Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Znudzony w związku

Rozpoczęte przez ~Borys, 02 wrz 2023
  • avatar ~Borys ~Borys
    ~Borys
    Napisane 02 września 2023 - 17:33
    Poznam miłą mężatkę z okolic Wielunia i Częstochowy. Do popisania, może z czasem coś więcej. Ja 48 lat bez nałogów

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~On ~On
    ~On
    Napisane 05 września 2023 - 13:47
    ~Borys napisał:
    Poznam miłą mężatkę z okolic Wielunia i Częstochowy. Do popisania, może z czasem coś więcej. Ja 48 lat bez nałogów

    48lat i taki jebniety gość bez kręgosłupa moralnego. Nie dość że zatruwasz życie swojej rodzinie, to jeszcze szukasz mężatki, żeby druga rodzinę rozpiepszyc

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hehe ~Hehe
    ~Hehe
    Napisane 05 września 2023 - 21:15
    ~On napisał:
    ~Borys napisał:
    Poznam miłą mężatkę z okolic Wielunia i Częstochowy. Do popisania, może z czasem coś więcej. Ja 48 lat bez nałogów

    48lat i taki jebniety gość bez kręgosłupa moralnego. Nie dość że zatruwasz życie swojej rodzinie, to jeszcze szukasz mężatki, żeby druga rodzinę rozpiepszyc

    Szacun ;) niech se szuka frajer dymania na płatnych serwisach, a nie za darmochę worka na spermę szuka.
    Znudzony jesteś związkiem, to się rozejdź i nie marnuj życia tej kobiecie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy