Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Fantazje męża

Rozpoczęte przez ~Dominika, 25 sty 2022
  • avatar ~Dominika ~Dominika
    ~Dominika
    Napisane 19 grudnia 2023 - 18:26
    Część Janku miło że się odezwałaś założę się że Twoja cnotka marzy o innym kotasie tylko boi Ci się o tym powiedzieć po pijaku na pewno w nie odmówiła

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Janek ~Janek
    ~Janek
    Napisane 19 grudnia 2023 - 19:09
    ~Dominika napisał:
    Część Janku miło że się odezwałaś założę się że Twoja cnotka marzy o innym kotasie tylko boi Ci się o tym powiedzieć po pijaku na pewno w nie odmówiła

    Witaj Dominiko coraz częściej o tym myślę tylko że moja żona nie pije i tu jest problem chociaż tak jak inni pisali po cichu się może pieprzyć z innymi facetami, ale myślę że nie miałbym z tym problemu niech by sobie posmakowala innego kutasa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dominika ~Dominika
    ~Dominika
    Napisane 19 grudnia 2023 - 19:27
    Janek mam propozycję kup jej wibrator ale taki rozmiar xl albo xxl i powiedz że niech spróbuje jak to jest z takim gigantem będziesz wiedział czy go używa pod Twoja nieobecnośc jak tak to marzy o takim tylko prawdziwym

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Janek ~Janek
    ~Janek
    Napisane 19 grudnia 2023 - 19:45
    ~Dominika napisał:
    Janek mam propozycję kup jej wibrator ale taki rozmiar xl albo xxl i powiedz że niech spróbuje jak to jest z takim gigantem będziesz wiedział czy go używa pod Twoja nieobecnośc jak tak to marzy o takim tylko prawdziwym
    To już próbowałem i nie chce słyszeć o takiej zabawce wkurzyłem ją tym tylko a co u Ciebie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dominika ~Dominika
    ~Dominika
    Napisane 19 grudnia 2023 - 20:01
    U mnie bez zmian szaleję jak zawsze

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Janek ~Janek
    ~Janek
    Napisane 19 grudnia 2023 - 20:06
    ~Dominika napisał:
    U mnie bez zmian szaleję jak zawsze

    Cieszę się że tak się fajnie bawisz poznałaś nowe kutasy czy ze znajomymi się pieprzysz bo ja poznałem fajną 30-latke.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olka ~Olka
    ~Olka
    Napisane 19 grudnia 2023 - 21:33
    Po tak bogatej lekturze tego forum mam wrażenie że fajne towarzystwo tu się zebrało ale myślę że taki Janek to jest egoista. Sam to lubi piczki obce zaliczać a swojej żonki to nie chce kolegom podstawic. Znam to z własnych doświadczeń koleżanki mąż też tak robił ale do czasu aż i ona się odważył a i zaczęła się pieprzyć z innymi facetami to wtedy zrobił się wielce wierny mąż ale było już po wszystkim.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Janek ~Janek
    ~Janek
    Napisane 21 grudnia 2023 - 12:31
    ~Olka napisał:
    Po tak bogatej lekturze tego forum mam wrażenie że fajne towarzystwo tu się zebrało ale myślę że taki Janek to jest egoista. Sam to lubi piczki obce zaliczać a swojej żonki to nie chce kolegom podstawic. Znam to z własnych doświadczeń koleżanki mąż też tak robił ale do czasu aż i ona się odważył a i zaczęła się pieprzyć z innymi facetami to wtedy zrobił się wielce wierny mąż ale było już po wszystkim.
    Oj Olu ale mnie podsumowałas może i coś w tym jest prawdy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dominika ~Dominika
    ~Dominika
    Napisane 21 grudnia 2023 - 14:01
    Janku nie tylko ja tak sądziłam powinieneś żonie pozwolić na bzykanie z innymi niech posmakuje innego drąga, a tak poza tym co tam u ciebie słuchać masz jakąś nową dupkę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Janek ~Janek
    ~Janek
    Napisane 22 grudnia 2023 - 15:22
    ~Dominika napisał:
    Janku nie tylko ja tak sądziłam powinieneś żonie pozwolić na bzykanie z innymi niech posmakuje innego drąga, a tak poza tym co tam u ciebie słuchać masz jakąś nową dupkę
    No wiesz jej nie zakładam plomby na piczke ale też nie chciałbym patrzeć jak ktoś inny by ją dymal.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Iza ~Iza
    ~Iza
    Napisane 26 grudnia 2023 - 12:12
    A to dobre jaki jesteś Janku wspaniałomyslny Ty jej piczki nie plombujesz to jest dużo warte tak w Twoim wydaniu ale ja myślę że Twoja żonka chyba nie czeka na Twoje pozwolenie tylko realizuje swoje marzenia poza Twoją wiedzą i bez Twojego błogosławieństwa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Janek ~Janek
    ~Janek
    Napisane 26 grudnia 2023 - 14:46
    Bardzo surowo mnie oceniacie ale myślę że nie jest aż tak jak myślisz na pewno bym to zauważył.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zenek ~Zenek
    ~Zenek
    Napisane 28 grudnia 2023 - 16:29
    Tylko ciekawe po czym byś poznał że żonka ci się puszcza a ja myślę że to robi a ty żyjesz złudzeniami że masz żonke cnotke

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Iza ~Iza
    ~Iza
    Napisane 28 grudnia 2023 - 18:41
    ~Janek napisał:
    Bardzo surowo mnie oceniacie ale myślę że nie jest aż tak jak myślisz na pewno bym to zauważył.
    Ależ oczywiście że byś zauważył Janku tylko jak byś jej to udowodnił pewnie tu by się przydał pas cnoty.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dominika ~Dominika
    ~Dominika
    Napisane 28 grudnia 2023 - 19:22
    Słuchajcie ja robię to już ładny czas i mąż nic nie zauważył nie jest mi w stanie założyć licznika na piczke

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olka ~Olka
    ~Olka
    Napisane 28 grudnia 2023 - 19:32
    Hej Dominika czytam Wasze wpisy i myślę że Janek za bardzo jest pewny wierności swojej żonki ale skoro tak uważa to niech sobie uważa ja też od kilku lat to robię chociaż mam zazdrosnego męża i musze się dobrze napracować żeby nie wzbudzać podejrzenia a szczególnie jak wracam od faceta a mąż w nocy mnie jebie to uważam żeby się nie wygadać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dominika ~Dominika
    ~Dominika
    Napisane 28 grudnia 2023 - 19:36
    Ja ostatnio bym wpadła jak mnie bzykał od tyłu to dawał mi klapsy w pośladki dobrze że zobaczyłam to jak szłam brać prysznic

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olka ~Olka
    ~Olka
    Napisane 28 grudnia 2023 - 19:39
    Co zobaczyłas?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dominika ~Dominika
    ~Dominika
    Napisane 28 grudnia 2023 - 19:46
    Odbitą dłoń na moim pośladku

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olka ~Olka
    ~Olka
    Napisane 28 grudnia 2023 - 20:12
    No to masz rzeczywiście szczęście że mąż tego nie zobaczył ja to czasem mówię przez sen i kilka razy w ostatniej chwili zamknęłam się jak mnie rano pieprzyl od tyłu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy