Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Żona mnie nie kocha

Rozpoczęte przez ~Gibbon , 25 gru 2023
  • avatar ~Hektor ~Hektor
    ~Hektor
    Napisane 06 stycznia 2024 - 12:01
    Ja rdzenny eskimos mam co najwyżej na sumieniu tylko foczkę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hanna ~Hanna
    ~Hanna
    Napisane 06 stycznia 2024 - 12:08
    ~4 napisał:
    ~Hektor napisał:
    Jasne. Talib z pasem szahida też ma swoje miejsce w tym barwnym korowodzie.

    Chrześcijanie też się nie cackali z np. z rdzenną ludnością Ameryk.

    Czym innym jest bronić się przed kimś a czym innym napadać na kogoś.

    My chrześcijanie mamy na sumieniu wiele, wiele niewinnych istot.


    Prawda. Zdecydowanie więcej niż inne religie. Ale odbiegamy od tematu na pożywkę takim trolom jak Hektor. Niepotrzebnie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~4 ~4
    ~4
    Napisane 06 stycznia 2024 - 12:13
    ~Hanna napisał:
    ~4 napisał:
    ~Hektor napisał:
    Jasne. Talib z pasem szahida też ma swoje miejsce w tym barwnym korowodzie.

    Chrześcijanie też się nie cackali z np. z rdzenną ludnością Ameryk.

    Czym innym jest bronić się przed kimś a czym innym napadać na kogoś.

    My chrześcijanie mamy na sumieniu wiele, wiele niewinnych istot.


    Prawda. Zdecydowanie więcej niż inne religie. Ale odbiegamy od tematu na pożywkę takim trolom jak Hektor. Niepotrzebnie

    Masz rację. Dzięki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hektor ~Hektor
    ~Hektor
    Napisane 06 stycznia 2024 - 12:16
    Dlaczego nazywasz mnie trolem?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 06 stycznia 2024 - 12:40
    Aaaa się porobiło :) nie ma nic gorszego niż fanatyzm czy to religijny czy polityczny. Poglądy są jak dupa, każdy ma swoją i tylko swoją powinien się zajmować. Mi osobiście to lotto czy się będą mogli zawierać związki małżeńskie czy to że ktoś jest gejem czy lesbijka dopóki nie wpływa negatywnie na moje życie. Jeśli chodzi o parady heh, gonił bym i katoli i lgbt po równo:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hektor ~Hektor
    ~Hektor
    Napisane 06 stycznia 2024 - 12:58
    Popieram

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nerd ~Nerd
    ~Nerd
    Napisane 06 stycznia 2024 - 18:27
    Na początek radził bym Ci kilka dni wolnego. Jesteś kierowcą zawodowym, a tam odpowiedni stan psychofizyczny to podstawa. Mała chwila zamyślenia i możesz spowodować zagrożenie bezpieczeństwa ruchu drogowego. Będzie trudno bo bo wypadłeś z roli solidnego partnera, przyjaciela, kogoś kto daje oparcie. Jest całkiem możliwe, że ten kolega z pracy przejął twoja rolę. Trzeba a wręcz należy walczyć. Kobiety widzą głównie te złe rzeczy w nas, ale są czasem chwile że do ich świadomości wkrada się wyobrażenie i tych cudownych chwil. I do tych należy dotrzeć. Nie rób tego natarczywie. Nie rób nic na siłę. Rób to co jest w twoim zasięgu, na pewno możesz całkowicie odstawić alkohol. Odstawiasz dla siebie nie dla niej, może zostaniesz sam....ale będziesz super facetem bez nałogów dla innej kobiety. Rozmawiaj z nią dużo, to że płakała w wigilię wcale nie znaczy, że skreśliła twoje szanse

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Horyzont zdarzeń ~Horyzont zdarzeń
    ~Horyzont zdarzeń
    Napisane 07 stycznia 2024 - 15:10
    ~Kpr napisał:
    Aaaa się porobiło :) nie ma nic gorszego niż fanatyzm czy to religijny czy polityczny. Poglądy są jak dupa, każdy ma swoją i tylko swoją powinien się zajmować. Mi osobiście to lotto czy się będą mogli zawierać związki małżeńskie czy to że ktoś jest gejem czy lesbijka dopóki nie wpływa negatywnie na moje życie. Jeśli chodzi o parady heh, gonił bym i katoli i lgbt po równo:)



    "Zwierciadlo.pl"
    ""Pogarda to…

    …patrzenie na innych z wyższością, nieliczenie się z ich zdaniem i jawne okazywanie braku szacunku. To także silna niechęć wobec kogoś lub czegoś, wynikająca z przekonania o jego bezwartościowości. Gardzić oznacza pomiatać kimś, lekceważyć, poniżać go i odtrącać. Ale też odwracać się od potrzeb innych, nie starać się ich zrozumieć. To uczucie podszyte jest obojętnością, brakiem empatii i wiary w to, że ktoś inny jest wartościowy i zasługuje na cokolwiek.

    Pogarda to patrzenie, ale niewidzenie, słyszenie, ale niesłuchanie, czucie, ale nieodczuwanie emocji innych. To traktowanie ludzi jak powietrze. Pozwala to podnieść iluzoryczne poczucie własnej wartości przez to, że innych traktuje się jak gorszych od siebie. Pogarda prowadzi zazwyczaj do nienawiści, dyskryminacji i wykluczenia osób czy grup społecznych. Ale zdarza się, że wobec cudzej nikczemności nie można już czuć nic oprócz pogardy.""

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 17 stycznia 2024 - 16:27
    Autor zamilkł i na dwoje babka wróżyła. Albo udało się posklejać małżeństwo albo rozstanie w toku. Ileż to historii analogicznych, ile cierpienia i niedowierzania że tak się stało a miało być jak w piosence o miłości : gdy jedno upada to drugie podnosi. Ludzie zapominają co to małżeństwo i co z sobą niesie traktując jak zabawkę która się znudzi = na śmietnik. Z drugiej strony trudno żyć z kimś kogo się nie kocha a drugi oferuje paletę uniesień i zauroczenia co prawda bez pokrycia ale kto patrzy na to gdy jest w amoku ? Pomimo wielu przeczytanych opisów doświadczeń takich sytuacji życzę autorowi a raczej obojgu małżonką by się odnależli pokonując kryzys małżeński.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mama ~Mama
    ~Mama
    Napisane 17 stycznia 2024 - 21:12
    ~Hektor napisał:
    Nie wiem co ludzi kręci, żeby chwalić się, promować lgbt. Jesteś pedałem- lesbijką to sobie bądź. Po co te manifesty, pochody?!
    Uważacie sią za lepszych?! Bo to teraz takie trendi i tak trzeba?!
    Macie tylko chory mózg i to jest ta wasza lepszość?
    Jak dla mnie to bez znaczenie kim jesteś, abyś się tylko tym nie chwalił.

    To nie oni uważają się za lepszych, tylko tacy jak ty uważają ich za gorszych.
    Tam nikt nie ma "chorego mózgu" - jak tak można napisać o innym człowieku?
    To nie żadne "trendi", ludzie rodzą się z inną orientacją, nikt sobie tego nie wybiera.
    Chcą żyć, bez ukrywania się, sformalizować swoje związki - tak jak ty.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Semen Korczaszko ~Semen Korczaszko
    ~Semen Korczaszko
    Napisane 20 stycznia 2024 - 00:09
    ~Hanna napisał:
    Ja akurat na to nie czekam, nie wiem skąd takie wnioski. Za to na legalizację małżeństw nieheteronormatywnych w PL jak najbardzej



    Rozwód dwóch pań to byłoby epickie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy