Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Żona już nie kocha naszego syna 2 latka

Rozpoczęte przez ~Marek, 30 wrz 2022
  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 30 września 2022 - 20:12
    Powiedzcie co mam robić .żona narzeka na syna 2 latka ma już dosyć nie chce się nim zajmować denerwuje ja mówi mi takie rzeczy jest mi bardzo przykro
    Nie daje rady że sobą nie wiem jak to opisać
    Straciła chęć zajmowania się nim robi bo musi
    Do lekarza nie chce iść bo jej nie przetłumaczy tak mówi
    Przygnębia mnie ta sytuacja nie wiem co mam robić .pracuje w delegacji i ciężko mi żebym był często i pomagał ale robię wszystko jak jestem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Beatrycze ~Beatrycze
    ~Beatrycze
    Napisane 03 października 2022 - 11:29
    Nie wierze, ze nie kocha. Moze jest zmeczona, moze potrzebuje przerwy? Czy syn chodzi do przdszkola, czy zona pracuje? My kobiety/ mamy mamy prawo byc zmeczone i miec dosyc nawet wlasnego dziecka, nawet gdy go kochamy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Luiza ~Luiza
    ~Luiza
    Napisane 03 października 2022 - 11:44
    Hej ! też mam 2 latka na pokładzie i mąż tez pracuje w delegacjach, a ja pracuje zdalnie, a syn w żłobku jest mniej niż tydzień w miesiącu wiec siedzi ze mną w domu.
    Twoja żona jest zmęczona, zapewne tak jak ja nie ma nikogo do pomocy i siedzi z synem cały czas. Nie ma chwili dla siebie a jak wracasz to zapewne robicie wszystko razem.
    też miewałam takie dni ze czułam się zmęczona i denerwował mnie syn, ale przeszło bo zmieniłam podejście. Nie mam innego wyjscia , syn jest i będzie :D moje nerwy i odrzucenie w niczym nie pomogą. wypusc zone do fryzjera albo na zakupy samą. od razu jej sie polepszy :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Baśka ~Baśka
    ~Baśka
    Napisane 04 października 2022 - 19:44
    Może jest przemęczona i sfrustrowana. A może faktycznie nie kocha. Miłość macierzyńska nie jest oczywista. Nie każdy rodzic jest w stanie pokochad dziecko.

    Pomyślcie o zamianie ról na jakiś czas, jeśli to możliwe. Ty z dzieckiem, ona w pracy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy