Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Wojna damsko-męska

Rozpoczęte przez ~sześciopak, 09 maj 2012
  • avatar ~sześciopak ~sześciopak
    ~sześciopak
    Napisane 09 maja 2012 - 06:50
    Nie jest tajemnicą, że od zarania wieków trwa wojna płci. Nie jest również tajemnicą, że od lat tracimy coraz to więcej niby dobrze obwarowanych pozycji, na rzecz płci pięknej... Jak wygląda wasza wojna? Ciężkie działa, czy raczej skryte działania dywersyjne, a może jednak się dogadujecie i metodą dyplomacji?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sześciopak ~sześciopak
    ~sześciopak
    Napisane 14 maja 2012 - 08:50
    zawsze jest tak na każdym zebraniu że ktoś musi zabrać głos jako pierwszy .... No więc tak, moim sposobem na prowadzenie wojny jest dywersja, słucham uważnie co okupant ma do powiedzenia, przytakuje a i tak robię po swojemu, zwłaszcza jeżeli chodzi o sprawy techniczne, nie lubię jak ktoś uczy mnie jak wbijać gwoździe a sam w życiu w ręku młotka nie miał... no cóż kilka razy wyszło że się mylę i że założenia okupanta były trafne, ale ile wtedy satysfakcji u okupanta ...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~_zołza_ ~_zołza_
    ~_zołza_
    Napisane 16 maja 2012 - 18:28
    hmm...okupant nie ma lekko ;p....i cały czas w gotowości.;p

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sześciopak ~sześciopak
    ~sześciopak
    Napisane 27 stycznia 2024 - 21:11
    ..i to teraz ja jestem okupywane :-(

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kpr Wiaderny ~Kpr Wiaderny
    ~Kpr Wiaderny
    Napisane 28 stycznia 2024 - 12:04
    ~sześciopak napisał:
    zawsze jest tak na każdym zebraniu że ktoś musi zabrać głos jako pierwszy .... No więc tak, moim sposobem na prowadzenie wojny jest dywersja, słucham uważnie co okupant ma do powiedzenia, przytakuje a i tak robię po swojemu, zwłaszcza jeżeli chodzi o sprawy techniczne, nie lubię jak ktoś uczy mnie jak wbijać gwoździe a sam w życiu w ręku młotka nie miał... no cóż kilka razy wyszło że się mylę i że założenia okupanta były trafne, ale ile wtedy satysfakcji u okupanta ...


    W zasadzie nie mam nic do dodania :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy