Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Brak wzwodu

Rozpoczęte przez ~Krzysztof, 21 maj 2018
  • avatar ~lena ~lena
    ~lena
    Napisane 19 sierpnia 2019 - 11:27
    W takim razie na początku dobrze byloby zrobić sobie badania krwi oraz badania hormonalne. Czy mąż próbował tabletek czy suplementów na erekcję? Nie zaczynałabym na początku od viagry na pewno ale jest wiele ziołowych tabletek, które może by mu pomogły....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zwaniolek ~zwaniolek
    ~zwaniolek
    Napisane 19 sierpnia 2019 - 13:14
    Postaram się go namówić, musimy coś z tym zrobić. Może po prostu wspomnę że powinniśmy oboje wybrać się na badania tak aby zobaczyć czy wszystko jest ok? A jeśli chodzi o te tabletki to jakie polecisz?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lena ~lena
    ~lena
    Napisane 20 sierpnia 2019 - 07:34
    Ne wiem czy czytałas forum ale jest tutaj wiele informacji o tym jakie suplementy są najlepsze, ze swojej strony mogę polecić Cum on, mój facet je brał, w sumie na początkku jak miał problem z erekcją to nie szukaliśmy informacji na forach co kupić co nie ale po prostu wybrał się do urologa. I urolog na poczaku zlecił mu cum on, powiedzial ze jak to nie zadziałą to będą szukali innej metody. Ale na szczęście podziałało. Dopiero potem wczytaliśmy się w opinie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert ~Robert
    ~Robert
    Napisane 18 września 2019 - 15:13
    Problem z brakiem erekcji. Głupio mi pisać, ale od około 4 lat nie miałem erekcji. Zauważyłem, że wewnątrz penisa zrobił się "gruby przewód" (z braku lepszego określenia), który uniemożliwia normalny wzwód.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~starszy ~starszy
    ~starszy
    Napisane 22 września 2019 - 10:53
    A co na taką sprawę mówią lekarze ,czy nie byłeś wcale z tym problemem ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert ~Robert
    ~Robert
    Napisane 22 września 2019 - 11:44
    Nie byłem. Wiem, że, to jest idiotyczne, ale nie potrafię się przełamać. " Ktoś mi ma oglądać tytę". Mimo wszystko, trzeba iść. Od którego lekarza mam zacząć? Z partnerką nie chcę, o tym rozmawiać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~starszy ~starszy
    ~starszy
    Napisane 26 września 2019 - 21:35
    ~Robert napisał:
    Nie byłem. Wiem, że, to jest idiotyczne, ale nie potrafię się przełamać. " Ktoś mi ma oglądać tytę". Mimo wszystko, trzeba iść. Od którego lekarza mam zacząć? Z partnerką nie chcę, o tym rozmawiać.

    Jesteś za młody ,aby żyć z takim problemem !!!!Tu nie ma co się wstydzić ,tylko złożyć wizytę u urologa.Musisz zrozumieć ,że taki lekarz przyjmuje co najmniej kilkanaście pacjentów dziennie i Ty będziesz jednym z nich.Tak ,trzeba iść "starszy' Ci radzi. Odwiedzam urologa od kilku lat prawie raz do roku i nie widzę problemu.Głowa do góry!!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lili.h ~lili.h
    ~lili.h
    Napisane 19 października 2019 - 10:19
    mężczyźni nie dajcie się zwodzić lekami z reklam.ja na początku w to wierzyłam z mężem,a sex się niezmieniał był marny.te tabletki nic nie zmieniały,za to pieniędzy znikało sporo.ale od pewnego czasu jest lepiej po tabletkach maxorman amerykańskie nigdzie się nie reklamują.mąż po nich zrobił się energiczny i pobudzony ,co mi odpowiada.przy zbliżeniu ma nawet dwa silne wytryski.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lili ~Lili
    ~Lili
    Napisane 12 listopada 2019 - 01:44
    Mało się mówi o tych problemach na forach...
    Moj facet ma 47lat, temat sexu jest dla niego tematem tabu. Powiedzieć że uprawialiśmy kiedyś sex to byłoby olbrzymie kłamstwo, jedyne gry wstępne z jego strony i pieszczoty... a jesteśmy ze sobą kilka lat...nigdy nie dał dobie nic powiedzieć o tym, zawsze omijał temat sexu... Chce też dodać że ze mną pod tym względem nie ma żadnego problemu, słyszałam nawet że jestem demonem sexu ????
    Nie chciał żadnych badań, lekarzy, rozmów. Chciałabym mu pomóc, ale chyba już opuszczam ręce .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~govin ~govin
    ~govin
    Napisane 06 grudnia 2019 - 09:16
    Brałem i muszę powiedzieć, że są całkiem dobre. Ich efektywność jest naprawdę b. duża. Sam cierpiałem na niepełną erekcję. Czyli stał, ale to było takie stanie na pół gwizdka. Miękka faja - jesteśmy na forum więc mogę anonimowo o tym pisać.
    Na takie dolegliwości cum on w zupełnosci wystarczy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~guliwer ~guliwer
    ~guliwer
    Napisane 06 grudnia 2019 - 13:45
    Jeśli jeszcze nie próbowałeś ziołowych tabletke to jest to dobra opcja. Dziwię się,ze od razu zacząłeś od sildenafilu. Nie jest to polecane jeśli jeszcze nigdy nie miałeś do czynienia z takimi środkami. Najlepiej na początku zaczynać od ziołowych, potem dopiero przechodzić na te viagro podobne. To czy się organizm przyzwyczaja to chyba zależy od danej osoby. Sam biorę eromen od prawie miesiaca i nie czuję zmniejszonych efektów. Mogę nawet napisać,ze z tygodnia na tydzień jest lepiej ( jak czuję,ze mam dobry dzień to kroję tabletkę na dwie części).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bartban ~bartban
    ~bartban
    Napisane 09 grudnia 2019 - 09:08
    Nie wiem jak inne środki, ale zaletą cum on jest to, że posiada w swoim składzie arganinę. Działanie tego składnika jest bardzo podobne do działania viagry. Podobnie jak ta ostatnia wykorzystuje wpływ tlenku azotu na poszerzenei naczyń krwionośnych. Jest przy tym sporo tańsza od viagry. Krótko mówiąc, efekt podobny, cena dużo niższa. No i bez recepty - chociaż viagrę też można dostać bez recepty. Jak wszystko teoretycznie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Konrad qwerty ~Konrad qwerty
    ~Konrad qwerty
    Napisane 06 stycznia 2020 - 13:49
    Hej ludzie, ja mam 32 lata i mam te problemy od roku. Ćwiczę crossfit, siłownia i ogólnie uprawiam sport (co prawda od 3 m-cy) a wcześniej to z raz na tydzień, teraz 4 -5 x tydzień, jem całkiem zdrowo, prawie nie pale i lubie się napić, ale to z 2 x na miesiąc.
    Robiłem większość możliwych badań oprócz badań naczyń krwionośnych prącia i tych okolic, więc już nie wiem co to może być, chyba, że to właśnie te naczynia. Dodam, że wyniki mam jak zdrowy jak rybka :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pio ~Pio
    ~Pio
    Napisane 29 stycznia 2020 - 01:36
    Mam 29 lat i od 2 lat całkowity zanik libido i porannych erekcji. Na poczatku było to smutne ale trzeba się przyzwyczaić. Bylem u urologa zrobiłem mri głowy i kręgosłupa neurochirurg wykluczył zmiany, byłem także w szpitalu na oddziale endokrynologicznym. Medycyna mi nie pomogła ale w 70% przypadków przyczyny nie są znane. Testosteron mam w połowie normy czyli w przeliczeniu na wiek to na poziomie 60 latka. Oczywiście jest w normie więc lekarze nie widzą problemu. Impotencja to sytuacja w której ktoś chce a nie może i w takiej sytuacji pomogą leki. Brak libido natomiast to zanik podniecenia i pożądania czyli najgorsze co może spotkać faceta. Brak libido to skazani na samotność.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maguruk ~Maguruk
    ~Maguruk
    Napisane 11 lutego 2020 - 12:40
    Są leki, które pomagają.....cała masa leków. Jeżeli twoje wyniki badań są dobre, to spróbuj poprosić lekarza o e-receptę na jeden z "TYCH" leków, które leczą zaburzenia erekcji. W tym roku możesz to już zrobić legalnie za pośrednictwem telemedycyny, np. lekarzonline.eu i w ciągu godziny będziesz miał e-receptę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Janek48 ~Janek48
    ~Janek48
    Napisane 11 kwietnia 2020 - 17:55
    Prze 6 lat byłem na lekach. Ale pojawiły się skutki uboczne i musiałem odstawić. Obecnie jestem 3 miesiące po terapii ESWT i erekcja wróciła. Mam normalne stosunki i nie muszę myśleć o tabletkach. Szczerze polecam. Warto!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotrek ~Piotrek
    ~Piotrek
    Napisane 28 kwietnia 2020 - 14:37
    a nie pomyślałeś o tym, że możesz być przemęczony, zestresowany albo prowadzisz zły tryb życia, za mało aktywny, zbyt bardzo siedzący? wbrew pozorom odpowiednie odżywianie ma zdecydowany wpływ na erekcję u mężczyzn. Prawda jest taka,że miałem podobny problem po 15 latach szczęśliwego małżeństwa z dobrego faceta w łóżku stałem się oklapusem, zaspokajałem swoją żonę tylko wtedy kiedy połknąłem maxon ąz za namową mojej żony zacząłem dbać o siebie, lepiej się odżywiać, wysypiać, mniej przejmować i teraz nie muszę się posiłkowac tabletkami, działam sam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sc ~sc
    ~sc
    Napisane 06 maja 2020 - 17:15
    Też walczę z brakiem erekcji , mam 42 lata i doświadczenia z okresu kiedy miałem 17-18 i 22-25 lat . Wiem że psychika jest tu bardzo ważnym czynnikiem . Stresu , niepowodzenia , dyskomfort wszelkiego typu to zostawić to może długotrwałe ślady które mogą goić się długo . Im człowiek młodszy tym wygoją się szybciej . W wieku 22-24 lat byłem w związku z dziewczyną średniej urody , nie czułem do niej pożądania - brak erekcji a testosteron max , prolaktyna w normie . Rano była erekcja ale jak chcieliśmy uprawiać sex to znikała . Pojawiał się później silny ból w okolicy krocza . po 2 latach bycia ze sobą w krótkim czasie nastąpiła ogromna poprawa , obudził się bardzo duży popęd . Co ciekawe w tym czasie zmieniłem też pracę na dużo mniej stresującą . Ale 20 latach wypalającej/stresującej pracy mam problemy już długotrwałe nieustępujące . Jestem w trakcie diagnozowania , MRI przysadki i kręgosłupa lędźwiowego , skacząca prolaktyna od 14-30 , będzie spotkanie z endokrynologiem , neurochirurgiem ale najbardziej chyba by mi pomogło miesiąc w sanatorium i jakaś później zajebista dupa
    Zalecany jest też dla niektórych psycholog od tych rzeczy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sc ~sc
    ~sc
    Napisane 06 maja 2020 - 17:31
    do tej zajebistej dupy po sanatorium też paczka viagry . Stosuję ją i czasem jest dobrze a czasem niezbyt. To zależy moim zdaniem pewnie bardziej od stanu psychicznego niż fizycznego . Testuję sildenafil już ze 4 lata , to jest tak ze czasem wystarczy kawalątek -no 15 g a czasem 50 g nie wystarczy . Jeśli jesteś zpracowanym człowiekiem , to musisz odpocząć i mieć przy sobie ładną wyrozumiałą dziewczynę , trochę viagry i może się z tego wylezie . Człowiek spracowany , nie zdaje sobie sprawy że często ma zamęczoną też psychikę . A tego się nie czuje , przyzwyczajsz się do tego . taki mechanizm " gotowania żaby"

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sc ~sc
    ~sc
    Napisane 06 maja 2020 - 17:46
    Po tych latach " doświadczeń " stwierdziłem że nie można brać na siebie zbyt dużych ciężarów . Np. rozwiązywanie problemów , przejmowanie się nimi . zauważyłem że tacy ludzie którzy nie przejmują się niczym , są głupi , dobrze na tym wychodzą zdrowotnie bo ktoś za nich zrobi . I tacy będą sobie bzykać a taki co siedzi i myśli i pracuje za nich , w sumie często na nich , będzie wracał do pustego domu , zmęczony . Rodzina , dzieci też potrafią zrobić swoje jeśli wlezą na łeb . Tak sądzę . Myśle że to też warto brać pod uwagę w tym temacie - właściwe nastawienie do problemów , nie tworzenie ich , proste życie . Odbijanie problemu na kogoś innego - inni też mają mózg niech myślą .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy