje .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wiktor23s ~wiktor23s
    ~wiktor23s
    Napisane 10 listopada 2012 - 20:18
    witaj cos ci powiem wiecej ale napisz na mojego mejla wiktor23@poczta.onet.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kkk ~kkk
    ~kkk
    Napisane 11 listopada 2012 - 10:00
    Witaj wiktor przeczytałam twoją wiadomość i napisze do ciebie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Benek ~Benek
    ~Benek
    Napisane 27 października 2013 - 02:10
    Czytam z zapartym tchem waszą dyskusję. To straszne, ale też zastanawiam się nas sensem mojego związku. Niby jeszcze nie ma "pożaru" (albo nie wiem o wszystkim), ale zrobiło się strasznie zimno między nami. Przeszkadzamy sobie na każdym kroku. I widzą to dzieci.Jetem praktycznym człowiekiem więc ciągle szukam jakichś informacji, które pomogą mi coś zdecydować. Znalazłem w Internecie ciekawy portal o rozwodach a w nim artykuł o SEPARACJI. Pomyślałem, że może to jest pomysł na taki czas, kiedy wszystko jest źle, żeby zobaczyć co przeważy, czy przyjdzie jakieś opamiętanie. Tu link do tego artykułu: wwww.mojrozwod.pl/category/porady/jaka-jest-roznica-pomiedzy-separacja-a-rozwodem-ktora-opcja-jest-korzystniejsza-finansowo.html

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zin ~zin
    ~zin
    Napisane 27 października 2013 - 08:25
    witaj Ben przeczytałem twój wpis powiem tak ja wpisałem ten wpis o sobie ,lecz już jestem po rozwodzie , porostu nie które osoby nie potrafią rozmawiać ,lecz od seperacji ,są takie poradnie małożeniskie gzie warto iść s próbować tam pomocy jeśli nie potaficie sami rozmawiać .ale jeśli chcesz więcej porozmawaćtu masz mojego mejla czytam co dziennie i będzie łatwiej pogadać,wiktor23@poczta.onet.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3
Strona 3 z 3
poprzednia Strona 3 z 3

Gorące tematy