Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Co dalej???

Rozpoczęte przez ~Idaho79, 13 lut 2022
  • avatar ~Idaho79 ~Idaho79
    ~Idaho79
    Napisane 15 lutego 2022 - 14:30
    Tak wlasnie jest. Wciąż o tym myślę. Za i przeciw.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~FDR ~FDR
    ~FDR
    Napisane 15 lutego 2022 - 14:42
    W tym momencie tamten facet wydaje jej sie wielkim oparciem i rycerzem na bialym koniu, ma dla niej czas, zapewnia jej super doznania, ale jak jego zona siadzie na nim, moze sie okazac ze on pokaze prawdziwa twarz

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~FDR ~FDR
    ~FDR
    Napisane 15 lutego 2022 - 16:31
    ~FDR napisał:
    W tym momencie tamten facet wydaje jej sie wielkim oparciem i rycerzem na bialym koniu, ma dla niej czas, zapewnia jej super doznania, ale jak jego zona siadzie na nim, moze sie okazac ze on pokaze prawdziwa twarz

    moim zdaniem, jej romans jej zbudowany na tym, ze oto dobrze sytuowany facet, daje jej prace, i mocno sie nia interesuje, ona czuje sie taka wyrozniona, wygrana zainteresowaniem tamtego, ze postanawia ci to pokazac, w momencie kiedy zona tamtego sie dowie, zobaczy w twojej zagrozenie, wezmie goscia do galopu i wybije mu z glowy romanse

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Idaho79 ~Idaho79
    ~Idaho79
    Napisane 16 lutego 2022 - 11:02
    Zaczynam sie sypac powoli, dziecko ma zapalenie i musze z nim isc do lekarza na 17:00, wszystko jes tw rozsypce. One pozuje przez kamerke na super mamę i piecze ciasta i opowiada o tym dzieciom. Cos mnie trafi. Prosze Boga o siłę...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Stefan ~Stefan
    ~Stefan
    Napisane 16 lutego 2022 - 13:51
    Przygotuj sie ze moze byc jeszcze gorzej. Na chwile obecna jesteś przeszkodą do jej szczescia.
    Te ciasta to dla kogo?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Idaho79 ~Idaho79
    ~Idaho79
    Napisane 16 lutego 2022 - 22:33
    Prawde powiedziawszy nie pytalem... to jest ostatnia chyba rzecz. Teraz jestem w stanie, ze mam to gdzies.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Okreslony ~Okreslony
    ~Okreslony
    Napisane 16 lutego 2022 - 23:47
    Niestety jeszcze daleka droga przed tobą, to początek przerabiania zdrady, jeszcze kilka etapów. Mają rację że teraz nie ma obowiązków rodzinnych i drugą młodość poczuła, gościu interesuje się nią, ma czas, romans, wino itp. A ty z dzieciakami. Niestety w życiu cię wszyscy mogą oszukać jak widzisz. Na jedno dobrze ze masz obowiązki bo nie ma dużo czasu na myślenie m musisz skupić się na tym co ważne czyli dzieci i twoja psychika. Twoja kobieta już jest kogoś innego. A co ma być niezadowolona skoro Ty wszystko robisz, ona natomiast ma czas dla siebie i gacha. Moja kiedyś jeszcze bardziej szumiała ale nikt jej w tamtym czasie nie przygarnął.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qerhhtra ~qerhhtra
    ~qerhhtra
    Napisane 17 lutego 2022 - 19:42
    Dla kolegi Idaho79 stwerdzenie, że jego przypadek jest banalny, typowy, pozornie niczego nie wnosi. Ale jest. I tu się zgodzę z przedmówcami, że istotnym źródłem sielanki parki zakochanych jest to, że najprawdopodobniej żona kochasia nic nie wie. Za wszelką cenę trzeba uzyskać z nią kontakt i poinformować. Wprawdzie nie uzdrowi to sytuacji z automatu, ale przynajmniej zburzy spokój zakochanych. No i przyspieszy pewne decyzje. Jest oczywiście ryzyko, że sprowokuje to ich do rozwiązań ostatecznych, w tym symultanicznych rozwodów, ale na to już jakby nie ma rady. Ich uczucie musi ostatecznie zapłonąć jaskrawym ogniem- albo sie wypali, albo ich zahartuje. Ty i zona gacha będziecie mogli jedynie kibicować...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~FDR ~FDR
    ~FDR
    Napisane 18 lutego 2022 - 14:42
    jedyne co teraz jest do zrobienia - powiadomic zone kochanka, i ona bierze ich do galopu, ty startujesz z papierami rozwodowymi, wnosisz o 100% opieki nad dziecmi - zona jest w innym kraju i tam ustawia sobie nowe zycie - ty wystepujesz o alimenty. Proza zycia zabije te jej sielanke

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ariana ~Ariana
    ~Ariana
    Napisane 18 lutego 2022 - 19:09
    Rozumiem Cie, Twoja niepewnosc, bol, rozsypane na drobne cale zycie, dodatkowo dzieci, obowiazki, ale to tez sprawia, ze jeszcze sie trzymasz..

    Stan ostro do walki. Do walki o siebie i dzieci, masz prawo poznac prawde. Masz prawo wymagac od niej lojalnosci i szczerosci. Nie wiesz jak to dalej sie potoczy, ale ku..wa nie pozwalaj jej na takie gierki. Mowila, ze nie kocha, a potem nie wie? Smsy o 5 rano? Odbierz jej komfort tej sielanki do cholery, pokaz zes facet z krwi i kosci. Wkurw sie wreszcie, cierpiec mozesz pozniej po swojemu, mozesz wyc do ksiezyca jak nikt nie bedzie widzial. Nie trac swojej godnosci.
    Dopiero to jak zobaczy ze jest juz na ostrzu noza moze ja ocuci. Zreszta kobiety lubia stanowczych facetow. Dla przykladu moj maz jak do mnie dzis powiedzial"ostatni raz powiedzialas mi co mam robic..!" to usmiechnelam sie pod nosem :) chodzilo o pierdole, ale ucieszylam sie, ze potrafi tupnac jeszcze noga..

    Napisz do zony tego kochasia, albo zadzwon, popros jej po prostu o nr, powiedz ze chodzi o jej meza to na pewno da.. pisanie czasem nie pomaga, moze byc roznie odebrane.

    Trzymaj sie i pamietaj ze masz dla kogo to robic, postaw siebie na 1 miejscu bo bezsilny kon tez dlugo nie pociagnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 13 lutego 2023 - 21:12
    Zadam Ci pytanie chociaż chyba napisałeś już odpowiedz miedzy słowami. Czy zdając sobie sprawę ze zdrady emocjonalnej i fizycznej żony oraz jej postępowania wobec Ciebie aktualnie byłbyś wstanie gdyby nagle się ocknęła ( jutro stanęła w drzwiach wyznając swoją winę i błagając o szansę naprawy) podjąć walkę o uratowanie małżeństwa ( trudno wybaczyć a niemożliwe zapomnieć) oczywiście przy jej olbrzymim zaangażowaniu ? Czy widzisz promyk nadziei czy raczej pozostał popiół bez żaru. Kolejna sprawa to powinieneś przemyśleć co dalej i jak postępować : dzieci, majątek, kontakty, pozew i rozwód. Niestety to są konsekwencje spowodowane przez twoją jeszcze żonę która z racji jej zauroczenia lub ,,wielkiej miłości" musisz ty zrobić. I jeszcze jedna sprawa którą musisz wziąść pod uwagę = oprócz chorób wenerycznych (nie wiadomo co kochaś bzykał) również ciążę. Wiem że sprawiam Ci ból tym postem ale lepiej teraz gdy jej nie widzisz niż miałbyś się dowiedzieć przy niej. Czytaj fora tam piszą Ci którzy doświadczyli i opisują jakie błędy popełnili i co powinni zrobić ale jeszcze zaślepieni uczuciem do żony nie zrobili.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 13 lutego 2023 - 21:18
    Ech oczy już nie te. Teraz zobaczyłem że to luty ale nie 2023 rok. Z drugiej strony ciekawe jak się to skonczyło. Pewnie z racji nagłego przerwania autor przeżył wielką tragedię a scenariuszy jest wiele. Ot kolejny fajny facet trafił na kolejną księżniczkę która zniszczyła mu życiowe plany. Szkoda że ..............

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Określony ~Określony
    ~Określony
    Napisane 13 lutego 2023 - 22:40
    ~normalnyjestem napisał:
    Ech oczy już nie te. Teraz zobaczyłem że to luty ale nie 2023 rok. Z drugiej strony ciekawe jak się to skonczyło. Pewnie z racji nagłego przerwania autor przeżył wielką tragedię a scenariuszy jest wiele. Ot kolejny fajny facet trafił na kolejną księżniczkę która zniszczyła mu życiowe plany. Szkoda że ..............

    ... Też to czytałem i znana historia no się tj wydała. No cóż nikt nie powiedział że życie będzie bajką. Co nas nie zabije to wzmocni.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zdradzony ~Zdradzony
    ~Zdradzony
    Napisane 14 lutego 2023 - 16:36
    Coś wiem na ten temat ja do siebie dochodziłem długo jak mi żona przyprawiła rogi
    Jakieś 1.5 roku temu postanowiliśmy kupić dom a że trochę nam do niego brakowało to żona postanowiła że zadzwoni do koleżanki która jest we Włoszech i kiedyś wspominała jak bym chciała dorobić to mam się odezwać zgodziłem się.
    Aż po roku dowiedziałem się że ma jakiegoś Włocha

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Taki on ~Taki on
    ~Taki on
    Napisane 16 lutego 2023 - 22:34
    ~Zdradzony napisał:
    Coś wiem na ten temat ja do siebie dochodziłem długo jak mi żona przyprawiła rogi
    Jakieś 1.5 roku temu postanowiliśmy kupić dom a że trochę nam do niego brakowało to żona postanowiła że zadzwoni do koleżanki która jest we Włoszech i kiedyś wspominała jak bym chciała dorobić to mam się odezwać zgodziłem się.
    Aż po roku dowiedziałem się że ma jakiegoś Włocha

    Wiesz kobietę niby znasz, a tak praktycznie, wogole jej nie znasz. Czasami się, zastanawiasz jak komuś może się tak popier... w glowie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy