Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Cuckold / Zdrada kontrolowana - robicie tak w malzenstwie?

Rozpoczęte przez ~pararogi, 27 sie 2021
  • avatar ~pararogi ~pararogi
    ~pararogi
    Napisane 27 sierpnia 2021 - 17:06
    Jesteśmy małżeństwem i rozważamy zabawę aby żonka poszła na niezobowiązującą randkę np. na piwko. Przed ślubem bawiliśmy się, że żonka dała się poderwać kilka razy a ostatnio często wspominamy czasy rogów. W końcu rzekła: daj ogłoszenie, dopisz by miał dużego to może będą nowe rogi. Żonka: szczupła blond, 80b, 32 lata. Wymagania: dyskrecja, higiena, zdrowie, duży, niepalący. Rozważamy aby dała się zaprosić na niezobowiązujące piwo.
    pararogi@op.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 30 sierpnia 2021 - 16:30
    początek końca małżeństwa . Poczytaj jak takie zabawy się konczą ale nie na forach chwalących takie zabawy. Związków które przetrwały a i tak przewartościowały się jest bardzo mało. Co innego marzenia, oglądanie filmików, czytanie opowieści a co innego realne życie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 09 września 2021 - 15:29
    Temat przeniesiony z kafeterii ale interesujący. Może ktoś będzie potrafił mi wyjaśnić dlaczego mężczyzna pozwala żonie na posiadanie kochanka, uczestniczy w takiej zabawie jako „pomoc” i to go tak kręci, że sam jej jeszcze organizuje kochasiów?
    A inny mężczyzna rozsypie się psychicznie po zdradzie żony i na całe już życie kobieta to będzie dla niego wróg publiczny nr 1?
    O co w tym chodzi?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 09 września 2021 - 20:50
    Jestem zawiedziona:-(

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MIRROR ~MIRROR
    ~MIRROR
    Napisane 09 września 2021 - 21:13
    Bo w tym wszystkim chodzi o poczucie kontroli.
    Mężczyzna myśli że kontroluje sytuację. Jak sytuacja się wymknie spod kontroli posypie się tak samo. A często w takich zabawach wymyka się.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czwórka ~czwórka
    ~czwórka
    Napisane 10 września 2021 - 07:38
    ~MIRROR napisał:
    Bo w tym wszystkim chodzi o poczucie kontroli.
    Mężczyzna myśli że kontroluje sytuację. Jak sytuacja się wymknie spod kontroli posypie się tak samo. A często w takich zabawach wymyka się.

    Kontroli? Czyli facet zdradzony cierpi bo utracił kontrolę nad żoną. Czyli czy można przypuszczać, że tacy, którzy mają mniejsze poczucie własności małżonka, że się tak wyrażę, cierpią mniej w takich przypadkach? Ciekawe.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Żonaty ~Żonaty
    ~Żonaty
    Napisane 16 września 2021 - 07:16
    Witam
    Nie wiem jak u innych par jest ale my zdecydowaliśmy się na zdradę kontrolowaną ponieważ mamy różne temperamenty i z tego powodu często były kłótnie żona czuła się zaniedbana itd. Aż w końcu zdradziła mnie. I to doprowadziło do następnych kłótni aż w końcu pomyślałem że może zdrada kontrolowana. U nas trwa to już rok co prawda doprowadziło to do kolejnych awantur ale to przez kochanka.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysztof ~Krzysztof
    ~Krzysztof
    Napisane 16 listopada 2021 - 10:00
    Myślę że dobrze postąpiłeś.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysztof ~Krzysztof
    ~Krzysztof
    Napisane 16 listopada 2021 - 10:18
    My z żoną tez czasem tak się zabawiamy,ożywiło to bardzo nasz sex małżeński, oczywiście zazdrość jest ale taka zdrowa która motywuje mnie by być lepszym kochankiem dla żony

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 21 listopada 2021 - 15:14
    ~Żonaty napisał:
    Witam
    Nie wiem jak u innych par jest ale my zdecydowaliśmy się na zdradę kontrolowaną ponieważ mamy różne temperamenty i z tego powodu często były kłótnie żona czuła się zaniedbana itd. Aż w końcu zdradziła mnie. I to doprowadziło do następnych kłótni aż w końcu pomyślałem że może zdrada kontrolowana. U nas trwa to już rok co prawda doprowadziło to do kolejnych awantur ale to przez kochanka.

    Skoro przez kochanka były awantury to ty jesteś tzw piątym kołem u wozu. Emocje wywołuje kochana osoba , zwróć uwagę że skoro kochaś to powoduje to oznacza że działa na nią. Czy będziesz komuś obcemu zwracał uwagę że śmiesznie się ubrał, że ma włosy w nieładzie, że dziwnie się śmieje itp taka osoba jest ci obojętna emocjonalnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kiedyś bull ~kiedyś bull
    ~kiedyś bull
    Napisane 10 listopada 2022 - 04:25
    to zabawa dla ludzi o mocnej psychice. bylem w takim ukladzie i każdej osobie w trójkącie przynosiło to megasatysfakcję. Kobieta czuła się królową, ja bo lis w kurniku, a mąż lekka adrenalina jak jakiś młodszy chłopak stuka jego żonę, matkę jego dzieci.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 10 listopada 2022 - 06:47
    Nie ma nic podniecającego w patrzeniu jak inny facet rznie twoja żonę. Na taki układ mogą się zdecydować jedynie tacy którzy nie potrafią sami zadowolić swojej partnerki. Kobieta która pozwala bzykac się innemu na oczach męża, Mąż przygladajacy się jak jego żona bzyka się z innym to chore.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotr ~Piotr
    ~Piotr
    Napisane 10 listopada 2022 - 08:57
    Odnoszę wrażenie, że cuckold jest kimś, kto nie czuje się w pełni mężczyzną i inny facet w tym układzie pełni rolę kogoś, za kogo pośrednictwem może on realizować swoją wypartą męskość.
    Innymi słowy - cuckold w jakiś sposób podziwia mężczyznę, który zaspokaja jego żonę, oddaje mu hołd i należną cześć, a tym samym honoruje mężczyznę w sobie, mężczyznę, który na skutek różnych przeszłych doświadczeń został "wyparty", "odrzucony".
    Nie umiem tego w inny sposób wyjaśnić.
    Nie wyobrażam sobie, by zintegrowany mężczyzna mógł podzielać takie fetysze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zdzisław ~Zdzisław
    ~Zdzisław
    Napisane 10 listopada 2022 - 09:22
    W moim przypadku takie eksperymenty wyszły mi bokiem. Ostatnio trudno mi się dogadać z zoną .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zdzisław ~Zdzisław
    ~Zdzisław
    Napisane 10 listopada 2022 - 09:22
    W moim przypadku takie eksperymenty wyszły mi bokiem. Ostatnio trudno mi się dogadać z zoną .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 10 listopada 2022 - 10:33
    ~Zdzisław napisał:
    W moim przypadku takie eksperymenty wyszły mi bokiem. Ostatnio trudno mi się dogadać z zoną .




    Czego się spodziewałeś? Jak kobieta moze szanować faceta który oddaje ją innemu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zdzisław ~Zdzisław
    ~Zdzisław
    Napisane 10 listopada 2022 - 10:42
    W sumie to nie wiem może masz rację ale ja mimo to że żona spotyka się z innym dalej ją szanuje

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 10 listopada 2022 - 11:58
    ~Zdzisław napisał:
    W sumie to nie wiem może masz rację ale ja mimo to że żona spotyka się z innym dalej ją szanuje



    Sam widzisz jak to wpłynęło na Wasz związek.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zdzisław ~Zdzisław
    ~Zdzisław
    Napisane 10 listopada 2022 - 12:12
    No niestety
    Jak czytam że ludzie zyją w wieloletnich takich związkach i są szczęśliwi to aż trudno uwierzyć

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 11 listopada 2022 - 00:46
    Bo to są szczególne przypadki gdzie nierzadko jest duża zależność majątkowa a facet nie nadąża za małżonką. Dodatkowo podejrzewam że takie kobiety w długich związkach jak określiłeś umieją odseparować emocjonalnie rżnięcie od miłości (sportowo traktują jako wyżycie się). Niektórzy chcą mieć żonę tylko jako reprezentację siebie, ona ma być ładna i pociągająca gdzie wszyscy zazdroszczą mu takiej żony za co może żyć na poziomie i realizować się seksualnie zdobywając kolejnych kochanków pod warunkiem że nikt nigdy się nie dowie i nie odejdzie od niego i jeszcze może dawać od czasu do czasu ślubnemu ( handel wymienny ).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4 5 6 7
Strona 1 z 7
następna
Strona 1 z 7 następna

Gorące tematy