Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Fantazje męża

Rozpoczęte przez ~Dominika, 25 sty 2022
  • avatar ~Dominika ~Dominika
    ~Dominika
    Napisane 31 stycznia 2022 - 05:14
    Postaram się mu nie ulec a tym bardziej na trójkąt tylko z miłości do drogiej osoby ludzie popełniają różne głupoty dziś go pociągnę za język co on kombinuje na ten weekend

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Okreslony ~Okreslony
    ~Okreslony
    Napisane 31 stycznia 2022 - 08:34
    Tutaj słusznie zauważył że ludzie dzielą się na zdradzających i wiernych. Według mnie on nie rozumie konsekwencji swoich działań. Są schorzenia typu seksoholicy. Kiedyś żona dała siebie wykorzystywać mężowi tak jak u ciebie były propozycje, potem czyny. Po tym jak kolega męża oddał na nią mocz udała się na terapię i udało jej się zakończyć ten związek. U mnie ojciec to seksoholik który nigdy się nie zmienił. Na każdej imprezie w domu do wszystkich pań kleil się obleśnie, co mu zapamiętałem do dziś, nawet teraz do mojej żony głupoty gadał o seksie z podtekstem żeby z nim poszła do łóżka. Także rozważ wszystkie opcje w tym waszej miłości czy na tym ona polega. Może jakaś terapia...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dominika ~Dominika
    ~Dominika
    Napisane 31 stycznia 2022 - 09:21
    Przyjdę z pracy to mu przedstawię za i przeciw a jak nie to powiem że się rozejdziemy bo to już za wiele a jak chce mnie zobaczyć jak mnie inny bzyka to jego niedoczekanie mi już nerwy puszczają i jak mnie wkurzy to zrobię to z jego najlepszym kolegą a wiem że na mnie leci i w tedy wniose pozew o rozwód

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Okreslony ~Okreslony
    ~Okreslony
    Napisane 31 stycznia 2022 - 12:24
    Nie rób tego, szanuj siebie, to podstawa. To najgorsze rozwiązanie robienie komuś po złości. Są ludzie którzy po zdradzie na złość potrafią teściową czy szwagierkę zaliczyć. Z perspektywy czasu żałują. Mam ten przywilej że miałem tylko 2 kobiety i max będzie 3 w łóżku. Seks jest fajny ale bycie jego niewolnikiem już nie. Kolega który ze mną do pracy jeździ wiele mężatek miał, romantyk świetny, kochanek dobry, ale jako partner do życia kiepski. W praktyce to działa tak że żony często zdradzają z przyjacielem czy znajomym męża, oczywiście panowie również tak robią.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nienormalny ~Nienormalny
    ~Nienormalny
    Napisane 31 stycznia 2022 - 23:46
    Dominika popatrz sobie na fora czym się kończą takie zabawy. Do takich rzeczy potrzeba zajebistego zaufania i umiejętności oddzielenia sexu od uczucia. Ja szczerze tak nie potrafię i wiem, że to nie dla mnie. Takie rzeczy planuje się miesiącami i długimi rozmowami. Po złości, wyjdzie z tego katastrofa.

    Porozmawiaj z mężem, że nie czujesz się komfortowo z tym, że Ciebie namawia. Spróbuj w otwarcie powiedzieć co czujesz i zapytaj skąd u niego takie pomysły. Może ma fetysz rogacza. Psycholodzy określają to jakimś syndromem ale nie jestem w stanie przytoczyć dokładnej nazwy.

    Polecam też fora na reddit jak obcykana jesteś z angielskim, tam jest sporo rzezy które pomogą Tobie spojrzeć na propozycję męża z szerszej perspektywy. Dowiesz się, czego możesz się spodziewać po akcie.

    Z tego co wiem to jedna na 10 par przechodzi przez takie rzeczy bez uszczerbku na związku. Pomyśl i porozmawiaj z mężem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dominika ~Dominika
    ~Dominika
    Napisane 01 lutego 2022 - 04:52
    Rozmawiałam wczoraj z mężem to mi powiedział że on do żadnego seksuologa nie pujdzie bo jest zdrowy a to że chce mnie bzykać z innym facetem to już od dawna mu się marzy powiedziałam mu że to się nazywa zostać rogaczem jemu nie idzie przetłumaczyć jego to kręci i tyle

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 01 lutego 2022 - 13:52
    ~Dominika napisał:
    Rozmawiałam wczoraj z mężem to mi powiedział że on do żadnego seksuologa nie pujdzie bo jest zdrowy a to że chce mnie bzykać z innym facetem to już od dawna mu się marzy powiedziałam mu że to się nazywa zostać rogaczem jemu nie idzie przetłumaczyć jego to kręci i tyle

    To powiedz mu, że Ciebie kręci taka sytuacja: chcesz żeby się rozpędził i głową przygrzmocił w ścianę, poinformuj go, że marzysz o tym od dawna i będziesz miała orgazm na sam widok jego rozbryzgującej się krwi. Więc niech się naprawdę postara.
    Zapewniam Cię, że jego mniej to będzie bolało i szybciej się zagoi ta jego rana niż Twoja jak dasz się potraktować jak przedmiot.
    Nie czujesz, że jesteś dla niego jedynie narzędziem?
    Uzależnienie emocjonalne od drugiego człowieka to nie miłość.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Baranek777 ~Baranek777
    ~Baranek777
    Napisane 01 lutego 2022 - 19:39
    ~Dominika napisał:
    Rozmawiałam wczoraj z mężem to mi powiedział że on do żadnego seksuologa nie pujdzie bo jest zdrowy a to że chce mnie bzykać z innym facetem to już od dawna mu się marzy powiedziałam mu że to się nazywa zostać rogaczem jemu nie idzie przetłumaczyć jego to kręci i tyle


    Powiedz mu, że w Twojej ocenie jego preferencje to objaw choroby. Poprzez nierząd szerzą się przeróżne choroby weneryczne. Jestem pewien, że nie chciałabyś zostać posiadaczką wzw-c lub chlamydii czy choćby opryszczki. Są jeszcze gorsze choroby, kręka kiły powoduje trwałe uszkodzenie neuronów w mózgu, co z koleji skutkuje zaburzeniami libido prowadzącymi do takich właśnie zachowań jakie prezentuje Twój mąż. Na Twoim miejscu ja już bym się badał.

    Jeśli czujesz się źle z powodu samej propozycji, pomyśl jak będziesz się czuła gdy weźmiesz w tym udział. Nie chcę złowróżyć, ale byćmoże jego diabeł już dawno do grzechu namówił, teraz chce upodlić Twoją duszę. Tak właśnie było w przypadku mojej bratowej. Poszła w nierząd, potem wciągnęła brata w trójkąt. Dziś ich małżeństwo jest już wspomnieniem a jego psychika trwale uszkodzona. W przypadku nierządu ze strony męża Bóg wybaczy Ci rozwód.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nienormalny ~Nienormalny
    ~Nienormalny
    Napisane 02 lutego 2022 - 20:48
    ~Dominika napisał:
    Rozmawiałam wczoraj z mężem to mi powiedział że on do żadnego seksuologa nie pujdzie bo jest zdrowy a to że chce mnie bzykać z innym facetem to już od dawna mu się marzy powiedziałam mu że to się nazywa zostać rogaczem jemu nie idzie przetłumaczyć jego to kręci i tyle


    Jeżeli nie jesteś z tym OK. to mu to powiedz. Jeżeli nie uszanuje twoich uczuć, no cóż. Skoro teraz nie uszanuje to w przyszłości tym bardziej nie uszanuje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Grażyna ~Grażyna
    ~Grażyna
    Napisane 03 lutego 2022 - 10:59
    Wiem z własnego doświadczenia że to zły pomysł ja się dałam namówić na trójkąt przez byłego faceta mieliśmy spróbować tylko raz ale tak nie było na początku było raz w miesiącu puzniej dwa aż w końcu co sobotę zapraszał kogoś wciąż mu było jak powiedziałam że już nie chcę i więcej tak nie będzie odeszłam od niego i to była dobra decyzja zastanów się

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 03 lutego 2022 - 12:09
    Ja miałam dokładnie tak samo. Miało być tylko raz a wyszło na to, że muszę "robić komuś loda" raz na tydzień.
    Zrobił ze mnie dziwkę a ja nadal z nim jestem, bo go kocham.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Okreslony ~Okreslony
    ~Okreslony
    Napisane 03 lutego 2022 - 18:17
    Ona może jesteś uzależniona emocjonalnie od niego, bo o nim Piszesz... Weź przykład z Grażyny. Pani postawiła na swoim i w końcu odeszła, bo w tym wszystkim jesteś najważniejsza ty, a nie jego potrzeby. Jak go uwolnisz to może w końcu zacznie się spełniać. To że tu wiele pań i panów pisze ze zdrada to fajna sprawa nie znaczy że tak jest. Jakoś jak zdradzający sami zostaną rogaczami to już im nie jest tak wesoło.

    Pamiętaj że zostaniesz Dominika że zostaniesz prostytutką męża i nie skończy się na jednym razie. Kiedyś również o tym myślałem. Jako że jestem rogaczem w chwili obecnej nie ma szans na trójkąty czy jakiekolwiek związki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Grażyna ~Grażyna
    ~Grażyna
    Napisane 03 lutego 2022 - 21:00
    Określony ma rację weź się w garść tak jak ja to zrobiłam na jednym razie się na pewno nie skaczy tak jak u mnie będzie chciał więcej i więcej coś wiem na ten temat jednej soboty zaprosił kolegów na drinka nic mi nie mówiąc wipilam trochę z nimi i powiedziałam że idę spać bo szumi mi w głowie gdy wstałam mój były klepnał mnie w tyłek i powiedział żebym za dużo nie zakładała bo ma dziś chęć a koledzy tylko się zasmiali obudziłam się jak już mnie macał a że było ciemno to nie wiedziałam że to nie on tylko jeden z jego kolegów jak już mi włożył to muj były zaświecił światło i zobaczyłam że to nie on powiedział tylko miłej zabawy kochanie obsłuż dobrze moich kolegów i tak dymali mnie prawie do rana ale już to za mna i z tobą będzie tak samo

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kolega ~Kolega
    ~Kolega
    Napisane 04 lutego 2022 - 13:12
    Droga Grażynko, powiedz nam proszę jak Ci było przyjemnie i rozkosznie, że mogłaś być dymana do samego rana, a nie tylko marne 8 minut.
    Powiedz, że nigdy wcześniej tego nie zaznałaś i nawet nie wiedziałaś jakie to może być wspaniałe uczucie.
    Powiedz nam jak często myślisz i śnisz o kolenjek takiej nocy...no powiedz.

    Z niskimi ukłonami...Kolega.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kolega ~Kolega
    ~Kolega
    Napisane 04 lutego 2022 - 14:01
    c.d...tylko prawdziwy małżonek potrafi odczytać ukryte marzenia swojej małżonki i za to drogie panie powinnyście być dozgonnie wdzięczne.

    Marzenie to przyjemność, a realizacja to satysfakcja, więc co sprawia, że ów odkryte, upragnione marzenie (w tym przypadku erotyczne) jest postrzegane po czasie jako gwałt i rozczarowanie?

    Powiedz Grożynko..no powiedz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kolezanka ~Kolezanka
    ~Kolezanka
    Napisane 04 lutego 2022 - 15:08
    Dominiko, zycze Ci stosunkowo milego weekendu:-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Okreslony ~Okreslony
    ~Okreslony
    Napisane 04 lutego 2022 - 17:34
    Swoją drogą droga do ku.. Stwa bliska jak mąż może swoją żonę dosiadać z kolegami. Skoro Dominika waha się to dobry objaw. Mąż z kolegami musiałby płacić za panienki a tak w domu za darmo mają.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~GGT ~GGT
    ~GGT
    Napisane 04 lutego 2022 - 21:22
    Aaah, a Grażynka mogła.
    No nie wiem po której stronie jesteś ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Grażyna ~Grażyna
    ~Grażyna
    Napisane 05 lutego 2022 - 14:55
    Jak bym napisała że mi się nie podobało to bym was okłamała doznania nieziemskie wielokrotne orgazmy coś wspaniałego masz rację może i tego szukałam może i tego potrzebowałam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On ~On
    ~On
    Napisane 06 lutego 2022 - 17:48
    Dominiko jak stosunkowo minął weekend? .....byla niespodzianka od meza?
    Moze cos na weekend walentynkowy zorganizuje:-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy