Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

Żona całkowiecie straciła libido

Rozpoczęte przez ~zenor, 16 lis 2023
  • avatar ~zenor ~zenor
    ~zenor
    Napisane 16 listopada 2023 - 12:25
    Witam. Niestety ma problem z żoną, która albo totalnie straciła libido albo już mnie nie kocha ( mam nadzieję,że coś jednak w jej jest...). Seks to jedynie mechaniczny w pozycji misjonarskiej. Dzieci są już duże, nie ma z nimi problemu. Czesto mamy wolne chwile razem a głównie siedzimy i oglądamy telewizję. Może doradzicie mi jak wykrzesać z niej odrobinę namiętności?
    Bo cała sytuacja bardzo mnie już denerwuje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lennik ~lennik
    ~lennik
    Napisane 17 listopada 2023 - 10:44
    Może na początek z nią porozmawiaj i zapytaj w czym problem. To wcale nie musi być jej wina, zastanów, czy Ty starasz się robić wszystko, żeby było jej dobrze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mirmo ~mirmo
    ~mirmo
    Napisane 17 listopada 2023 - 11:00
    Dokładnie. Rozmowa to podstawa. Powiedz jej wprost co Cię męczy. Powinna Cię zrozumieć.
    Próbowaliście może również specyfików na libido ? Fajna jest Hiszpańska Mucha ( w Polsce jest sprzedawana jako Sex Elixir)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zenior ~zenior
    ~zenior
    Napisane 17 listopada 2023 - 12:12
    Z żoną rozmawiałem. Ona mówi , że widziwiam i chyba wydaje jej się,że jestem jakiś napalony. Niby kobieta w wieku 40 lat ma największe potrzeby seksualne ale chyba nie każda.
    Sloneczko testowałaś może ten środek? I jak się go je? Bo jak tabletki to żona w życiu się do tego nie przekona....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mirmo ~mirmo
    ~mirmo
    Napisane 17 listopada 2023 - 12:56
    Jakbym nie testowała to bym Ci teraz nie pisała o jego działaniu. Nie są to tabletki tylko środek w kropelkach, Możesz któregoś wieczoru dodać kilka kropel do jej napoju. Sam się przekonasz na ile jest to skuteczne . Na mnie działa. Pamiętam jak kupiliśmy go z mężem to wkroplił mi właśnie jak nie wiedziałam. I dzięki temu wiem,ze nie jest to jedynie efekt placebo ( tego wieczoru naprawdę miałam większą ochotę).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dxxx ~dxxx
    ~dxxx
    Napisane 20 listopada 2023 - 12:14
    Człowieku Sex Elixir jest świetny.... Sam posiadam, czasami jak poderwie się laskę w klubie, wybiera się z nią do domu . Wystarczy kilka kropelek i już dziewczyna bardzo chętna.
    Na żonie również możesz to przetestować.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ania ~Ania
    ~Ania
    Napisane 25 listopada 2023 - 22:12
    Emocjonalnie ją zaniedbałeś, albo nigdy nie dbałeś, więc nie ma ochoty na nic. Oglądanie TV, przebywanie pod jednym dachem nie buduje więzi. Sex też nie buduje bliskości jeśli nie jest poprzedzony relacją. Faceci myślą, ze jak mają żonę, to mają pomoc domową z wersją rozszerzoną czyli zapewnionym sexem. Czy z sublokatorką miałbyś relacje z racji mieszkania pod jednym dachem? A wystarczy zainteresować się zoną, zapytać jak minąl jej dzień, opowiedzieć o swoich wzlotach i upadkach, podyskutować, wysłuchać. To tak nie wiele, a zarazem wielu to przerasta

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysztof ~Krzysztof
    ~Krzysztof
    Napisane 22 marca 2024 - 22:23
    To nie tak. My rozmawiamy ze sobą, jesteśmy blisko, kocham Żonę i wydaje mi się, że ze wzajemnością. Żona po prostu tak nagle przestała mieć ochotę na seks.Teraz już od ponad roku straciła całkowicie zainteresowanie współżyciem. Wszelkie próby z mojej strony są skazane z góry na porażkę. Nie potrafię już dłużej. Kochałem się z Nią kochać. Nie ukrywam, że bliskość fizyczna z ukochaną jest, była dla mnie bardzo ważna. O wizycie u specjalisty nawet nie ma mowy. Nie jestesmy już nastolatkami. Mamy dorosłe i samodzielne dzieci, więc tak naprawdę mamy tylko siebie. Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paweł ~Paweł
    ~Paweł
    Napisane 05 kwietnia 2024 - 13:01
    Kochasz nie kochasz to i tak są problemy z sexem po 40-tce . Fizjologia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy