Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Zapłacę mężczyźnie za mile spędzone chwile

Rozpoczęte przez ~Aldona36, 25 cze 2014
  • avatar ~Prosiaczek ~Prosiaczek
    ~Prosiaczek
    Napisane 26 stycznia 2020 - 09:16
    ~Krzysiu napisał:
    kurcze ale z ciebie babeczka...idziesz na całość. Chyba nie ma rodzaju sexu, którego nie lubisz. Jest to troche intrygujące i przerażające...ale ok. Zastanowie się i dam ci znać


    Po czym to wnioskujesz?
    Oj wyposzczony jesteś Krzysiu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomek ~Tomek
    ~Tomek
    Napisane 27 stycznia 2020 - 23:25
    Chciałbym się spotkać mój numer telefonu 886967101lub napisz na menadżer pozdrawiam Tomek pa

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam schwartz ~Adam schwartz
    ~Adam schwartz
    Napisane 22 lutego 2020 - 14:57
    Cześć podejmę znajomość z tobą mam 43 lata jeste singiel mieszkam w sławie lubuskie odpisz mi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bart O. ~Bart O.
    ~Bart O.
    Napisane 06 marca 2020 - 21:19
    Siemka słońce jak będziesz w Przemyślu to zapraszam na maratonik ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Michał Kołobrzeg ~Michał Kołobrzeg
    ~Michał Kołobrzeg
    Napisane 31 marca 2020 - 14:06
    Witam serdecznie jestem z Kołobrzegu i szukam kobiety która jest w stanie dać mi swoje całodzienne majteczki i zrobi mi piss do ust i zapłaci za spotkanie 881510117 lub na imeil. policjant808@gmail.com

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maciek ~Maciek
    ~Maciek
    Napisane 25 lipca 2020 - 03:12
    Witaj jestem samotnym kawalerem I bardzo chetnie pomoge

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maciek ~Maciek
    ~Maciek
    Napisane 07 sierpnia 2020 - 19:17
    Czesc Aldonko jestem Maciek 38 lat samotny I spragniony kobiecego ciala kawaler, mieszkam w Piasecznie. Szukam konkretnej I zdecydowanej kobiety do luznej seks znajomosci. Lubie dlugie pieszczoty 6/9, przytulanie, pocalunki jak I dlugi I mocny seks w kazdej postaci, pozycje od tylu I na boczku tzw.lyzeczke jestem rowniez otwarty na wszelkie propozycje z Twojej strony, seks oralny, analny I pelna dominacja. Posiadam przytulne mieszkanko gdzie serdecznie Cie zapraszam jesli oczywiscie zdecydowalabys sie ze mna spotkac. Jesli zaciekawilem Cie chociaz troche swoja osoba prosze o wiadomosc w celu uzgodnienia ewentualnych szczegulow spotkania, mysle, ze sie dogadamy. Chcialbym to robic raczej dla przyjemnosci poniewaz nie intetesuje mnie sponsoring. Jestem wysoki 186cm wzrostu, szczuply I raczej umiesniony. Czekam na wiadomosc Pozdrawiam I Caluje Maciek

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maciek ~Maciek
    ~Maciek
    Napisane 07 sierpnia 2020 - 20:02
    Hej Aldonko jeszcze raz ja tzn. Maciek 38 lat Piaseczno jesli zainteresowalem Ciebie chociaz troche prosze o wiadomosc na e-mail mkurmanowski@gmail.com lub pod numerem telefonu 732-588-610

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maciek ~Maciek
    ~Maciek
    Napisane 07 sierpnia 2020 - 20:27
    Siema jestem Maciek pisze w zwiazku z Twoja wiadomoscia, ze udostepniasz prawdziwe namiary na sponsorki, Twoj wpis z dnia 26.08.2015r. Jest to jeszcze moze aktualne? Jesli tak prosilbym o jakis kontakt

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wojtekbednarek ~wojtekbednarek
    ~wojtekbednarek
    Napisane 26 sierpnia 2020 - 17:50
    CZEŚĆ ALDONA BO CZYYTALEM WIADOMOŚCI I BARDZO JESTEM CHENTNY NA SEX Z TOBĄ JETEM DO TWOJEJ DYSPOZYCI I WIEM RZE OPLACASz sex 800 do1200 ja wto whodze i jestem do wynajęcia 24 H na dobę i umawiaj się zemna na numer tel 57 31655633

