Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

wracasz do domu z chlopakiem i nic

Rozpoczęte przez ~Kasia41, 28 maj 2022
  • avatar ~Ola ~Ola
    ~Ola
    Napisane 29 maja 2022 - 23:27
    Czy po miłym spotkaniu, były jakieś inne SMS oprócz tych co mówiłaś? Czy np dzisiaj wieczorem coś pisał?
    Niektórzy fajni mężczyźni nie wkładają gdzie popadnie, potrzebują jakieś więzi.
    Owy mężczyzna może szuka stałego związku, pytanie czego Ty szukasz?!
    Jakby mnie facet zaliczył na 1 spotkaniu i zostawił to bym wpadła mocno w dół emocjonalny, mam trochę inne wartości.
    Jest jeszcze coś takiego jak stres i u mężczyzn pewne narządy odmawiają posłuszeństwa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 30 maja 2022 - 03:08
    ~Kasia41 napisał:


    Nie pytalam czy koles jest spoko, bardziej szukalam potwierdzenia swoich tez czyli ze nie byl zainetresowany. To ze jest spoko, to wiem, bo spedzilam z nim caly wieczor do rana.
    Nie musisz byc taki agresywny. nie zanegowalam ani jednej odpowiedzi, jednak zauwazylam ze to pytanie wywolale mnostwo innych zagadnien, rownie ciekawych:)
    pozdrawiam cie Kucu :)


    Jednak część lasek to tępe dzidy.

    Był wstępnie zainteresowany - inaczej nie szedł by do Twoje gawry.

    Zastanawiasz się, czemu Ci bobra nie przetrzepał... Ale jakby to zrobił... Pewnie byłby post o zboczonych samcach.

    Pomyśl dobrze czego Ty chcesz i czego pragniesz. Dla mnie jak kobieta zaprasza do siebie na pierwszej randce... To jednak albo dziwka albo łatwa... Może dlatego sobie poszedł...bo nie potrzebuje już polować na kulawą zwierzynę - która mu się sama podklada.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kasia41 ~kasia41
    ~kasia41
    Napisane 30 maja 2022 - 11:28
    ~Najgłupsze napisał:
    ~Kasia41 napisał:


    Nie pytalam czy koles jest spoko, bardziej szukalam potwierdzenia swoich tez czyli ze nie byl zainetresowany. To ze jest spoko, to wiem, bo spedzilam z nim caly wieczor do rana.
    Nie musisz byc taki agresywny. nie zanegowalam ani jednej odpowiedzi, jednak zauwazylam ze to pytanie wywolale mnostwo innych zagadnien, rownie ciekawych:)
    pozdrawiam cie Kucu :)


    Jednak część lasek to tępe dzidy.

    Był wstępnie zainteresowany - inaczej nie szedł by do Twoje gawry.

    Zastanawiasz się, czemu Ci bobra nie przetrzepał... Ale jakby to zrobił... Pewnie byłby post o zboczonych samcach.

    Pomyśl dobrze czego Ty chcesz i czego pragniesz. Dla mnie jak kobieta zaprasza do siebie na pierwszej randce... To jednak albo dziwka albo łatwa... Może dlatego sobie poszedł...bo nie potrzebuje już polować na kulawą zwierzynę - która mu się sama podklada.



    Moj boze czyli jestem latwa dziwka ;)

    Super sie z wami rozmawialo.dzieki za merytoryczne wypowiedzi

    A Nerda zaprosilabym na kawe

    Powodzenia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nerd ~Nerd
    ~Nerd
    Napisane 30 maja 2022 - 13:02
    ~kasia41 napisał:


    Moj boze czyli jestem latwa dziwka ;)

    Super sie z wami rozmawialo.dzieki za merytoryczne wypowiedzi

    A Nerda zaprosilabym na kawe


    Dziękuję za zaproszenie, jestem pewien że byłby to bardzo miło spedzony czas :)

    Nie przejmuj się za bardzo tym co tu jest pisane na twój temat. Tak naprawdę nie piszesz zbyt wiele o sobie to tym bardziej nie powinnaś brać tego do serca...Po prostu są to durne domysły a niektóre indywidua z Internetu kręci rozsiewanie negatywnych emocji :) ...a największą radość sprawia im moment, gdy ktoś się w to wkreca i sam zaczyna się dolowac. Najlepszą opcją jest ignorowane takich postów, to najbardziej ich boli.

    Co do meritum, to bądź po prostu sobą. Ty najlepiej znasz swoją wartość. Jeśli ten chłopak w porządku a jest to bardzo szybko to doceni. Pozwól rozwijać się sytuacji, jak będzie kolejne spotkanie, to spraw aby się dobrze czuł w twoim towarzystwie. Pocałunki, przytulania i co tam jeszcze;) przyjdzie samo :) Tak więc uśmiech na buzi, a reszta sama się zrobi :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kasia41 ~kasia41
    ~kasia41
    Napisane 01 czerwca 2022 - 14:42

    Dziękuję za zaproszenie, jestem pewien że byłby to bardzo miło spedzony czas :)
    Oczywiscie ze tak:)

    Nie przejmuj się za bardzo tym co tu jest pisane na twój temat. Tak naprawdę nie piszesz zbyt wiele o sobie to tym bardziej nie powinnaś brać tego do serca...Po prostu są to durne domysły a niektóre indywidua z Internetu kręci rozsiewanie negatywnych emocji :) ...a największą radość sprawia im moment, gdy ktoś się w to wkreca i sam zaczyna się dolowac. Najlepszą opcją jest ignorowane takich postów, to najbardziej ich boli.

    Totalnie nie biore do siebie. Ani nie jestem latwa ani glupia ani naiwna ani tepa dzida jak to ktos tu pieknie okreslil. Jestem soba, jestem mocno niezalezna i mam wielkie poczucie humoru:)
    Troche smieszy mnie jak sie wszyscy rzucaja jakie to maja zasady, wartosci morale, co by zrobili a czego nie , jakby ktokolwiek pytal..
    Ocenianie ludzi zawsze jest najlatwiejsze.
    Nie chce mi sie juz tu analizowac waszych wpisow bo nie mam na to czasu. Bylam ciekawa meskiego punktu widzenia i tyle. Tak jak wszedzie i w babach i facetach znajda sie mendy;) pozdrawiam wszystkich serdecznie i zycze udanych malzenstw oraz goracych nocy, glownie tym najmocniej szczekajacym i wyziebionym (prawdopodbnie przrz swoje zony)

    Co do meritum, to bądź po prostu sobą. Ty najlepiej znasz swoją wartość. Jeśli ten chłopak w porządku a jest to bardzo szybko to doceni. Pozwól rozwijać się sytuacji, jak będzie kolejne spotkanie, to spraw aby się dobrze czuł w twoim towarzystwie. Pocałunki, przytulania i co tam jeszcze;) przyjdzie samo :) Tak więc uśmiech na buzi, a reszta sama się zrobi :)


    Chlopak ostatecznie nie byl chyba zaineteresowany bo kontakt nam sie urwal. I nie sadze aby zaproszenie do domu na lolka to spowodowalo. Moze po prostu nie pyknelo i mam z tym totalny luz. Nie wplywa to tez na mnie degenrujaco ze ktos mnie nie chce:) zycie takie juz jest i trzeba miec wlasna wartosc w bazie zakorzeniona:)

    Buziaczki

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy