Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

wracasz do domu z chlopakiem i nic

Rozpoczęte przez ~Kasia41, 28 maj 2022
  • avatar ~Kasia41 ~Kasia41
    ~Kasia41
    Napisane 28 maja 2022 - 18:17
    Pisze tu bo chcialabym poznac meski punkt widzenia. Dawno nie randkowalam, tinder byl czasem udany czasem nie, az w wkoncu wyszlam na miasto. bylo branie. Wyszlam z dwoma numerami tel, bylo wesolo. Ale do brzegu.
    Jednego goscia widzialam wczesniej na koncercie i mi sie przygladal, ale dopiero w knajpie innego dnia podszedł i wymieniliśmy sie tel. Spotkalismy sie, kilka drinkow i pojechalismy do mnie do domu na malego lolka.Wyszlo naturalnie bez jakis podtekstow. Bylismy w domu, siedzielismy i rozmawialismy. Nic sie nie wydarzylo. Nie wyobrazam sobie sama podbijac do jakiejs interakcji wiec po prostu zachowalam luz i dystans, ale troche zastanawialo mnie czy to normalne ze koles nie wyszedl z inicjatywa w kierunku romantycznym? biore na klate ze po prostu mu sie nie spodobalam ale ostatecznie sie spotkalismy przeciez itd. rano na dowidzenia przytulasek i tyle. Troche bylam rozczarowana, chociaz sama zastanwiam sie czy chcialabym zeby sie rzucil na pierwszym spotkaniu... czy moze mi jakis samiec uroczy wyjasnic postepowanie mezczyzn?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr. Wiaderny ~Kpr. Wiaderny
    ~Kpr. Wiaderny
    Napisane 28 maja 2022 - 18:45
    Myślę że gdybys mu się nie spodobała to by z tobą nie poszedł:) może bał się że dla ciebie będzie za szybko :) poczekaj może się zaraz odezwie :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kasia41 ~Kasia41
    ~Kasia41
    Napisane 28 maja 2022 - 19:40
    dzieki za odp!
    tak, odpisal, ze mam elegancie mieszkanie i ze okna robia robote:)
    kiedy zapytalam czy sa jeszcze jakies pozytywne aspekty tego spotkania, odpisal ze tak, ze poznal mojego psa i ze wyszlam z nim na spacer (emotka smiechu) ....yyyy
    czy to jest cios?:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr. Wiaderny ~Kpr. Wiaderny
    ~Kpr. Wiaderny
    Napisane 28 maja 2022 - 19:52
    No widzisz, może to początek czegoś fajnego :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kasia41 ~Kasia41
    ~Kasia41
    Napisane 28 maja 2022 - 19:57
    Ja tego tak nie odbieram. Gdyby mial to byc poczatek przygody, na jego miejscu skomplementowalabym chociaz w bonusie dziewczyne, nawet zartobliwie. Dla mnie taka odpowiedz odnosnie czy jakis pozytywny aspekt zostal mu po spotkaniu, byla dosc ignorancka i zlewcza. Taka ze nie wiedział co napisac to napisal cokolwiek.
    Ale dlatego pisze tu bo jestem ciekawa co myślą faceci w takich momentach:)
    Abstrachujac juz od mojej historii czy jesli dziewczyna was zaprasza do domu (nowo poznana) to myslicie stricte o seksie czy dajecie luzu i sami jestescie ciekawi co sie stanie?
    Jak byscie sie zachowali gdyby dziewczyna wyszla z inicjatywa, np pocalowala was? a co gorsza jak sie z tego wymiksowac kiedys czujecie ze to nie to?

    sporo pytan :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~normalnyjestem ~normalnyjestem
    ~normalnyjestem
    Napisane 28 maja 2022 - 20:24
    oto wpływ internetu i harlekinów. Kobieta zawiedziona facetem bo na pierwszym spotkaniu nie przetrzepał kuferka !!! A może tak normalnie, zwyczajnie, życiowo najpierw spotkania , rozmowy o sobie i rodzinie, trzymanie za rączkę , pierwsze pocałunki, przytulanie , potem ...... Trzymajcie mnie bo zwariuję, co się porobiło z tym światem. Niedługo na seks będziemy w normalny sposób np. sms umawiać z obcymi osobami = dzwonię wybierając dowolny numer jeżeli odbiera facet to mówię przepraszam (chyba że mam na niego ochotę) a jak kobieta zagaduje : czy pani ma ochotę na seks bo mam wolny termin w dniu XXXXX i chętnie bym sobie ulżył. Aż strach pomyśleć jak będzie za 10 lat !!!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 28 maja 2022 - 20:38
    Coś mi się zdaje że Tindera to wykorzystywałaś aby umówić się na nie zobowiązujący sex i nic więcej.
    Ciężko to nazwać randkowaniem ...

    Być może facet wyczuł że masz ochotę na sex i po to go zaprosiłaś i stwierdził że z taką kobietą nie ma sensu ciągnąć dalszej znajomości ...

    Szczerze mówiąc też bym zrezygnował , bo jak dla mnie kobieta chce uprawiać sex z nieznajomym facetem to nie nadaje się do trwałego związku ..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Czterdziestolatek ~Czterdziestolatek
    ~Czterdziestolatek
    Napisane 28 maja 2022 - 20:42
    Albo kolesiowi nie spodobałaś się (ale wtedy by raczej Cię spławił, zamiast dawać numer fona), albo masz zaj... szczęście i trafiłaś na normalnego gościa, a nie jakiegoś popaprańca. Chyba, że chciałaś popaprańca, tylko do seksu, który w ciągu ostatniego tygodnia miał kilka takich. To wtedy możesz faktycznie czuć się zawiedziona. Jeżeli zaś szukasz kogoś normalnego, do związku, to koleś rokuje.
    Najlepiej dawaj fotę, to ocenimy, czy mogłaś się kolesiowi nie spodobać :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kasia41 ~Kasia41
    ~Kasia41
    Napisane 28 maja 2022 - 21:34
    Nie przesadzaj. Nie jestem dziewczyna, ktora zyje romansami i harlequinami.Ani tez interenetem. Podkreslilam, ze zachowalam mega luz i dystans nie dajac facetowi zadnej oznaki ze chce cos od niego wiecej. jeste totalnie daleka od szybkich numerkow (z obcymi) i taniego kuszenia. Ok ,to ze mam ochote sie poprzytulac nie oznacza ze cos ze mna jest nie tak:) Moge cie potrzymac zebys nie zwariowal ;) Jak chcialabym seksu na pierwszej randce poszlabym na Tindera. Po prostu zastanawialam sie nad tym zdarzeniem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kasia41 ~Kasia41
    ~Kasia41
    Napisane 28 maja 2022 - 21:38
    ~Czterdziestolatek napisał:
    Albo kolesiowi nie spodobałaś się (ale wtedy by raczej Cię spławił, zamiast dawać numer fona), albo masz zaj... szczęście i trafiłaś na normalnego gościa, a nie jakiegoś popaprańca. Chyba, że chciałaś popaprańca, tylko do seksu, który w ciągu ostatniego tygodnia miał kilka takich. To wtedy możesz faktycznie czuć się zawiedziona. Jeżeli zaś szukasz kogoś normalnego, do związku, to koleś rokuje.
    Najlepiej dawaj fotę, to ocenimy, czy mogłaś się kolesiowi nie spodobać :-)



    hahah no wlasnie ciezko powiedziec. Ostatecznie mysle ze chodzi o jakies przyciagnie, chemię i jakis mini przeblysk ze facet jest zainetresowany. Po prostu ciezko bylo to wyczuc nie mowiac o zadnym zwiazku. W sumie t nie wiem czego sie spodziewalam, to byl spontan, ale milo byloby dac sobie buziaka tak na dobry poczatek... czy to za duzo ?:P

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kasia41 ~Kasia41
    ~Kasia41
    Napisane 28 maja 2022 - 21:43
    ~Facet46 napisał:
    Coś mi się zdaje że Tindera to wykorzystywałaś aby umówić się na nie zobowiązujący sex i nic więcej.
    Ciężko to nazwać randkowaniem ...

    Owszem, zdazylo mi sie na 4 randki tindera skonczyc na spontanicznym seksie.Fajne to bylo i nie zaluje, chociaz nie jest to moja najciekawsza forma spedzania czasu na pierwszej randce..

    Być może facet wyczuł że masz ochotę na sex i po to go zaprosiłaś i stwierdził że z taką kobietą nie ma sensu ciągnąć dalszej znajomości ...

    Razcej nie sadze, jak wpsominlam bylam wyluzowan, rozmawialam bez podtekstow, nie zartowalam sprosnie.

    Szczerze mówiąc też bym zrezygnował , bo jak dla mnie kobieta chce uprawiać sex z nieznajomym facetem to nie nadaje się do trwałego związku ..

    Tego nie wiesz czyc hce uprawiac seks, dopoki nie nacisniejsz kilku guzikow i nie zobaczysz czy jest zainteresowanie/chemia. A gdyby dziewczyna na pierwszej randce dala ci buziaka to wstalbys i powiedzial ?? "O NIE! TY MALA PUSZCZALSKA DZIEWCZYNKO! NIE NADAJESZ SIE DO ZWIAZKU! POSZLA"!!!! hehehhe

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 28 maja 2022 - 23:04
    ~Kasia41 napisał:

    Owszem, zdazylo mi sie na 4 randki tindera skonczyc na spontanicznym seksie.Fajne to bylo i nie zaluje, chociaz nie jest to moja najciekawsza forma spedzania czasu na pierwszej randce..wstalbys i powiedzial ?? "O NIE! TY MALA PUSZCZALSKA DZIEWCZYNKO! NIE NADAJESZ SIE DO ZWIAZKU! POSZLA"!!!! hehehhe


    To czego oczekiwałaś ?
    Bo z tego co piszesz to umawiałaś się na niezobowiązujący sex a nie na randki.

    A zwykła randka tak jak napisał "normalnyjestem" zupełnie inaczej wygląda i sex przychodzi z czasem.

    Najpierw jest poznawanie się i tutaj wychodzi czy jest się dopasowanym i czy są rzeczy które Was łączą i itd.
    Dopiero jak to jest przechodzi się na inny etap znajomości ...

    Jakiś czas temu też byłem na randce. Rozmawiało nam sie świetnie na żywao chyba z 5 godzin. Wcześniej chyba tydzień przez internet. Jednak zakończyłem tamtą znajomość po pierwszej randce na żywo, bo stwierdziłem że mimo że fajnie sie rozmawia to było zbyt dużo minusów i nie widziałem sensu dalszej znajomości.
    Całowania żadnego nie było , jedynie bylo przytulenie ..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 28 maja 2022 - 23:08
    Tak naprawdę po pierwszej randce na żywo wychodzi czy osoby wstępnie do siebie pasują.
    Być może stwierdził że po prostu nie jesteś tą osobą jaką szuka i tyle i aby cię nie obrazić mówił wymijająco i żartobliwie ..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Czterdziestolatek ~Czterdziestolatek
    ~Czterdziestolatek
    Napisane 29 maja 2022 - 09:13
    Skoro nawet Ty nie wiedziałaś czego oczekujesz, to skąd koleś miał to wiedzieć?!
    Moim zdaniem chłop był normalny, tylko świat stał się nienormalny. Rzeczy, które wcześniej były normalne (najpierw się poznajemy, a potem może bzykamy), stały się synonimem zacofania. Natomiast zachowania typowe dla patologii i sutenerstwa są akceptowaną społecznie normą. Stąd popularność gniotów typu "Warsaw shore", czy "Dziewczyny z Dubaju". I niestety mam wrażenie, że kobiety chłoną te negatywne wzorce mocniej od facetów.
    Weź teź poprawkę, że pytasz na forum przegrywów i stulejarzy (na dodatek z nieco starszego pokolenia), którzy albo żon nie mieli, albo one odeszły szukać wrażeń z mocniejszym drągiem. I dostajesz odpowiedzi o porze, w której alfa zalicza kolejną, podobną Tobie, loszkę. Odbiór więc może być nieco bardziej negatywny, niż na forum gimbazy.
    Też bym nie poszedł na pierwszej randce do wyra. Najzwyczajniej bym się bał, przede wszystim o zdrowie, ale również o bezpieczeństwo fizyczne. No, ale też jestem zacofanym przegrywem więc skrzywienia muszę mieć.
    I żeby nie demonizować kobiet - mam koleżankę - piękną, mądrą i z młodszego pokolenia. Jest z nią o czym porozmawiać, robi nawet doktorat z nauk ścisłych i jest obłędnie piękna. Jak jej kolejne znajomości przechodzą do etapu zaliczania baz, to prosi delikwenta o wyniki badań na wenery, hpv, hiv i takie tam. Deklaruje nawet, że pójdzie z nim do poradni i też zrobi sobie testy. Uznała bowiem, słusznie poniekąd, że jeżeli kolesia nie stać na taki wysiłek, to chleba z tego nie będzie. Każdy kolejny po tej prośbie się wykrusza. Taki mamy stan rynku matrymonialnego. Nastawiony tylko na branie więc ta Twoja ostatnia zdobycz to była perełka.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kasia41 ~Kasia41
    ~Kasia41
    Napisane 29 maja 2022 - 10:06
    ~Facet46 napisał:
    Tak naprawdę po pierwszej randce na żywo wychodzi czy osoby wstępnie do siebie pasują.
    Być może stwierdził że po prostu nie jesteś tą osobą jaką szuka i tyle i aby cię nie obrazić mówił wymijająco i żartobliwie ..


    totalnie, tez tak wlasnie mysle!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kasia41 ~Kasia41
    ~Kasia41
    Napisane 29 maja 2022 - 12:01
    ~Czterdziestolatek napisał:
    Skoro nawet Ty nie wiedziałaś czego oczekujesz, to skąd koleś miał to wiedzieć?!
    Moim zdaniem chłop był normalny, tylko świat stał się nienormalny. Rzeczy, które wcześniej były normalne (najpierw się poznajemy, a potem może bzykamy), stały się synonimem zacofania. Natomiast zachowania typowe dla patologii i sutenerstwa są akceptowaną społecznie normą. Stąd popularność gniotów typu "Warsaw shore", czy "Dziewczyny z Dubaju". I niestety mam wrażenie, że kobiety chłoną te negatywne wzorce mocniej od facetów.

    Ochłoń trochę... Faktycznie wybrzmiewa z ciebie jakis smutek i troche taki piwniczanin frustrat. Do tego nazywasz mnie jakąs loszką... To ze pytam o takie rzeczy nie definiuje mnie w zaden sposob, to ze mam swoja potrezby jest totalnie normalne. To ze Tak siebie okresliles jako przegryw i stulejarz wiele swiadczy o twoim podejsciu i pokazuje gdzie cie boli.

    "ALFA ZALICZA KOLEJNA, PODOBNA TOBIE LOSZKĘ"... serio?

    Weź teź poprawkę, że pytasz na forum przegrywów i stulejarzy (na dodatek z nieco starszego pokolenia), którzy albo żon nie mieli, albo one odeszły szukać wrażeń z mocniejszym drągiem. I dostajesz odpowiedzi o porze, w której alfa zalicza kolejną, podobną Tobie, loszkę. Odbiór więc może być nieco bardziej negatywny, niż na forum gimbazy.
    Też bym nie poszedł na pierwszej randce do wyra. Najzwyczajniej bym się bał, przede wszystim o zdrowie, ale również o bezpieczeństwo fizyczne. No, ale też jestem zacofanym przegrywem więc skrzywienia muszę mieć.

    Nie wiem dlaczego balbys sie o swoje bezpieczenstwo fizyczne:)
    W moim poscie nie bylo dramatycznego szukania ruchania na tej randce, a zastanwiaalam sie jak to u was wyglada, albo co myslicie o tym.Nie mialam czasu randkowac ostatnio i wracajac na tzw "szlak" chcialam podpytac a nie wsyluchiwac ze w dupie sie poprzewracalao bo dziewczyny z dubaju....harlekiny itd.
    I tak, musze przyznac ze rzadko kiedy spotkac mozna faceta ktory potrafi mocno i solidnie przetrzepac. sorry boyzzz

    I żeby nie demonizować kobiet - mam koleżankę - piękną, mądrą i z młodszego pokolenia. Jest z nią o czym porozmawiać, robi nawet doktorat z nauk ścisłych i jest obłędnie piękna. Jak jej kolejne znajomości przechodzą do etapu zaliczania baz, to prosi delikwenta o wyniki badań na wenery, hpv, hiv i takie tam. Deklaruje nawet, że pójdzie z nim do poradni i też zrobi sobie testy. Uznała bowiem, słusznie poniekąd, że jeżeli kolesia nie stać na taki wysiłek, to chleba z tego nie będzie. Każdy kolejny po tej prośbie się wykrusza.

    Ciesze sie ze masz kolezanke.
    Tez kiedys robilam badania.
    Nie zapominaj ze mamy 2022 i sa gumy.

    Taki mamy stan rynku matrymonialnego. Nastawiony tylko na branie więc ta Twoja ostatnia zdobycz to była perełka.

    Wcale tak nie uwazam ze to byla perelka. Moze to byl zwykly facet, ktory spedzil ze mna milo czas jak ja z nim i tyle. Nie ma co sie kolokwialnie spuszczac nad kims kto nie jest toba zaintersowany ani tez Cieszyc sie ze sie je cieple:)

    pozdrawiam piwniczania :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nerd ~Nerd
    ~Nerd
    Napisane 29 maja 2022 - 12:09
    ~Kasia41 napisał:

    hahah no wlasnie ciezko powiedziec. Ostatecznie mysle ze chodzi o jakies przyciagnie, chemię i jakis mini przeblysk ze facet jest zainetresowany. Po prostu ciezko bylo to wyczuc nie mowiac o zadnym zwiazku. W sumie t nie wiem czego sie spodziewalam, to byl spontan, ale milo byloby dac sobie buziaka tak na dobry poczatek... czy to za duzo ?:P


    Wiesz ... tak jak się obserwuje ten współczesny świat to jakoś tak łatwo nasuwa się sugestia, że zindustrializowana jest nawet miłość :))) Dziś "czas" jest wielkim dobrem, wielu nawet określa ile kosztuje strata jednej godziny :)) Najlepiej byłoby nacisnąć ikonkę "profil" i za sekundę otrzymać obszerny skrót z życia drugiego człowieka ... A po naciśnięciu kolejnej "merge" aplikacja wykona za nas całą pracę i oceni nasze dopasowanie, charaktery, osiągnięcia, dorobek materialny i na koniec oszacuje prawdopodobieństwo ewentualnego rozstania :)

    Dlatego Kasiu proponuję poświęć swój czas na tą relację, moim zdaniem (tak jak większości wyżej) wydaje mi się, że warto ją kontynuować.Może dla niego Twoja bezpośredniość była dla niego zaskoczeniem, nie był na to przygotowany, niektórzy panowie niewiele mówią, zwłaszcza gdy mowa o uczuciach itp.
    Być może to nie będzie strata czasu, może to będzie ktoś z kim będziesz szczęśliwa :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ Czterdziestolatek ~ Czterdziestolatek
    ~ Czterdziestolatek
    Napisane 29 maja 2022 - 13:22
    ~Kasia41 napisał:
    ~Czterdziestolatek napisał:
    Skoro nawet Ty nie wiedziałaś czego oczekujesz, to skąd koleś miał to wiedzieć?!
    Moim zdaniem chłop był normalny, tylko świat stał się nienormalny. Rzeczy, które wcześniej były normalne (najpierw się poznajemy, a potem może bzykamy), stały się synonimem zacofania. Natomiast zachowania typowe dla patologii i sutenerstwa są akceptowaną społecznie normą. Stąd popularność gniotów typu "Warsaw shore", czy "Dziewczyny z Dubaju". I niestety mam wrażenie, że kobiety chłoną te negatywne wzorce mocniej od facetów.

    Ochłoń trochę... Faktycznie wybrzmiewa z ciebie jakis smutek i troche taki piwniczanin frustrat. Do tego nazywasz mnie jakąs loszką... To ze pytam o takie rzeczy nie definiuje mnie w zaden sposob, to ze mam swoja potrezby jest totalnie normalne. To ze Tak siebie okresliles jako przegryw i stulejarz wiele swiadczy o twoim podejsciu i pokazuje gdzie cie boli.

    "ALFA ZALICZA KOLEJNA, PODOBNA TOBIE LOSZKĘ"... serio?

    Weź teź poprawkę, że pytasz na forum przegrywów i stulejarzy (na dodatek z nieco starszego pokolenia), którzy albo żon nie mieli, albo one odeszły szukać wrażeń z mocniejszym drągiem. I dostajesz odpowiedzi o porze, w której alfa zalicza kolejną, podobną Tobie, loszkę. Odbiór więc może być nieco bardziej negatywny, niż na forum gimbazy.
    Też bym nie poszedł na pierwszej randce do wyra. Najzwyczajniej bym się bał, przede wszystim o zdrowie, ale również o bezpieczeństwo fizyczne. No, ale też jestem zacofanym przegrywem więc skrzywienia muszę mieć.

    Nie wiem dlaczego balbys sie o swoje bezpieczenstwo fizyczne:)
    W moim poscie nie bylo dramatycznego szukania ruchania na tej randce, a zastanwiaalam sie jak to u was wyglada, albo co myslicie o tym.Nie mialam czasu randkowac ostatnio i wracajac na tzw "szlak" chcialam podpytac a nie wsyluchiwac ze w dupie sie poprzewracalao bo dziewczyny z dubaju....harlekiny itd.
    I tak, musze przyznac ze rzadko kiedy spotkac mozna faceta ktory potrafi mocno i solidnie przetrzepac. sorry boyzzz

    I żeby nie demonizować kobiet - mam koleżankę - piękną, mądrą i z młodszego pokolenia. Jest z nią o czym porozmawiać, robi nawet doktorat z nauk ścisłych i jest obłędnie piękna. Jak jej kolejne znajomości przechodzą do etapu zaliczania baz, to prosi delikwenta o wyniki badań na wenery, hpv, hiv i takie tam. Deklaruje nawet, że pójdzie z nim do poradni i też zrobi sobie testy. Uznała bowiem, słusznie poniekąd, że jeżeli kolesia nie stać na taki wysiłek, to chleba z tego nie będzie. Każdy kolejny po tej prośbie się wykrusza.

    Ciesze sie ze masz kolezanke.
    Tez kiedys robilam badania.
    Nie zapominaj ze mamy 2022 i sa gumy.

    Taki mamy stan rynku matrymonialnego. Nastawiony tylko na branie więc ta Twoja ostatnia zdobycz to była perełka.

    Wcale tak nie uwazam ze to byla perelka. Moze to byl zwykly facet, ktory spedzil ze mna milo czas jak ja z nim i tyle. Nie ma co sie kolokwialnie spuszczac nad kims kto nie jest toba zaintersowany ani tez Cieszyc sie ze sie je cieple:)

    pozdrawiam piwniczania :)


    To na ch... pytasz, skoro wszystkie odpowiedzi negujesz? Przecież wszyscy, jak jeden mąż napisali Ci, że kolo jest spoko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 29 maja 2022 - 16:22
    Jeszcze nie tak dawno temu osoby które zaglądały na portale randkowe zaglądały i szukały tam swoje drugiej połówki.
    Po prostu byli ludzie nieśmiali którzy w normalnym świecie nie potrafili znaleźć drugiej połówki , osoby zapracowane które nie miały czasy i ochoty , osoby mieszkające w takich miejscach że nie było kogo poznać ..
    Osoby sie rejestrowały , poznawały , umawiały na randki i albo kontynuowali znajomość albo i nie i powoli powolutku poznawali się i sex pojawiał się w naprawdę późniejszym i to naprawde późnym okresie.
    Później te osoby brały ślub , rodziły sie dzieci i te osoby od wielu lat są szcześliwe ;)

    Później przyszły czasy gdzie pojawiły sie tindery , media , TV i portale randkowe zaczęły robić za portale gdzie można umówić sie na niezobowiązujący sex i były po prostu konkurencją do burdeli i dziwek ..
    Od tego czasu coraz ciężej znaleźć w tym szambie kogoś wartościowego , bo wiele kobiet i facetów jedynie czego oczekuje to sexu i nic wiecej ..

    Osobiście uważam że kobiety i faceci którzy umawiali sie (umawiają) się na takie "randki" to patologia i nie nadają się do trwałego związku i szybciej czy później pojawi się zdrada i małzeństwo będzie fikcją.

    Jak facet idzie na sex z nieznaną mu kobietą , a kobieta z nieznanym facetem to wątpie aby te osoby potrafiły w przyszłości oprzeć się pokusie jakiegoś niezobowiązującego sexu ..

    A później na tym forum czytamy jak kobieta pomyliła penisa męża z obcym , zamiast cześć powiedziała innemu kocham i ... nie widzi problemu ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kasia41 ~Kasia41
    ~Kasia41
    Napisane 29 maja 2022 - 22:10
    To na ch... pytasz, skoro wszystkie odpowiedzi negujesz? Przecież wszyscy, jak jeden mąż napisali Ci, że kolo jest spoko.


    Nie pytalam czy koles jest spoko, bardziej szukalam potwierdzenia swoich tez czyli ze nie byl zainetresowany. To ze jest spoko, to wiem, bo spedzilam z nim caly wieczor do rana.
    Nie musisz byc taki agresywny. nie zanegowalam ani jednej odpowiedzi, jednak zauwazylam ze to pytanie wywolale mnostwo innych zagadnien, rownie ciekawych:)
    pozdrawiam cie Kucu :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy