Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Zdrada

Rozpoczęte przez ~Mezatka1995, 29 paź 2021
  • avatar ~nieszczęśliwie zakochana ~nieszczęśliwie zakochana
    ~nieszczęśliwie zakochana
    Napisane 31 października 2021 - 11:40
    Mężatki, czytam Twoje wpisy i widzę w tej historii siebie. Dobry okres-cudowny mąż, zły okres-człowiek którego się boisz, który niszczy Cie psychicznie na każdym kroku. Moje całe otoczenie też uważa że mąż jest porządnym człowiekiem. Przy ludziach miły, sympatyczny koleś. Ile to razy chowałam się po kątach i płakałam byle by nie widział. Bo przecież płakać nie mogę, po bo co się nad sobą użalam? Którejs wiosny (a trochę wiosen z nim przeżyłam) pokłóciliśmy się o totalna bzdurę, on jak to on wielka awantura, a na kolejny dzień jechanie po psychice, wszystko źle robiłam i nagle pod koniec dnia gdy myślałam że moja "kara" się skończyła, po całym dniu stania nad garami sprzątania, z chorym dzieckiem i będąc sama chora uslyszlalam "długo będziesz tak k**** kaszlec?" Zamarłam, chwilę później zadzownila moja siostra, wyszłam do drugiego pokoju i mówiłam przez łzy udając że wszystko jest okej. Napisała mi później sms z zapytaniem czy wszystko jest w porządku czy nie chce pogadać (Słyszała że płakałam, domyślała się) a ja napisałam ze byłam zmęczona, chora. Nie pisnęłam słówka. I tu zaczęło ukrywanie emocji, musiałam być dla niego w ciąglej gotowosci, dobry humor, pełno siły, zawsze 100%.A długo by mówić... Nie mam złotego środka, sama codziennie marzę żeby moje życie się zmieniło. A co z tym robię? Nic. Bo jestem toksycznie przywiązana i boję się odejść.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dobra rada ~Dobra rada
    ~Dobra rada
    Napisane 31 października 2021 - 16:49
    Terapia, terapia, terapia dla jednej i drugiej Pani.
    Nie ukrywac emocji, powiedziec rodzinie. Nagrac debila i pokazac rodzinie.
    A na koniec odejść.
    Dla siebie i dzieci. One to wszystko widza i kiedys w przyszlosci w takie samo bagno wejdą, bo taki przyklad beda mialy od swoich mam. Ze trzeba byc z tyranem .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert ~Robert
    ~Robert
    Napisane 03 listopada 2021 - 23:37
    Mam podobną sytuację w telefonie żony znalazłem dziwne SMS świadczące o zdradzie były to bardzo obleśne. Swoim tel porobiłem zdjęcia z jej tel. Ona wszystkiego się wypiera. Jesteśmy małżeństwem 15 lat mam po prostu załamke. Mam kopie z jej tel dobrze schowane. Nie wiem co zrobić bo ona nie wie że widziałem SMS Pomocy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nadzieja.. ~Nadzieja..
    ~Nadzieja..
    Napisane 09 listopada 2021 - 18:40
    ~Robert napisał:
    Mam podobną sytuację w telefonie żony znalazłem dziwne SMS świadczące o zdradzie były to bardzo obleśne. Swoim tel porobiłem zdjęcia z jej tel. Ona wszystkiego się wypiera. Jesteśmy małżeństwem 15 lat mam po prostu załamke. Mam kopie z jej tel dobrze schowane. Nie wiem co zrobić bo ona nie wie że widziałem SMS Pomocy


    To strasznie przykre że żyje się z kim pod jednym dachem, uważa się te osobę za wielka miłość a tu taki numer.. Moim zdaniem powinieneś porozmawiać z żoną, daj znać co z tego wyszło. Ale to nie jest moment żeby chować głowę w piasek a ruszyć dalej.. A rusz uda się uratować wasza relacje

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wysoki brunet ~Wysoki brunet
    ~Wysoki brunet
    Napisane 12 listopada 2021 - 20:47
    Mam 38 lat szukam starszej kochanki milywysoki55555@op.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy