Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Cuckold / Zdrada kontrolowana - robicie tak w malzenstwie?

Rozpoczęte przez ~pararogi, 27 sie 2021
  • avatar ~Ewelina ~Ewelina
    ~Ewelina
    Napisane 15 listopada 2022 - 19:35
    Widzę że mogły byśmy się zakumulować tylko odległość za duża

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ewelina ~Ewelina
    ~Ewelina
    Napisane 15 listopada 2022 - 20:25
    Nie wiem jak Anna ale jesteście w błędzie jak myślicie że jestem facetem, tu tylko z nią można porozmawiać babka taka jak ja a wy różaniec i do kościoła

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

    • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
      ~Kpr Wiaderny
      Napisane 15 listopada 2022 - 20:41
      Do: ~Ewelina


      Do dupy nie do kościoła. Apropo jaki olej lejesz do Passata?

      Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

      • avatar ~Magdalena ~Magdalena
        ~Magdalena
        Napisane 15 listopada 2022 - 20:59
        Do: ~Kpr Wiaderny

        On przezywa rozstanie z Helga z okienka z amsterdamskich przedmiosc.
        Gdzie go o olej pytasz, jak on sie splukal na "godzinkach".

        Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 15 listopada 2022 - 22:12
    Moja żona to czas przeszły, tak jak ty za niedługo :).

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maria ~Maria
    ~Maria
    Napisane 03 stycznia 2024 - 11:49
    Jeśli już się decydujecie, to najlepiej do takich znajomości poszukać osób z tzw dalszego kręgu znajomych. Jest sporo chętnych facetów dołączyć do pary. W układzie 2m+k bo taki układ zwłaszcza niedocenianych na codzien kobitek interesuje. Propozycjami i poszukiwaniem znajomych zajmuje się zwykle mój facet, on chodzi na siłownię i treningi sportowe. Jak jemu wpadnie w oko któryś z kumpli to umawia nas na jakiś wspólny wypad, imprezę lub bardziej kameralne spotkanie. Wtedy to ja juz dokonuję selekcji. Jak mi się spodoba to daję znaki dla obydwu samców, że mam ochotę- np oblizywanie palców czy dotknięcie jego koszulki moimi długimi pazami.. prawda jest taka, że nawet wtedy nie zawsze dochodzi do sexu, bo gość wcześniej nie odczytał właściwie moich sygnałów, wymiękł albo nie lubi puszystych, a ja taka jestem. Po drugie jeśli się już zgodzi, to zazwyczaj jest tak napalony jakby się nafaszerował jakimiś wzmacniaczami, a mój facet kończy w roli cuckhold'a obserwującego sex własnej partnerki z dobrze zbudowanym przystojniaczkiem. To jest niestety fetysz, ale przynajmniej jesteśmy razem cały czas a i mój partner może się zrelaksować i pooglądać co nieco. Przynajmniej choć wtedy doceni mój tłuszczyk tu i tam. Wszyscy zadowoleni xD

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~cuckold fan ~cuckold fan
    ~cuckold fan
    Napisane 26 stycznia 2024 - 12:46
    Powiem wam że fantazje cuckold sa super. Bardzo rozpalaja zmysły ale juz realizacja w praktyce różnie może sie skończyć. Dlatego my z zona zabawiamy sie bez tego trzeciego a stosujemy różne triki. Na przykład kupiliśmy sobie dildo z którym moja zona uprawia seks a ja wyobrażam sobie że to jest członek innego faceta. Mamy już kilka różnych sztuk. Mamy też dmuchanego faceta ale okazał się słabej jakości i pękła gdy żona go ujeżdzała. Ja stosuję tez specjalne tabletki Prosent 600 po których mam kilka wytrysków i członek nie opada. Fajnie jest popatrzeć sobie gdy żona wysmarowana jest nasieniem a ja wchodzę w nia i wyobrazam sobie że to nasienie innego faceta i znowu dokładam swoje kolejnym wytryskiem. Wrażenie jest . Tak więc można realizować swoje fantazje bezpiecznie.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż ~Mąż
    ~Mąż
    Napisane 26 stycznia 2024 - 13:08
    Stary ale to nie jest to samo co w realu. My z żoną bawimy się w cuckold od 5lat

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ala ~Ala
    ~Ala
    Napisane 26 stycznia 2024 - 16:30
    Tak to pięknie wygląda ale po kilku latach takich imprez to już nie ma satysfakcji z seksu z mężem bo potrzebuje więcej bodźców od innych facetów.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż ~Mąż
    ~Mąż
    Napisane 26 stycznia 2024 - 16:48
    Jak zaczęliśmy się spotykać z innymi parami lub facetami był to dla mnie szok widząc jak obcy facet rucha ci żonę ale z biegiem czasu stałem się obojętny

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ala ~Ala
    ~Ala
    Napisane 26 stycznia 2024 - 17:36
    Rozumiem że dla Ciebie to było obojętne ilu facetów pieprzy Twoja żonę tylko że dla niej to nie było tak samo jak Cię kochała to chciał chciała tylko z Tobą przeżywać te chwile a nie jeczec pod obcymi facetami.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż ~Mąż
    ~Mąż
    Napisane 26 stycznia 2024 - 17:48
    Ale tą decyzję podjęliśmy wspólnie jak żona tak i ja byliśmy ciekawi a że lubimy eksperymentować w sypialni to zdecydowaliśmy się spróbować i oboje tego nie żałujemy

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ala ~Ala
    ~Ala
    Napisane 26 stycznia 2024 - 18:01
    Oczywiście każdy ma wolną wolę i robi to co chce ja też lubię jak mnie dobrze mnie facet " doceni" ale sam a nie kilku po kolei.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż ~Mąż
    ~Mąż
    Napisane 26 stycznia 2024 - 18:19
    Takie już są uroki swingu, żona jak i ja podczas takich imprez mamy po kilku partnerów

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ala ~Ala
    ~Ala
    Napisane 26 stycznia 2024 - 18:45
    No tak jeśli Wam to pasuje to ok a Ty potem dajesz radę sam żonka nie potrzebuje drugiego k...do pomocy?

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż ~Mąż
    ~Mąż
    Napisane 26 stycznia 2024 - 18:49
    Jeszcze mam tyle werwy że nie ma takiej potrzeby i Ciebie bym jeszcze zadowolił

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż ~Mąż
    ~Mąż
    Napisane 26 stycznia 2024 - 18:52
    Życie jest za krótkie żeby z niego nie korzystać polecam wybrać się do takiego klubu tam nikt do niczego nie zmusza

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ala ~Ala
    ~Ala
    Napisane 26 stycznia 2024 - 18:59
    Ja nie kwestionuję Twoich możliwości na pewno dobrze sobie radzisz ale ja jakoś tego sobie nie wyobrażam żeby mnie pieprzyli faceci jeden po drugim.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż ~Mąż
    ~Mąż
    Napisane 26 stycznia 2024 - 19:03
    Ale to nie jest tak jak Tobie się wydaje nie musisz z kilkoma możesz z jednym który Ci się najbardziej spodoba. Żona pierwsze początki też była tylko z jednym

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ala ~Ala
    ~Ala
    Napisane 26 stycznia 2024 - 19:10
    Moja przyjaciółka jest po rozwodzie i tak się bawi, bierze kolegę z pracy i udają małżeństwo a potem każdy robi swoje, ona też mówiła że pierwszy raz to tylko z jednym się pieprzyla a teraz to nawet 5 potrafi zaliczyć.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mąż ~Mąż
    ~Mąż
    Napisane 26 stycznia 2024 - 19:22
    Tak jest początki moja też miała ciężko się zaaklimatyzować ale jak lubisz eksperymentować i żeby nie wkroczyła w życie erotyczne rutyna to polecam się wybrać i zobaczysz nie musisz brać zaraz udziału możesz się tylko przyglądać i wtedy stwierdzisz czy to dla Ciebie

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ala ~Ala
    ~Ala
    Napisane 26 stycznia 2024 - 19:30
    Z mężem nie pójdę bo on nie wie że się puszczam na boku a nie chcę kogoś brać i wtajemniczac w moje sprawy.

    Dodaj wpis |  Odpowiedz |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy