Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Brak wzwodu

Rozpoczęte przez ~Krzysztof, 21 maj 2018
  • ~Krzysztof
    ~Krzysztof
    Napisane 21 maja 2018 - 18:17
    Witam! Mam 43 lata i od 13 lat żyję w szczęśliwym małżeństwie. Niestety jakoś od roku obserwuję u siebie bardzo niepokojące objawy: osłabienie, szybkie męczenie się, totalny brak porannych i spontanicznych erekcji (jeżeli już występują to bardzo słabe). Objawy z czasem zaczynają się pogłębiać i aktualnie moje libido jest zerowy, a wzwód w intymnych sytuacjach z żoną słaby oraz krótkotrwały. Czasem dochodzi do tego, że nie jestem w stanie zaspokoić swojej kobiety, co bardzo odbija się na mojej psychice... Co powinienem zrobić? Gdzie się udać z tym problemem?

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Tomasz
    ~Tomasz
    Napisane 23 maja 2018 - 18:45
    Hej! Miałem kiedyś podobny problem.Udało mi się z tym uporać, ale musimy mieć świadomość, że wiek robi swoje i trzeba to zaakceptować, ale można trochę "cofnąć czas". Najlepiej byłoby obgadać to zlekarzem, ale jeśli masz opory, to na początek spróbuj więcej się ruszać (nie oszukujmy się, dwa razy w tygodniu dość dużo ze względu na pracę, ale da się!), zmiana diety - czerwone mięso wpływa na prod. testosteronu, więc z 2 razy zjedz wołowinę, warzywa, owoce, ograniczyć fajki i alko. No i zacząłbym od nautalnego preparatu, u mnie sprawdziło się świetnie ereko. Fajnie, że szukasz odpowiedzi, mam nadzieję, że szybko się uporasz! :)

• ~Julek
    ~Julek
    Napisane 05 czerwca 2018 - 08:22
    W pierwszej kolejności udaj się do lekarza, żeby dowiedzieć się czy to nic poważniejszego. Ponadto powinieneś zastanowić się nad swoją dietą, aktywnością fizyczną i używkami. Dodatkowo stres wywołany pracą, także odbija się niekorzystnie. Możesz też rozważyć stosowanie jakiegoś preparatu na wzmocnienie erekcji. Pamiętaj tylko, aby jego składniki były w 100% naturalne, żeby dodatkowo nie obciążać organizmu.

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty