Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Żona mnie zostawiła

Rozpoczęte przez ~Roman Sznór, 11 mar 2024
  • avatar ~Roman Sznór ~Roman Sznór
    ~Roman Sznór
    Napisane 11 marca 2024 - 13:04
    Witam, może znacie juz moją historię: mam syna geja to juz wiecie, i małzonka popiera syna. Otóz przez ten weekend duzo rozmawialismy i razem z żoną doszlismy do konkluzji, że pier*ole takie życie i szukam sobie jakiejś seksownej hiszpanki, ponieważ jeden z panów napisał pod moim postem abym odszedł od małzonki i zrobił dziecko innej (moze tym razem bedzie normalne). Czemu hiszpanke spytacie? Bo żona juz mnie nie podnieca, już mi nie staje, ta sytuacja zle na mnie wyplywa. Postanowiłem się przeprowadzic do Hiszpanii i tam szukac szczescia i miłosci. Zycze szanownym panom z tego forum, abyscie wy równiez znalezli sobie jakąs seksi dupke. Pozdrawiam serdecznie Roman Sznór ( ojciec geja (niestety) )

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 11 marca 2024 - 17:54
    Proponowałbym na Madagaskar.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Semen Korczaszko ~Semen Korczaszko
    ~Semen Korczaszko
    Napisane 16 marca 2024 - 06:45
    Gościu masz nasrane w baniaku jak cyganka w tobołku, odwróciłeś się od syna bo jest gejem a przecież od kogoś przejął takie wzorce . Weź sobie lepiej Chinkę bo bariera językowa większa i później zrozumie twoje pierdolenie a to jedyna szansa dla ciebie na dłuższy związek. Wyjedź jak najdalej, powodzenia na nowej drodze życia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy