Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

a może ma kogoś

Rozpoczęte przez ~grubasek, 08 wrz 2020
  • avatar ~grubasek ~grubasek
    ~grubasek
    Napisane 08 września 2020 - 14:04
    Witajcie, wiec tak. Może kogoś ma, może poluje? Nie wiem. Ale wiem gdzie to sprawdzic. Pracuje 8 godzin sama i szpiegiem w pracy nie bede, bo zwariuję. Ale jest telefon i facebook. Czasmi sie zdarza komus kupic nowy i wywalic ze starego wszystko.....prawie wszystko. Jej sie nie udało i został mail, a z maila mozna wejsc na facebooka, a tam jest messenger i mozna poczytac, ale ona wszystko usuwa, no prawie wszystko. I z tej resztki widac co nie co. Ale chciałbym zobaczyc wiecej. I teraz jak to zrobic. Nie znam hasła na facebooka, jak je moge poznac? Ktos cos? Jak dostane to moge sciagnac plik z wiadomosciami, ale ona i tak dostanie info na maila . Nie wiem jak to ogarnac. Ktos z tym działała może?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zdradzony77 ~Zdradzony77
    ~Zdradzony77
    Napisane 08 września 2020 - 16:50
    Po 1 skasowane wiadomości z messengera są nie do odzyskania.
    Po 2 kopia wszystkich danych z fb nie zawiera usuniętych wiadomości niestety
    Po 3 szukaj zapisanych haseł czy nr telefonów (karteczki,portfel, pod etui itp)
    Po 4 próby nieautoryzowanego dostępu są zgłaszane właścicielom (z jego lokalizacją) więc nie polecam :P

    Załatw biling, obserwuj tak żeby się nie zorientowała, załóż GPS-a w samochodzie, ostatecznie detektyw.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tidi ~tidi
    ~tidi
    Napisane 08 września 2020 - 17:32
    skoro ze starego telefonu poprzez jej maila masz mozliwosc wejsc na jej facebook i messenger to poszukaj speca co zainstaluje ci odpowiedni program, ktory bedzie na bierzaco zpisywal jej aktywnosc na messengerze i robil opie dostepne tylko dla ciebie, sa firmy, ktore sie tym zajmuja, tylko wrzuc temat na google

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grubasek ~grubasek
    ~grubasek
    Napisane 18 września 2020 - 10:32
    i udało sie namierzyc , i sie stało. i teraz nie wiem co robic
    znam go i mam numer. nie wiem czy zadzwonic i prosto spytac - ale dzieci?
    ku--a
    czy jej cos powiedziec, czy czekac, szpiegowac

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Siwy77 ~Siwy77
    ~Siwy77
    Napisane 18 września 2020 - 10:50
    Jak masz pewność że zdradza to pora na szczerą rozmowę z żoną. Po rozmowie lub rozmowach będziesz musiał podjąć decyzję co dalej. Sluchaj co do ciebie mówi i oceń czy jest co ratować.
    Jak nie masz pewności szpieguj dalej zanim wyłożysz karty bo jak sie zorientuje będzie już trudniej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grubasek ~grubasek
    ~grubasek
    Napisane 18 września 2020 - 11:16
    na razie mam wpis z facebooka: czy bedzie jszcze sex czy nie, śnisz mi sie po nocach. Chodzi do niego raz na jakis czas na dosłownie chwile. Planuje kupic jakis podłsuch do jej pracy, pracuje sama. Mysle tez o podłsuchu takim co odbierze co robia u niego, ale nie ma jak go zamontowac. Do telefonu sie nie dostane bo ma go cały czas przy d..pie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grubasek ~grubasek
    ~grubasek
    Napisane 18 września 2020 - 11:30
    mysle żeby jeszcze troche poobserwowac. To jej dawna miłosc, nie odzywał sie 20 lat, a pech jest taki że mieszka od niedawna niedaleko od nas. Jak macie jakies pomysły to prosze

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 18 września 2020 - 11:33
    ~grubasek napisał:
    na razie mam wpis z facebooka: czy bedzie jszcze sex czy nie, śnisz mi sie po nocach. Chodzi do niego raz na jakis czas na dosłownie chwile. Planuje kupic jakis podłsuch do jej pracy, pracuje sama. Mysle tez o podłsuchu takim co odbierze co robia u niego, ale nie ma jak go zamontowac. Do telefonu sie nie dostane bo ma go cały czas przy d..pie

