Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

a może ma kogoś

Rozpoczęte przez ~grubasek, 08 wrz 2020
  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 05 października 2020 - 10:33
    ~Siwy77 napisał:
    ~444 napisał:
    ~Siwy77 napisał:
    ~444 napisał:
    ~Siwy77 napisał:
    ~444 napisał:

    Do niedawna byłam przekonana, że tylko picie i pracoholizm, to akurat żadne tam wady, ale kurwy to już jak dla mnie mocne przegięcie;-)

    No nic. Kurwy dopełniły całości, czas się z tym pogodzić:-)


    W Twojej poprzedniej wypowiedzi da się wyczytać irytację.
    Zdążyłem się już przyzwyczaić do takich reakcji na to co piszę i co robię. To kolejna z moich wad i jestem tego w pełni świadom.
    Nie przejmuj się.


    Nie przejmuje się, dobrze mi się pisze, lubię poczytać, emocje jakie się w związku z tym pojawiają też lubię. Same zyski, czym mam się przejmować? Tym, że coraz więcej wiem na temat tego jak reaguję na różne teksty?
    Poza tym mam tematy do rozmów z mężem podane na tacy. Musi się intelektualnie wysilić, dobrze mu to robi jak obserwuję.
    Namawiałam go żeby sobie poczytał sam, ale nie chce.
    Tyle tu fajnych wątków, samo życie.


    Reagujesz na teksty ?

    Ja reaguję na telefon bo zwykle jest cichy ale jak zadzwoni oznacza problemy...

    Reaguje na wszystko, ale nie daje po sobie poznać. Mam taki defekt, że nadmiernie reaguję na bodźce. Musiałabym brać leki, które mnie trochę otępiają ale znalazłam inny sposób i działa. Kiedyś reagowałam na telefon (ciężki projekt, szpital, a ja wdrażałam nowy system, mało ludzi do pracy, naprawdę ciężki okres) teraz reaguje nerwowo na hasło audyt/kontrola:-)

    Mam jeszcze niesamowicie nieracjonalny lek jak ktoś puka drzwi:-)



    Stresujacą pracę masz. Teraz rozumiem.
    Lek powiadasz ?
    Ja mam 2 niezmienne od lat i choć od obu da się uzależnić to tylko jeden nie ma efektów ubocznych ;)

    A czy musisz przy tym oszukiwać?
    Nie da się uczciwie?
    Bo ja uważam, że się da.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Siwy77 ~Siwy77
    ~Siwy77
    Napisane 05 października 2020 - 12:42
    ~444 napisał:
    ~Siwy77 napisał:
    ~444 napisał:
    ~Siwy77 napisał:
    ~444 napisał:
    ~Siwy77 napisał:
    ~444 napisał:

    Do niedawna byłam przekonana, że tylko picie i pracoholizm, to akurat żadne tam wady, ale kurwy to już jak dla mnie mocne przegięcie;-)

    No nic. Kurwy dopełniły całości, czas się z tym pogodzić:-)


    W Twojej poprzedniej wypowiedzi da się wyczytać irytację.
    Zdążyłem się już przyzwyczaić do takich reakcji na to co piszę i co robię. To kolejna z moich wad i jestem tego w pełni świadom.
    Nie przejmuj się.


    Nie przejmuje się, dobrze mi się pisze, lubię poczytać, emocje jakie się w związku z tym pojawiają też lubię. Same zyski, czym mam się przejmować? Tym, że coraz więcej wiem na temat tego jak reaguję na różne teksty?
    Poza tym mam tematy do rozmów z mężem podane na tacy. Musi się intelektualnie wysilić, dobrze mu to robi jak obserwuję.
    Namawiałam go żeby sobie poczytał sam, ale nie chce.
    Tyle tu fajnych wątków, samo życie.


    Reagujesz na teksty ?

    Ja reaguję na telefon bo zwykle jest cichy ale jak zadzwoni oznacza problemy...

    Reaguje na wszystko, ale nie daje po sobie poznać. Mam taki defekt, że nadmiernie reaguję na bodźce. Musiałabym brać leki, które mnie trochę otępiają ale znalazłam inny sposób i działa. Kiedyś reagowałam na telefon (ciężki projekt, szpital, a ja wdrażałam nowy system, mało ludzi do pracy, naprawdę ciężki okres) teraz reaguje nerwowo na hasło audyt/kontrola:-)

    Mam jeszcze niesamowicie nieracjonalny lek jak ktoś puka drzwi:-)



    Stresujacą pracę masz. Teraz rozumiem.
    Lek powiadasz ?
    Ja mam 2 niezmienne od lat i choć od obu da się uzależnić to tylko jeden nie ma efektów ubocznych ;)

    A czy musisz przy tym oszukiwać?
    Nie da się uczciwie?
    Bo ja uważam, że się da.


    1.Oszukuję tak ale tylko samego siebie.
    2.Pracuję nad tym

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4 5
Strona 5 z 5
poprzednia Strona 5 z 5

Gorące tematy