Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Zapłacę mężczyźnie za mile spędzone chwile

Rozpoczęte przez ~Aldona36, 25 cze 2014
  • avatar ~Aldona36 ~Aldona36
    ~Aldona36
    Napisane 25 czerwca 2014 - 11:48
    Mam na imię Aldona, witam wszystkich panów z całej Polski, czytających to ogłoszenie szukam mężczyzny w przedziale wiekowym od 18 do 60. Mam 36 lat poszukuje pana na mile spędzanie czasu tylko we dwoje, zaznaczam iż nie potrzebuje pieniędzy, jestem niezależna finansowo, a sama jestem w stanie zaoferować za dzień spędzenia ze mną od 800zł-1200zł w zależności od spędzonego czasu, wymagam od mężczyzny higieny, poczucia humoru, wygląd nie jest dla mnie aż tak ważny liczy się dobry charakter i fajna zabawa, jestem zadbaną kobietą lubiącą w seksie: eksperymentować, lubię jak mężczyzna dominuje na de mną, lubię być posłuszna, sex oralny, sex analny, 6 na 9 , pissing, oraz wiele innych pozycji, lubię jak mężczyzna proponuje nowe pozycje lecz stare pozycje w zupełności wystarczą. Za dwa dni jestem w stanie zapłacić panu 2.000zł. Chciałabym aby nasza znajomość nie opierała się tylko na seksie a również na znajomości oraz wspólnym zaufaniu,przyjaźni, w ciągu miesiąca mogę wspomagać mężczyznę z, którym się zaprzyjaźnię małymi kwotami typu 200zł na jego wydatki, oraz male prezenty z mojej strony za wspaniały sex :-) Mieszkam w Warszawie a twoje zamieszkanie nie ma dla mnie znaczenia, ponieważ czasu wolnego mam dużo, ze względu ze prowadzę własną dużą firmę, mogę dojechać do mężczyzny, opłacam hotel. Potrzebuje spotkać się kilka razy w miesiącu najlepiej na weekendzie ale może też być w tygodniu, gdy znajdę już mężczyznę na spotkania ogłoszenie zostaje usunięte z serwisu, czyli znaczy to ze jak czytasz to ogłoszenia nadal jest aktualne. Proszę o pisanie zdecydowanych panów, którzy wiedzą jak dogodzić kobiecie w łóżku, w mailu proszę opisać kilkoma słowami siebie oraz swój wygląd zaznaczam iż wygląd nie jest dla mnie aż tak ważny, aczkolwiek chce wiedzieć jak wyglądasz, co lubisz w seksie. Pozdrawiam, Aldona, zainteresowani piszcie na email aldona36seks@interia.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotrek ~Piotrek
    ~Piotrek
    Napisane 14 sierpnia 2014 - 17:47
    Witam
    Być może mogę Ci pomóc :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~prze86 ~prze86
    ~prze86
    Napisane 22 sierpnia 2014 - 16:48
    To oszustka pracuję w zwykłym sex telefonie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~biały ~biały
    ~biały
    Napisane 25 sierpnia 2014 - 18:41
    Nie dajcie się nabrać to kontakty ze sponsorek każdy jest płatny po 23 zł i nie ma pewności że odpowiedzą. Ta strona to oszustwo!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jodla ~jodla
    ~jodla
    Napisane 30 listopada 2014 - 16:58
    To jest naiagaczka czerpie zyski z telefonow wiem cos na temat

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ruc ~ruc
    ~ruc
    Napisane 14 stycznia 2015 - 20:13
    maciek.ruc@o2.pl z Małopolski jestem :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotr ~Piotr
    ~Piotr
    Napisane 02 lutego 2015 - 13:47
    Chetnie umile ci czas. dyskr.kochanek@wp.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysiek ~Krzysiek
    ~Krzysiek
    Napisane 26 marca 2015 - 11:33
    Witam. Jestem zainteresowany Twoja oferta. Z mila checia wezme Cie w obroty i poczujesz co to prawdziwy seks z takim ogierem jak ja. Nie mam penisa ale mam chuja jak skala ktora w twojej cipie zrobi eksplozje. Daje gwarancje swojej uslugi nie zawiedziesz sie Czekam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysiek ~Krzysiek
    ~Krzysiek
    Napisane 26 marca 2015 - 11:36
    Witam. Jestem zainteresowany Twoja oferta. Z mila checia wezme Cie w obroty i poczujesz co to prawdziwy seks z takim ogierem jak ja. Nie mam penisa ale mam chuja jak skala ktora w twojej cipie zrobi eksplozje. Daje gwarancje swojej uslugi nie zawiedziesz sie. Moj mail patryk.paciorek12@wp.pl Czekam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~krzysiu ~krzysiu
    ~krzysiu
    Napisane 13 kwietnia 2015 - 21:14
    jestem zainteresowany Panią i jaram sie tym co Pani piszę więcej jak Pani sie odezwie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysiek ~Krzysiek
    ~Krzysiek
    Napisane 29 kwietnia 2015 - 18:30
    Cześc ja młody lat 25 chcacy doznac twojego ciaął i twoich boskich cudnych skarbow czeam na telefon od ciebie 880715288

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Witek ~Witek
    ~Witek
    Napisane 02 sierpnia 2015 - 19:40
    cześć, jak się masz? Jestem Witek i zainteresowało mnie Twoje ogłoszenie, może masz chęć się poznać? Jestem 25 latkiem z Sanoka i chętnie nawiązałbym miłą, erotyczną relację ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pawel253 ~pawel253
    ~pawel253
    Napisane 26 sierpnia 2015 - 14:29
    Zgadzam sie to jest naciaganie na kase poniewaz do tych własciwych sponsorek ja posiadam i udostepnie go za frico zero opłat numer wysyłam z adresu: thomas253@gazeta.pl tu tego numeru nie udostepniam a przy w kontakcie prosić pana Krzysztofa panie osobiście nie odbieraja telefonow ,a wszystkie numery premium to oszustwo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mateusz ~Mateusz
    ~Mateusz
    Napisane 21 stycznia 2016 - 07:43
    witaj mam na imie mateusz mam 24lata i jestem samotnym zadbanym chłopakiem z problemami finansowymi jezeli masz ochote sie poznac poprostu napisz albo zadzwon poznamy sie +48795726511

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~robin ~robin
    ~robin
    Napisane 17 maja 2016 - 14:43
    jasne,taki sam klamca ,jak te panie.....ha ha ha

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~roman ~roman
    ~roman
    Napisane 25 maja 2016 - 17:37
    więc postaram się napisać nieco szerzej... Ilość zalet i wad w proporcjach właściwych dla ludzkiego gatunku, w atrakcyjnym opakowaniu zewnętrznym, z bogatym wyposażeniem wewnętrznym. Bez wątpienia moimi największymi atutami są niebanalna osobowość, intelekt oraz kultura osobista (co się tyczy cech fizycznych: ładne oczy, zgrabny tyłek i bardzo sprawny język)czekam na ciebie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Patryk ~Patryk
    ~Patryk
    Napisane 06 października 2016 - 11:24
    mm na imie Patryk 26 lat szukam pani ktora zaplaci mi za sex bo bardzo pilnie potrzebuje pieniedzy na spłate mieszkania odpisz mi na imel deejjna93@wp.pl buziaki czekam za odp...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Fabian ~Fabian
    ~Fabian
    Napisane 27 marca 2017 - 17:40
    Witaj twoje Ogłaszanie mnie zainteresowało jeste z zielona Góra

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Fabian ~Fabian
    ~Fabian
    Napisane 27 marca 2017 - 17:40
    Witaj twoje Ogłaszanie mnie zainteresowało jeste z zielona Góra

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~coraz bardziej ciekawa ~coraz bardziej ciekawa
    ~coraz bardziej ciekawa
    Napisane 01 kwietnia 2017 - 02:13
    Ja pitole, Aldona, ty to masz dar... charyzmat Rydzyka. Łowisz pustaki. Podrabiana imitacja sztucznej skóry. Tylko się nie szczep, bo się nie uwolnisz od Egeji...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4
Strona 1 z 4
następna
Strona 1 z 4 następna

Gorące tematy