Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Brak wzwodu

Rozpoczęte przez ~Krzysztof, 21 maj 2018
  • avatar ~drawt ~drawt
    ~drawt
    Napisane 12 kwietnia 2022 - 13:54
    Wbrew pozorom problemy z erekcją w wieku nawet 20 lat nie są niczym dziwnym oraz wielu młodych mężczyzn ma takie kłopoty. Na pewno nie ma sensu tutaj się załamywać ale warto na początku spróbować wybadać z jakiego powodu są takie problemy. Po pierwsze dobrze jest zbadać hormony. Po drugie zacząć się zdrowo odżywiać oraz uprawiać sport ( bo problemy z erekcją moga wynikać z nieodpowiedniej diety).
    Po trzecie dobrze jest czasami wypróbować jakis srodek z L argininą. Nie polecam na początku pakować się w viagrę ale jest wiele dobrych ziołowych środkow, ktore mają dzialanie przynajmniej porownywalne, Przykład: Viamen

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Namer ~Namer
    ~Namer
    Napisane 13 kwietnia 2022 - 12:45
    Czy ten środek jest do zamówienia w aptece?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~drawt ~drawt
    ~drawt
    Napisane 15 kwietnia 2022 - 10:19
    Nie wiem szczerze powiedziawszy ale czemu koniecznie chcesz go kupowac w aptece stacjonarnej? Nie lepiej zamówic przez internet? Będzie dla Ciebie wygodniej no i dyskretniej .A w sieci viamen na pewno kupisz taniej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gamer ~gamer
    ~gamer
    Napisane 14 czerwca 2022 - 11:57
    Wydaje mi się, że u mnie to też przemęczenie i stres, a do tego fajki. Sporo palę, a to raczej nie działa dobrze na organizm w ogóle. Sprawdzę jak maxon sobie poradzi, bo mam wrażenie, że żona jest coraz bardziej sfrustrowana całą tą sytuacj

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nasto ~nasto
    ~nasto
    Napisane 14 czerwca 2022 - 13:13
    Niektórzy polecają sildenafil - Jest to jednak środek silny i może powodować wiele niepożądanych efektów. Poza tym w większości zaburzenia erekcji są jedynie przejściowe,nie jest to choroba, A sildenafilem leczy się jedynie poważniejsze i stałe problemy z erekcją. Sam zawsze stawiałem na bezpieczne suplementy. Mam 42 lata, raz tylko wziąłem sildenafil. Od siebie polecam viamen.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~vks ~vks
    ~vks
    Napisane 14 czerwca 2022 - 13:35
    Są bez recepty?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nasto ~nasto
    ~nasto
    Napisane 15 czerwca 2022 - 10:36
    Oczywiście,ze tak Jedynie środki zawierające sildenafil w dużej ilości są na receptę. Viamen kupisz w wielu sklepach ( ostatnio nawet zamawiałem sobie na allegro).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jan 73 ~Jan 73
    ~Jan 73
    Napisane 25 lipca 2022 - 11:15
    Mam pytanie ile mąż ma testosteronu ?
    Pytam bo ja mam 210 i nie wiem czy jest w normie?
    Ja również zacząłem ostatnio mieć problemy z erekcją (dwukrotnie w przeciągu dwóch miesięcy) Wybieram się do urologa chociaż żona mnie uspokaja ,że to nic takiego ,ale ja wolę poradzić się jednak lekarza.
    Do tej pory pożycie było udane, żadnych problemów i nagle coś takiego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~guru ~guru
    ~guru
    Napisane 28 grudnia 2022 - 18:48
    Podstawa to lekarz i badania hormony tarczyca i chyba prostate sie tez bada. Mozesz oczywiscie tez nic nei robic i kupic sobie tabletki wspomagajace :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 17 września 2023 - 19:21
    Cześć Wszystkim. Taki problem mam, nie wiem jak sobie z tym dać radę. Mam 42 lata. Miałem bardzo długą przerwę od seksu – 15 lat. To znaczy były w tym czasie masturbacja, czy filmy w necie. Ale do czego zmierzam. Od ok. roku mam partnerkę, z która próbuję coś zdziałać w temacie. Niestety nie ma podniecenia i zero erekcji. Jednym słowem nici z seksu. Teraz nie mam pomysłu co z tym zrobić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Przystojny ~Przystojny
    ~Przystojny
    Napisane 07 kwietnia 2024 - 20:59
    A wiec u mnie zaczęło się tak.
    Podczas stosunku pomyslalem o tym ze mi członek zaraz opadnie no i się zaczęło, co prawda dokończyłem tamtego razu ale przy każdym kolejnym mialem tą samą obawę ( mialem nerwica lub ją nadal mam )
    Do tego doszly objawy takie ze Ciężko o twardy wzwód a jak już uda mi się to zrobić to szybko dochodzę ( kiedyś tak nie było)
    Czuje cos jakby łaskotanie podbrzusza cos jak ma się przy dojściu. Pojawia się to często jak pomysle o seksie a juz w trakcie jest to tak mocne iz powoduje szybki wytrysk. Ktoś mial podobne objawy? Pozdrawiam
    Ps: wiek 30 wysportowany.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4 5
Strona 5 z 5
poprzednia Strona 5 z 5

Gorące tematy