Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Brak wzwodu

Rozpoczęte przez ~Krzysztof, 21 maj 2018
  • avatar ~Krzysztof ~Krzysztof
    ~Krzysztof
    Napisane 21 maja 2018 - 18:17
    Witam! Mam 43 lata i od 13 lat żyję w szczęśliwym małżeństwie. Niestety jakoś od roku obserwuję u siebie bardzo niepokojące objawy: osłabienie, szybkie męczenie się, totalny brak porannych i spontanicznych erekcji (jeżeli już występują to bardzo słabe). Objawy z czasem zaczynają się pogłębiać i aktualnie moje libido jest zerowy, a wzwód w intymnych sytuacjach z żoną słaby oraz krótkotrwały. Czasem dochodzi do tego, że nie jestem w stanie zaspokoić swojej kobiety, co bardzo odbija się na mojej psychice... Co powinienem zrobić? Gdzie się udać z tym problemem?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomasz ~Tomasz
    ~Tomasz
    Napisane 23 maja 2018 - 18:45
    Hej! Miałem kiedyś podobny problem.Udało mi się z tym uporać, ale musimy mieć świadomość, że wiek robi swoje i trzeba to zaakceptować, ale można trochę "cofnąć czas". Najlepiej byłoby obgadać to zlekarzem, ale jeśli masz opory, to na początek spróbuj więcej się ruszać (nie oszukujmy się, dwa razy w tygodniu dość dużo ze względu na pracę, ale da się!), zmiana diety - czerwone mięso wpływa na prod. testosteronu, więc z 2 razy zjedz wołowinę, warzywa, owoce, ograniczyć fajki i alko. No i zacząłbym od nautalnego preparatu, u mnie sprawdziło się świetnie ereko. Fajnie, że szukasz odpowiedzi, mam nadzieję, że szybko się uporasz! :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Julek ~Julek
    ~Julek
    Napisane 05 czerwca 2018 - 08:22
    W pierwszej kolejności udaj się do lekarza, żeby dowiedzieć się czy to nic poważniejszego. Ponadto powinieneś zastanowić się nad swoją dietą, aktywnością fizyczną i używkami. Dodatkowo stres wywołany pracą, także odbija się niekorzystnie. Możesz też rozważyć stosowanie jakiegoś preparatu na wzmocnienie erekcji. Pamiętaj tylko, aby jego składniki były w 100% naturalne, żeby dodatkowo nie obciążać organizmu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Eroni ~Eroni
    ~Eroni
    Napisane 23 lipca 2018 - 17:40
    No właśnie. Poza tym nie ma nic złego w tym, że weźmie się tabletkę czy dwie, kiedy jedzie się na wakacje i nie chce się nawalić w łóżku z partnerką. Wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba brać zgodnie z ulotką.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~darlens ~darlens
    ~darlens
    Napisane 24 sierpnia 2018 - 09:21
    U mnie osobiscie najlepsze i najmocniejsze okazały sie tabletki cum on. No ale wszystko zależy od danej osoby.Jesli komuś inne tabletki bardziej pomagają to niech bierze inne....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mst ~mst
    ~mst
    Napisane 28 sierpnia 2018 - 10:07
    ~darlens napisał:
    U mnie osobiscie najlepsze i najmocniejsze okazały sie tabletki cum on. No ale wszystko zależy od danej osoby.Jesli komuś inne tabletki bardziej pomagają to niech bierze inne....

    Ano własnie zastanawiałem się nad tymi tabletkami bo wcześniej troche o nich sobie czytałem.Jednak nie jest tak,ze jak bierzesz to jest ok a jak przestajesz to znowu problem wraca?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~darlens ~darlens
    ~darlens
    Napisane 30 sierpnia 2018 - 08:16
    Nie wiem jak zadziałałoby to u Ciebie, ale u mnie cum on dały naprawdę trwałe efekty. Brałem je 3 miesiące, potem przestałem aby zobaczyć jakie będzie działanie jak przestanę. Ale próblemy z erekcją nie wróciły na szczęście.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~karol78 ~karol78
    ~karol78
    Napisane 21 września 2018 - 17:05
    Ważne jest, aby zastanowił się Pan, co takiego wydarzyło się w Pana życiu podczas ostatniego roku. Problem z uzyskaniem wzwodu może mieć podłoże zarówno fizjologiczne, jak i psychologiczne. Dlatego zachęcałabym do wizyty u lekarza, aby ewentualnie wykluczyć zaburzenia natury fizjologicznej. Jeżeli okaże się, że przyczyna tkwi w psychice, to warto rozważyć psychoterapię u psychologa, seksuologa [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuhttps://ranking.abczdrowie.pl/s/Seksuolog ] .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dassin ~Dassin
    ~Dassin
    Napisane 10 czerwca 2019 - 08:22
    Tylko,że tutaj opisują problemy z erekcją a nie z długością stosunku. Oczywiście zdarzają się sytuacje kiedy te dwa problemy wystepują niejako obok siebie. Jednak zazwyczaj jak jest problem z erekcja to nie występuje jednoczesnie przedwczesny wytrysk ( do wytrysku nie dochodzi)
    Nie obarczałbym na pewno masturbacji jako głownego winowajcy problemów z erekcją. Mogą być to:
    nieodpowiednia dieta
    mała aktywnośc fizyczna
    stres w pracy
    czy też problemy z hormonami ( warto jest przebadac sobie testosteron)
    W wiekszości przypadków problemy te można pokonać przyjmując środki bez recepty zawierające w składzie L argininę. Oraz żeń szeń, ktory ma dobre działanie wspomagające. Ze swojej strony moge polecić: ero tabs, cum on oraz penis complete. Każdy z nich zawiera dobre dawki L argininy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~boczko ~boczko
    ~boczko
    Napisane 10 czerwca 2019 - 08:47
    Akurat mi ero tabs zupełnie nie podpasował. Tak sobie go chwala na wielu forach, tak wieć sie troche napaliłem tutaj na jakies super dzialanie. Okazalo się jednak, ze dzialanie nie jest takie jak obiecywali. Potem przestawilem sie na eromen. Może i podobny sklad ale jednak moim zdaniem jest lepszy wspomniany penis complete rowniez ok. Cum on jeszcze nie bralem a moze spróbuje

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dassin ~Dassin
    ~Dassin
    Napisane 10 czerwca 2019 - 14:28
    Ja stosuję cum on - suplement ziołowy, bez recepty, działa w 20-30 minut. Pełna erekcja i przyjemny, bardzo przyjemny seks.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kazzma ~Kazzma
    ~Kazzma
    Napisane 14 czerwca 2019 - 14:20
    Mój facet ma cos takiego. Po prostu nie osiąga erekcji. Trwa to od pewnego czasu. Nie chce ze mną rozmawiać o tym. Na początku były lekkie problemy, potem jednak zaburzenia erekcji stawały się coraz częstsze. Obecnie już praktycznie calkowicie nie uprawiamy ze sobą seksu :(

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ronto ~ronto
    ~ronto
    Napisane 17 czerwca 2019 - 13:24
    Będziecie museli w koncu ze sobą porozmawiać bo takie probemy rzutują na związek. I jeśli w seksie nie wychodzi to często nie wychodzi również na wielu innych płaszczyznach. Dobrze byłoby jakby spróbował jeszcze jakichś środków na erekcję, poczytaj sobie o cum on, o penis complete. Są to lekkie środki na erekcję, które są dość bezpieczne jeśli chodzi o skład tak więc nie mają efektów ubocznych. No i kupisz bez recepty Jesli to nie pomoże i jeśli badania są w normie to pozostaje seksolog.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kazzzma ~kazzzma
    ~kazzzma
    Napisane 17 czerwca 2019 - 14:36
    Wiesz co, do seksuologa z nim się raczej nie wybiorę bo na pewno zareaguje na coś takiego bardzo alergicznie (nie lubi chodzić do normalnego lekarza a co dopiero jeśli miałby się wybrać do seksuologa). Ale za to namówiłam go na badania, jutro robi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ronto ~ronto
    ~ronto
    Napisane 17 czerwca 2019 - 14:39
    No cóż, zawsze to krok do przodu. Napisz czy badania wyszły dobrze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pablo ~Pablo
    ~Pablo
    Napisane 25 lipca 2019 - 22:54
    Miałem podobny problem 38 lat żonaty od 19 problem zaczął się nie wiem z czego raz kocham się z żoną wszystko ok i nagle zanik erekcji niby żona że nic ale w głowie zostało po kilku dniach igraszki pare ruchów i to samo ,za trzecim razem znowu ,potem bałem się zaczynać zacząłem unikać sexu za każdym razem przed walka w głowie czy zadziała czy nie i to już wystarczyło żeby wpaść w błędne koło badania wykluczyły schorzenia i raz przeczytałem na forum o tabletce ja spróbowałem maxigra go ,szczerze nie chciałem jej zażywać bo myślę sobie ja 38 lat i już tabletki ale z drugiej strony w końcu moja żona znajdzie sobie jakiegoś kolesia co ją zaspokoi więc połknąłem i szczerze nie wiem czy to zadziałało na psychikę czy na członka wziąłem żonę na stole w jadalni na podłodze i jeszcze na stojąco a on cały czas stał było ok, ale potem bałem się że bez nic z tego więc wziąłem jeszcze raz i to samo dwa razy pod rząd ,moja głowa zaczęła się uspokajać więc sprubowałem bez tabletki i naprawdę się udało teraz robimy to nawet po trzy razy dziennie i to bez tabletek mój ogier stoi na zawołanie i kiedy chcę więc polecam spróbować tabletki jeśli w waszej głowie coś mówi że nie dacie rady ale nie bierze jej za każdym razem ,jak wam wyjdzie dwa razy z tabletką to ją odstawić i kochajcie się bez bo głowa nabierze pewności i reszta też ,mówię z własnego doświadczenia nie jestem blogerem chcę opisać mój przykład bo ja byłem już bliski załamania a to mi pomogło oczywiście zbadajcie się na cukier itp.ja też zrezygnowałem z cukru bo miałem lekko w górnej normie,myślę że pomogłem powodzenia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zwaniolek ~Zwaniolek
    ~Zwaniolek
    Napisane 16 sierpnia 2019 - 11:54
    Mój mąż ma ten sam problem, normalnie z dnia na dzien jest coraz gorzej i już nie wiemy co robić :( On nie chce ze mną o tym rozmawiać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zwaniolek ~Zwaniolek
    ~Zwaniolek
    Napisane 16 sierpnia 2019 - 11:54
    Mój mąż ma ten sam problem, normalnie z dnia na dzien jest coraz gorzej i już nie wiemy co robić :( On nie chce ze mną o tym rozmawiać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lena ~lena
    ~lena
    Napisane 16 sierpnia 2019 - 12:05
    Możę to stres? Ewentualnie nieodpowiednia dieta albo mała aktywność fizyczna? Jest wiele powodów braku erekcji i czasami warto zmienić jedynie styl życia aby powróciło do normy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~38 ~38
    ~38
    Napisane 18 sierpnia 2019 - 22:17
    Mam ten sam problem, mąż porobił badania, dużo i b. drogie (W sumie kosztowały nas z wizytą u lekarza 2000 zł), niektóre musiał powtórzyć dla pewności, wyszedł mu bardzo niski poziom testosteronu i co? I nic. Dostał receptę najpierw na wit d (1 lekarz), potem na pregnyl i tamoxifen( 2 lekarz, mąż bardzo źle znosił ten lek, próbował kontaktować się z lekarzem, ale bez skutku) i viagrę (3 lekarz). Mam wrażenie, że lekarze nie chcą zrozumieć, że problemy z erekcją wynikają u niego z niskich potrzeb (jak się zmuszasz do seksu którego nie chcesz to jak ma być), które są wynikiem niskiego testosteronu. Podniosą testosteron, pojawi się ochota, będzie erekcją i sex. Nie mam już siły i mam dość, co z tego, że mam sildenafil 100 jak jemu nie chce się brać. Zawsze miał małe potrzeby, a od roku zaburzenia erekcji, za to ja coraz gorzej się czuję, nie mam chęci do życia, nie czuję się kobietą ( jakby ktoś miał wątpliwości i sugerował, że pewnie grubą, brzydką itd to jestem szczupła i zadbana), mam wrażenie że moja rola kończy się na usługiwaniu jemu i dzieciom i pracowaniu na siebie bo w czasach gdy dzieci były małe tylko wysłuchiwałam, że jestem na jego utrzymaniu. Mam wrażenie,
    że jedynie co mi wyszło to życie zawodowe, poza nim jestem nikim.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4 5
Strona 1 z 5
następna
Strona 1 z 5 następna

Gorące tematy