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mily ~Mily
    ~Mily
    Napisane 26 sierpnia 2020 - 20:38
    Hej witam :) mam 31 lat i moge ci zapewnic wiele rozkoszy :) ale takze duzo romantyzmu jezeli bedziesz miala ochote odezwij sie do mnie w komentarzu :) Pozdrawiam :) a i jestem z Lbn :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek szymański ~Marek szymański
    ~Marek szymański
    Napisane 15 września 2020 - 10:48
    Dzień dobry. Chciałbym się z Panią spotkać ale obawiam się że nie jestem w Pani typie. Pozdrawiam Marek szymański

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 04 października 2020 - 02:03
    Witam szanowno panio jestem jestem zainteresowany pani oferta mam 36l chcialbym spróbować o ile zostanę wybrany uwielbiam sex jestem chyba niezły. Moja żona nie umie się bawić A ja mam spory wachlarz pomysłów to jest mój numer telefonu 668552347 proszę dzwonić kiedy będziesz miała ochoty na rozmowę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotr ~Piotr
    ~Piotr
    Napisane 04 stycznia 2021 - 15:31
    Hej

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tom ~Tom
    ~Tom
    Napisane 21 marca 2021 - 10:58
    Napisz na numer510105670

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotr.jezioranski1976@gmail.com ~Piotr.jezioranski1976@gmail.com
    ~Piotr.jezioranski1976@gmail.com
    Napisane 31 grudnia 2021 - 07:25
    ~Aldona36 napisał:
    Mam na imię Aldona, witam wszystkich panów z całej Polski, czytających to ogłoszenie szukam mężczyzny w przedziale wiekowym od 18 do 60. Mam 36 lat poszukuje pana na mile spędzanie czasu tylko we dwoje, zaznaczam iż nie potrzebuje pieniędzy, jestem niezależna finansowo, a sama jestem w stanie zaoferować za dzień spędzenia ze mną od 800zł-1200zł w zależności od spędzonego czasu, wymagam od mężczyzny higieny, poczucia humoru, wygląd nie jest dla mnie aż tak ważny liczy się dobry charakter i fajna zabawa, jestem zadbaną kobietą lubiącą w seksie: eksperymentować, lubię jak mężczyzna dominuje na de mną, lubię być posłuszna, sex oralny, sex analny, 6 na 9 , pissing, oraz wiele innych pozycji, lubię jak mężczyzna proponuje nowe pozycje lecz stare pozycje w zupełności wystarczą. Za dwa dni jestem w stanie zapłacić panu 2.000zł. Chciałabym aby nasza znajomość nie opierała się tylko na seksie a również na znajomości oraz wspólnym zaufaniu,przyjaźni, w ciągu miesiąca mogę wspomagać mężczyznę z, którym się zaprzyjaźnię małymi kwotami typu 200zł na jego wydatki, oraz male prezenty z mojej strony za wspaniały sex :-) Mieszkam w Warszawie a twoje zamieszkanie nie ma dla mnie znaczenia, ponieważ czasu wolnego mam dużo, ze względu ze prowadzę własną dużą firmę, mogę dojechać do mężczyzny, opłacam hotel. Potrzebuje spotkać się kilka razy w miesiącu najlepiej na weekendzie ale może też być w tygodniu, gdy znajdę już mężczyznę na spotkania ogłoszenie zostaje usunięte z serwisu, czyli znaczy to ze jak czytasz to ogłoszenia nadal jest aktualne. Proszę o pisanie zdecydowanych panów, którzy wiedzą jak dogodzić kobiecie w łóżku, w mailu proszę opisać kilkoma słowami siebie oraz swój wygląd zaznaczam iż wygląd nie jest dla mnie aż tak ważny, aczkolwiek chce wiedzieć jak wyglądasz, co lubisz w seksie. Pozdrawiam, Aldona, zainteresowani piszcie na email aldona36seks@interia.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotr ~Piotr
    ~Piotr
    Napisane 19 kwietnia 2024 - 10:54
    Witam skąd pochodzisz tak na wstępie ja mam 45 lat kawaler.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4
Strona 4 z 4
poprzednia Strona 4 z 4

Gorące tematy