    Człowiek, który nie ma nic do ukrycia na prośbę żony/męża daje telefon, kod itp, itd. I nie ma z tym żadnego problemu.
    Życie z kobietą/mężczyzną, którzy byli zdolni do do prowadzenia podwójnego życia jednego z żoną/mężem a drugiego z kochanką/kochankiem to życie na beczce prochu.
    Na dłuższą metę nie do wytrzymania.
    Z tego co wiem nie wykorzystasz dowodów z podsłuchu zamontowanego drugiej osobie bez jej zgody w sprawie rozwodowej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Siwy77 ~Siwy77
    ~Siwy77
    Napisane 18 września 2020 - 11:56
    Co on do niej pisze to za mało. Ważne co ona pisze do niego. Jak to będziesz miał czarno na białym to szybka konfrontacja i szczera rozmowa.
    Tak czy inaczej działaj szybko bo może zdążysz zanim ona mu ulegnie (o ile już nie uległa).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kasia ~Kasia
    ~Kasia
    Napisane 18 września 2020 - 12:07
    ~grubasek napisał:
    na razie mam wpis z facebooka: czy bedzie jszcze sex czy nie, śnisz mi sie po nocach. Chodzi do niego raz na jakis czas na dosłownie chwile. Planuje kupic jakis podłsuch do jej pracy, pracuje sama. Mysle tez o podłsuchu takim co odbierze co robia u niego, ale nie ma jak go zamontowac. Do telefonu sie nie dostane bo ma go cały czas przy d..pie

    Mojej znajomej mąż chodził do sąsiadki na kawkę i plotki na chwilkę tylko.
    Ta znajoma jest w trakcie rozwodu bo mąż się w końcu do tej sąsiadki wyprowadził;-)
    Nie wiem czy miało znaczenie to, że sąsiadka 10 lat młodsza od żony, bezdzietna, mąż kierowca często go w domu nie było, ona ambitna i z dobrą pracą (znaczy się przy kasie).
    Przemyśl, czy dla Twojej żony ten facet jest atrakcyjny (np. przy kasie, bez zobowiązań itp.). Jak on może Ci ją sprzątnąć to właśnie jesteś tuż przed rozwodem i zabierz się do zabezpieczania swoich interesów, żebyś w skarpetkach nie został:-)
    A zwłaszcza sprawdź czy masz dostęp do swoich oszczędności, a jak ich nie masz to zacznij robić.

    Mój mąż do swojej kochanki wyprowadził wszystkie nasze wspólne oszczędności bo ja nimi nie zarządzałam, on trzymał kasę (min. ze sprzedaży mieszkania po śmierci moich rodziców, kasa miała być dla syna na mieszkanie) . Całe życie pracowałam i zarabiałam podobnie jak on. Kochanki/Kochankowie to często ludzie z przetrąconą moralnością tak jak zdradzający i na prawdę trzeba mieć głowę na karku żeby nie dać się okraść.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grubasek ~grubasek
    ~grubasek
    Napisane 18 września 2020 - 12:14
    Musze chwile to poobserwowac. To zaden bogacz, czy przystojniak. Stara miłosc nastolatki. Co do oszczednosci to prawo jest prawem . Zreszta rozwód to ostatecznosc. Jesli macie jakies pomysły na śledzenie itp to prosze. Jestem myslacy, ale niestety niesmiały. Mam 44 lata

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Siwy77 ~Siwy77
    ~Siwy77
    Napisane 18 września 2020 - 12:33
    ~grubasek napisał:
    Musze chwile to poobserwowac. To zaden bogacz, czy przystojniak. Stara miłosc nastolatki. Co do oszczednosci to prawo jest prawem . Zreszta rozwód to ostatecznosc. Jesli macie jakies pomysły na śledzenie itp to prosze. Jestem myslacy, ale niestety niesmiały. Mam 44 lata


    Pisałem Ci co możesz zrobić w pierwszym poście. Zapomnij o podsłuchu w jego mieszkaniu i u niej w pracy no chyba że detektyw. Dyktafon w domu powinien wystarczyć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Siwy77 ~Siwy77
    ~Siwy77
    Napisane 18 września 2020 - 12:35
    No i bilingi zamów

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 20 września 2020 - 16:57
    zdrada jest zdradą , jak sam napisałeś seks był a to co wiesz to wierzchołek góry lodowej - możesz żonka juz byc w ciąży z nim bo u mężatki nie ma wpadki. Wejdz na portale poświęcone : zdradzeni tam poczytaj to da ci dużo do myślenia a nie bagatelizowanie sprawy (może jej przejdzie, poseksi się trochę i wróci, przeczekam ). Was już nie ma ona odpłyneła do kochasia psychicznie i fizycznie a ty jesteś bankomatem, sprzątaczką i takim di dbania o nią. POBUDKA !!!!! to nie sen to koszmar !!!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 20 września 2020 - 20:25
    ~grubasek napisał:
    Musze chwile to poobserwowac. To zaden bogacz, czy przystojniak. Stara miłosc nastolatki. Co do oszczednosci to prawo jest prawem . Zreszta rozwód to ostatecznosc. Jesli macie jakies pomysły na śledzenie itp to prosze. Jestem myslacy, ale niestety niesmiały. Mam 44 lata

    Prawo jest prawem? Dobre.
    Zwłaszcza biorąc pod uwagę naszą obecną sytuację w kraju.
    Moja przyjaciółka już 6 lat walczy o sprawiedliwy podział majątku. Sędzia wyznacza sprawy raz na 6-8 miesięcy. Żaden prawnik nie poleca jej skarżenia się na sędziego. Nie ma szans żeby sprawa miała szybkie zakończenie. Jej były mąż to kretyn, wnosi do sądu o wycenę 10 letnich doniczek na kwiatki, zasłon, i lamp, które możesz za parę stówek kupić w każdym budowlanym markecie. Jak trafisz na partnera debila to się możesz rozwodzić i 10 lat.

    Więc kolega ratuj małżeństwo i działaj szybko dopóki małżonka nie zakochała się po uszy (jak się zakochała to i jej i tobie współczuję) albo jak już jej nie chcesz to zabezpieczaj majątek. O kasę są największe, najbrutalniejsze i najdłuższe spory.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Siwy7775, ~Siwy7775,
    ~Siwy7775,
    Napisane 24 września 2020 - 16:17
    ~444 napisał:
    ~grubasek napisał:
    Musze chwile to poobserwowac. To zaden bogacz, czy przystojniak. Stara miłosc nastolatki. Co do oszczednosci to prawo jest prawem . Zreszta rozwód to ostatecznosc. Jesli macie jakies pomysły na śledzenie itp to prosze. Jestem myslacy, ale niestety niesmiały. Mam 44 lata

    Prawo jest prawem? Dobre.
    Zwłaszcza biorąc pod uwagę naszą obecną sytuację w kraju.
    Moja przyjaciółka już 6 lat walczy o sprawiedliwy podział majątku. Sędzia wyznacza sprawy raz na 6-8 miesięcy. Żaden prawnik nie poleca jej skarżenia się na sędziego. Nie ma szans żeby sprawa miała szybkie zakończenie. Jej były mąż to kretyn, wnosi do sądu o wycenę 10 letnich doniczek na kwiatki, zasłon, i lamp, które możesz za parę stówek kupić w każdym budowlanym markecie. Jak trafisz na partnera debila to się możesz rozwodzić i 10 lat.

    Więc kolega ratuj małżeństwo i działaj szybko dopóki małżonka nie zakochała się po uszy (jak się zakochała to i jej i tobie współczuję) albo jak już jej nie chcesz to zabezpieczaj majątek. O kasę są największe, najbrutalniejsze i najdłuższe spory.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Siwy77 ~Siwy77
    ~Siwy77
    Napisane 24 września 2020 - 16:19
    Serio o doniczki poszło ?
    Czy rozwód był spowodowany zdradą ?
    Bo mi taka wojenka mówi że ktoś mocno zalazł za skórę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 24 września 2020 - 17:34
    ~Siwy77 napisał:
    Serio o doniczki poszło ?
    Czy rozwód był spowodowany zdradą ?
    Bo mi taka wojenka mówi że ktoś mocno zalazł za skórę

    Klasyczna sytuacja, mąż typowy zdradzacz (taki z Twoich opisów) ma problem, że żona zebrała wystarczająco dowodów żeby rozwieść się z orzeczeniem jego winie. Jak przegrał to zaczął się bój o majątek i dokuczanie byłej żonie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Siwy77 ~Siwy77
    ~Siwy77
    Napisane 25 września 2020 - 15:35
    ~444 napisał:
    ~Siwy77 napisał:
    Serio o doniczki poszło ?
    Czy rozwód był spowodowany zdradą ?
    Bo mi taka wojenka mówi że ktoś mocno zalazł za skórę

    Klasyczna sytuacja, mąż typowy zdradzacz (taki z Twoich opisów) ma problem, że żona zebrała wystarczająco dowodów żeby rozwieść się z orzeczeniem jego winie. Jak przegrał to zaczął się bój o majątek i dokuczanie byłej żonie.


    Jego wina i o doniczki wojnę toczy? toż to jakiś koszmarny narcyz

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 25 września 2020 - 17:14
    ~Siwy77 napisał:
    ~444 napisał:
    ~Siwy77 napisał:
    Serio o doniczki poszło ?
    Czy rozwód był spowodowany zdradą ?
    Bo mi taka wojenka mówi że ktoś mocno zalazł za skórę

    Klasyczna sytuacja, mąż typowy zdradzacz (taki z Twoich opisów) ma problem, że żona zebrała wystarczająco dowodów żeby rozwieść się z orzeczeniem jego winie. Jak przegrał to zaczął się bój o majątek i dokuczanie byłej żonie.


    Jego wina i o doniczki wojnę toczy? toż to jakiś koszmarny narcyz

    Co ty, żaden narcyz (ci są przynajmniej od czasu do czasu uroczy) zwykły psychotyk, paranoik.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4 5
Strona 1 z 5
następna
Strona 1 z 5 następna

Gorące tematy