Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Związek z kobietą z 2 dzieci

Rozpoczęte przez ~Rafa rafa, 04 sty 2024
  • avatar ~Rafa rafa ~Rafa rafa
    ~Rafa rafa
    Napisane 04 stycznia 2024 - 12:28
    Witam.Mam pytanie ogólne do was...Związałem sę z kobietą z dwójką dzieci w wieku 11i 12 lat dwie dziewczynki.Ja mam 44 lata ona 46 .Wprowadziłem się do niej ,ona mieszka na wynajmie.Wczesniej utrzymywał ja były partner ,ona nigdy nie pracowała.Gdy partner odszedł zabrała do siebie ojca niepełnosprawnego celem opieki nad nim z czego pobiera jego emeryturę w wysokości 3300.Ojciec ma 72 lata .Ja pracuje za granicą i zjeżdżam co jakiś czas.Mam pytanie czy warto drążyć ten związek ,czy ona mnie kocha naprawdę?Co będzie jak jej ojciec umrze i straci zdolność finansową.Myslicie że ten związek to fikcja,czy prawdziwa miłość ?Wiadomo iż dzieci z nią już nie będę miał...pzdr.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 04 stycznia 2024 - 14:41
    Stary, skąd my możemy wiedzieć czy ona cię kocha? Wybacz ale to ty powinieneś wiedzieć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafa,rafa ~Rafa,rafa
    ~Rafa,rafa
    Napisane 04 stycznia 2024 - 16:54
    Zapytam inaczej ,czy myślicie że jest ze mną dla pieniędzy i jestem dla niej wybawcą i czy ma to jakiś sens ,ten związek?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wioletta ~Wioletta
    ~Wioletta
    Napisane 04 stycznia 2024 - 18:00
    To zależy czy jesteś sponsorem czy tylko dokladasz się do opłat.
    Sponsorujesz dzieciom telefony, ?
    Generalnie z niej leń.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafa rafa ~Rafa rafa
    ~Rafa rafa
    Napisane 04 stycznia 2024 - 20:41
    Dokładam się do chaty która ona wynajmuje,czasami coś kupię dzieciom jak wracam z zagranicy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pedro ~Pedro
    ~Pedro
    Napisane 04 stycznia 2024 - 20:46
    Zostaw adres e-mail jak potrzebujesz z kimś omówić swój problem, napiszę do Ciebie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wioletta ~Wioletta
    ~Wioletta
    Napisane 04 stycznia 2024 - 20:53
    Dla mnie związek bez sensu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ida ~Ida
    ~Ida
    Napisane 05 stycznia 2024 - 09:36
    Poważnie laska ma nastoletnie dzieci i nie pracuje ?
    Bierze ojca do siebie z/w na jego emeryturę a Ty sie jeszcze pytasz czy
    ona jest z Tobą dla pieniędzy ?
    Kurcze gdzie takich facetów znaleźć, mam jedno dziecko , pracuje ale przydał by sie ktoś kto mi do wynajmu dołożyi jeszcze sporadycznie w tym domu bedzie ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafa,rafa ~Rafa,rafa
    ~Rafa,rafa
    Napisane 07 stycznia 2024 - 10:39
    Narazie ma ojca z emeryrurą ,1600 plus i niby się dziećmi opiekuje,tylko że one w szkole codziennie a ja w pracy w Niemczech.Wszystko niby jest dobrze przez telefon i jak jestem.Tylko czy w to mam wierzyć....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Docent ~Docent
    ~Docent
    Napisane 07 stycznia 2024 - 11:48
    ~Rafa,rafa napisał:
    Narazie ma ojca z emeryrurą ,1600 plus i niby się dziećmi opiekuje,tylko że one w szkole codziennie a ja w pracy w Niemczech.Wszystko niby jest dobrze przez telefon i jak jestem.Tylko czy w to mam wierzyć....


    No to jak jest dobrze i przez tel i jak jesteś, to nie szukaj dziury w całym, bo znajdziesz.

    Ciesz sie, że jest dobrze i tyle :)))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ola ~Ola
    ~Ola
    Napisane 07 stycznia 2024 - 15:16
    ~Rafa,rafa napisał:
    Narazie ma ojca z emeryrurą ,1600 plus i niby się dziećmi opiekuje,tylko że one w szkole codziennie a ja w pracy w Niemczech.Wszystko niby jest dobrze przez telefon i jak jestem.Tylko czy w to mam wierzyć....
    Chłopie, co z Tobą nie tak, że tak nisko poprzeczkę zawiesiłeś? Albo inaczej- co ona takiego w sobe ma, że sie nią zainteresowałeś? Serio pytam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy