Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Zdrada

Rozpoczęte przez ~Bogdan, 19 gru 2022
  • avatar ~Bogdan ~Bogdan
    ~Bogdan
    Napisane 19 grudnia 2022 - 17:28
    czemu żona zdradziła po raz drugi?
    Co jest ze mną nie tak?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 19 grudnia 2022 - 17:50
    ~Bogdan napisał:
    czemu żona zdradziła po raz drugi?

    Bo wybaczyłeś jej pierwszy raz zamiast odrazu kopnąć w dupe.

    Co jest ze mną nie tak?


    Z tobą raczej nic (zakładam że jesteś normalnym gościem) problem jest w tym że masz szona w domu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 20 grudnia 2022 - 01:26
    ~Bogdan napisał:
    czemu żona zdradziła po raz drugi?
    Co jest ze mną nie tak?


    Może inaczej.

    Co jest z Tobą nie tak, że po pierwszym razie nie złożyłeś pozwu rozwód albo w inny sposób nie uzyskałeś czegoś, co mógłbyś uzyskać... dla siebie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 20 grudnia 2022 - 20:20
    Bo jesteś naiwny i łatwowierny, wierzysz w ludzi że z natury są dobrzy. Niestety to wielkie kłamstwo z którym musisz się oswoić. Aby już nigdy nie pisać co jest ze mną nie tak powinieneś złożyć wniosek rozwodowy z jej winy i zastosować 34kroki. Nie wierz w jej kłamstewka i oszustwa typu że to twoja wina ( ty wsadziłeś ją na bolca !) że .......... ( wpisz co chcesz) bo to jej manipulacje by się z kurestwa usprawiedliwić wpędzając w poczucie winy a ją wybielając. I tak jak napisali wcześniej za 1 razem popełniłeś wielki błąd który zaraz powinieneś naprawić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magdalena ~Magdalena
    ~Magdalena
    Napisane 21 grudnia 2022 - 08:23
    Zdradzila, bo lubi i chce seksu i adrenaliny, a Ty jestes dla niej aseksualny. A poniewaz to zwykle my kobiety stajemy sie dla was aseksualne po latach malzenstwa, trudno uwierzyc Panom, ze moze byc odwrotnie.

    Najwyrazniej dla zony korzysci ze zdrady przewyzszaja ryzyko rozwodu.
    Swoja droga, spadek zainteresowania seksem kiedys sie balansowalo radoscia z bycia razem, szczescia rodzinnego, praca, etc, a nie lataniem na boki. Obecnie zdrada jest postrzegana s mediach jak bulka z maslem, po ktora voraz czesciej siegaja kobiety.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 21 grudnia 2022 - 08:51
    ~Magdalena napisał:
    Zdradzila, bo lubi i chce seksu i adrenaliny, a Ty jestes dla niej aseksualny. A poniewaz to zwykle my kobiety stajemy sie dla was aseksualne po latach malzenstwa, trudno uwierzyc Panom, ze moze byc odwrotnie..


    To są jeszcze sexshopy i można sobie kupić wibrator a nie od razu szukać wibratora u zupełnie obcego faceta.

    Który poza "wibracjami" może także dać "coś od siebie" czego nie zawsze kobieta chce ani mąż tej kobiety ;)

    Dla nie kobieta która zdradza faceta to zwykła dziwka i nic więcej. Nie mam żadnego szacunku do takich kobiet , chyba większy mam do dziwki , bo ona za to bierze pieniądze i z tego żyje.

    A kobieta czy mężczyzna który jest w związku nie prawa interesować się płcią przeciwną i nie może dopuścić aby "coś się pojawiło".

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ja ~Ja
    ~Ja
    Napisane 21 grudnia 2022 - 09:56
    ~Facet46 napisał:

    Dla nie kobieta która zdradza faceta to zwykła dziwka i nic więcej.


    Taka kobieta nie jest dziwką tylko kurwą. Dziwka (prostytutka) to kobieta która bierze za seks pieniądze i - jak pisałeś - z tego żyje.

    Z drugiej strony, bardzo dziwią mnie faceci których żony w najlepsze zdradzają, a ci jeszcze zakochani i dalej noszą je na rękach. Dla mnie to brak szacunku do siebie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magdalena ~Magdalena
    ~Magdalena
    Napisane 21 grudnia 2022 - 10:27
    A kim jest facet, ktory zdradza?
    Takim samym kurwiarzem.

    Autor watku zla kobiete wybral i ma teraz problem.
    To, ze partner przestaje byc atrakcyjny seksualnie po dlugim czasie, nie jest koncem swiata. Sa dzieci, wspolnota, rodzina, etc.

    Jakos mezczyznom latwo jest wytlumaczyc swoja zdrade, ze zona sie zapuscila. Na odwrot, jakos im nie przychodzi im do glowy.
    Przez zapyszczenie nie mam tylko na mysli wygladu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 21 grudnia 2022 - 11:37
    ~Magdalena napisał:
    A kim jest facet, ktory zdradza?
    Takim samym kurwiarzem.



    To chyba oczywiste, on wtedy jest męską dziwką ;)

    A tak serio.
    Albo ratuje się związek albo kończy związek (rozwód) i wtedy można uganiać się za facetami czy kobietami.

    Myślę że każdy normlany facet i kobieta powinni to widzieć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~@@@ ~@@@
    ~@@@
    Napisane 22 grudnia 2022 - 08:35
    Zdradziła bo jest fajną świadomą siebie kobietą i korzysta z życia. Proste

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magdalena ~Magdalena
    ~Magdalena
    Napisane 22 grudnia 2022 - 10:17
    ~@@@ napisał:
    Zdradziła bo jest fajną świadomą siebie kobietą i korzysta z życia. Proste



    Co w tym swiadomego? A czy przypadkiem nie podpisywala dokumentu,ktorego warunkiem jest "nieswiadomosc" i wiernosc?

    Moi mili, dzis mamy zalew Hiv, propaganda wolnosci seksualnej i teczowej fantazji wygrywa ze zdrowa glowa. Tylko Polacy nie nadazaja mentalnie, by sie regularnie badac tak, jak Niemcy czy Holendrzy.

    Ja bym sie brzydzila meza po zdradzie. Autor watku ma prawo sie brzydzic seojej zony. Bo naraza rodzine na syf. I gdzie ta swiadomosc?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magdalena ~Magdalena
    ~Magdalena
    Napisane 22 grudnia 2022 - 10:19
    Niech sie ta pani i jej podobni swiadomi uswiadamia na swoj rachunek w wynajetej kawalerce, a nie na koszt meza.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 22 grudnia 2022 - 14:48
    ~@@@ napisał:
    Zdradziła bo jest fajną świadomą siebie kobietą i korzysta z życia. Proste


    Wszystko można próbować zracjonalizować.

    Świadome kobiety (i mężczyźni) się nie puszczają i nie zdradzają. Z wielu powodów.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy