Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Czy zawalczyć o swoje szczęście?

Rozpoczęte przez ~Lea, 17 lut 2023
  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 23 lutego 2023 - 03:47
    Na pewno to co napisałaś było powodem zdrad ex. Ale z tego co widziałem to strasznie kłamała. Zawsze wypierała się wszystkiego, nawet twardych dowodów. Obecnie mi już ta wiedza ze śledztwa nie jest potrzebna.
    Za pewne na mężczyzn inaczej wpływa taka sytuacja z dzieciństwa. Trudności z relacjami są i brak wiary w szczere intencje szczególnie kobiet. Chociaż mam wrażenie że bardziej mężczyźni mi pomogli w życiu chociaż zbytnio nie prosiłem o pomoc. Też za bardzo nie miałem ochoty psychologom żalić się czy psychiatrom, szczególnie jakby to były kobiety.
    Mam nadzieję że ty nie masz myśli o zdradzie, bo ona nic nie załatwia w życiu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lilka ~Lilka
    ~Lilka
    Napisane 23 lutego 2023 - 08:47
    Jak dla mnie psycholog czy psychiatra nic nie daje kasę aby zdzierają. Wolę na forum popisać z kimś posłuchać innych rad. Mam czasami dola muszę z kim popisać, ale zdrada mi nie w głowie. Mój maz jest dobrym człowiekiem chociaż różnie między nami bywało. Na pewno bym nie chciała rozbitej rodziny dla moich dzieci chce aby miło wspominały dzieciństwo, i czs spędzony z nami. Chociaż nie umie z nim rozmawiać o moich problemach. Z kimś obcym jest dużo łatwiej. Jestem słaba psychicznie dlatego nie nawiązuje bliskich relacji z mężczyznami e realu. Kiedyś znajoma mi powiedziała, że przyjaźń między kobieta a mężczyzna nie istnieje dlatego wolę pisać tu. Mam kilka koleżanek ale jakbym zaczęła im opowiadać o tym wszyscy moi znajomi by zaraz wiedzieli.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 23 lutego 2023 - 11:38
    Oczywiście że przyjaźń damsko męskie nie istnieje. Trzeba być bardzo ostrożnym w takich relacjach. W większości przypadków zawsze jakaś iskierka pojawia się.
    Co do psychologa to kolega korzystał z prywatnych wizyt i dużo mu to nie dało. Nie czuł się tam komfortowo. Wystarczyło wyjście do ludzi, wrócił do hobby, życie jak zawsze.
    Co do relacji damsko męskich lepiej uważać skoro masz dobrego męża to niech tak zostanie. U ciebie jakby była zdrada to ciężka sprawa by była.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3
Strona 3 z 3
poprzednia Strona 3 z 3

Gorące tematy