Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Wiek partnerki dla faceta po 40.

Rozpoczęte przez ~Elka, 09 wrz 2019
  • avatar ~4 ~4
    ~4
    Napisane 03 października 2022 - 10:40
    ~Facet46 napisał:
    ~4 napisał:

    Dokładnie tak! Dlatego nie mamy wyjścia musimy się zadowolić młodszymi panami.


    Zadowolić to chyba dobre określenie , bo sądzę że dużo młodsi faceci nie szukają wśród rozwiedzionych ponad 40-letnich z dziećmi (dzieckiem) kobiety partnerki z którą mogli by spędzić resztę swojego życia a mają wobec tych kobiet zapewne zupełnie inne plany i jak oczekiwania kobiet są takie same to czemu nie.

    Tyle że tutaj jest świadomość że nie chodzi o trwały związek a zupełnie coś innego ;)

    W dobrych związkach ludzie się wzajemnie m.in. zadowalają.
    O tym czy związek będzie trwały decyduje nie wiek a umiejętności społeczne i np. dojrzałość emocjonalna. I jedno i drugie może być związane z wiekiem ale nie musi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Daisy ~Daisy
    ~Daisy
    Napisane 03 października 2022 - 13:42
    ~Facet46 napisał:


    Tak naprawdę nie widzę powodu po co miałbym się tłumaczyć.
    Jak będę chciał to mogę i zostać ojcem nawet wieku 60lat i to tylko moja prywatna osobista sprawa i tyle i naprawdę nie interesuje mnie co myślą o tym inni , bo to moja osobista sprawa i nikomu nic do tego ..



    Oczywiście, że nie musisz się tłumaczyć. Nikt tego nie oczekuje.
    Tylko potem nie becz na forum, że trzeba było brać życie realnie, a nie zostawać tatusiem w wieku przedemerytalnym.
    Dziecko to nie zachcianka i nie można zmienić zdania po 2 tygodniach.


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 03 października 2022 - 14:11
    ~Daisy napisał:


    Oczywiście, że nie musisz się tłumaczyć. Nikt tego nie oczekuje.



    To w czym masz problem i po cholerę te zaczepki ???

    O mnie się nie martw.
    Pisać już nie będę co się u mnie dzieje bo stwierdziłem że faktycznie dzielenie się tym tutaj było głupotą.

    I ponownie nie dam się w to wciągnąć już ..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Najgłupsze ~Najgłupsze
    ~Najgłupsze
    Napisane 03 października 2022 - 21:57
    ~4 napisał:

    Pewnie to wiesz, ale ludzi łączy wiele rzeczy nie tylko seks a w dojrzalym wieku seks schodzi na dalszy plan, choć nadal bywa ważny. (...)


    Wiem, co i kogo łączy. Ale jak 40-stka łączy się z 25 latkiem, to raczej nie można mówić tu o "dojrzałym wieku" i że coś schodzi na dalszy plan. To jest idealne połączenie, aby przetrzepać futerko... ale za to mało rokujące na dłuższy związek...

    No ale tak jak wcześniej pisano - skoro panie po 40-stce nie mają wokół siebie atrakcyjnych równolatków - to biorą się za młodsze roczniki... i trochę te młodsze roczniki mężczyzn psują ;) - bo skoro taka jest duża podaż atrakcyjnych kobiet na rynku wtórnym... to roczniki wiele młodsze, dziewczyny 25-30 lat... mają do dyspozycji nieco już rozkapryszony towar, który wyszumiał się z ryczącymi paniami 40+ ... no ale co zrobić - same sobie panie winne... - że teraz panie polują na panów... a nie odwrotnie - takie dziwne czasy nastały.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~4 ~4
    ~4
    Napisane 03 października 2022 - 22:15
    ~Najgłupsze napisał:
    ~4 napisał:

    Pewnie to wiesz, ale ludzi łączy wiele rzeczy nie tylko seks a w dojrzalym wieku seks schodzi na dalszy plan, choć nadal bywa ważny. (...)


    Wiem, co i kogo łączy. Ale jak 40-stka łączy się z 25 latkiem, to raczej nie można mówić tu o "dojrzałym wieku" i że coś schodzi na dalszy plan. To jest idealne połączenie, aby przetrzepać futerko... ale za to mało rokujące na dłuższy związek...

    No ale tak jak wcześniej pisano - skoro panie po 40-stce nie mają wokół siebie atrakcyjnych równolatków - to biorą się za młodsze roczniki... i trochę te młodsze roczniki mężczyzn psują ;) - bo skoro taka jest duża podaż atrakcyjnych kobiet na rynku wtórnym... to roczniki wiele młodsze, dziewczyny 25-30 lat... mają do dyspozycji nieco już rozkapryszony towar, który wyszumiał się z ryczącymi paniami 40+ ... no ale co zrobić - same sobie panie winne... - że teraz panie polują na panów... a nie odwrotnie - takie dziwne czasy nastały.

    O czym innym pisałam.
    Dobrej nocy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~4 ~4
    ~4
    Napisane 03 października 2022 - 22:25
    ~4 napisał:
    ~Najgłupsze napisał:
    ~4 napisał:

    Pewnie to wiesz, ale ludzi łączy wiele rzeczy nie tylko seks a w dojrzalym wieku seks schodzi na dalszy plan, choć nadal bywa ważny. (...)


    Wiem, co i kogo łączy. Ale jak 40-stka łączy się z 25 latkiem, to raczej nie można mówić tu o "dojrzałym wieku" i że coś schodzi na dalszy plan. To jest idealne połączenie, aby przetrzepać futerko... ale za to mało rokujące na dłuższy związek...

    No ale tak jak wcześniej pisano - skoro panie po 40-stce nie mają wokół siebie atrakcyjnych równolatków - to biorą się za młodsze roczniki... i trochę te młodsze roczniki mężczyzn psują ;) - bo skoro taka jest duża podaż atrakcyjnych kobiet na rynku wtórnym... to roczniki wiele młodsze, dziewczyny 25-30 lat... mają do dyspozycji nieco już rozkapryszony towar, który wyszumiał się z ryczącymi paniami 40+ ... no ale co zrobić - same sobie panie winne... - że teraz panie polują na panów... a nie odwrotnie - takie dziwne czasy nastały.

    O czym innym pisałam.
    Dobrej nocy.

    Na śmierć zapomniałam, że zawsze winna jest kobieta!

    - Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina! To powiedziałam ja 4 i zabiłam w swą winną wszystkich nieszczęść mężczyzny, grzeszną, geriatryczną pierś!
    Dlatego między innymi nie chodzę do kościoła. Nikt o zdrowych zmysłach nie skazuje się na wieczne potępienie.
    Mam nadzieję, że Bóg Wam wybaczy tą nienawiść do kobiet. Pomodlę się dziś za to.



    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 04 października 2022 - 07:23
    ~4 napisał:

    Na śmierć zapomniałam, że zawsze winna jest kobieta!




    Szczerze mówiąc masz rację ;)

    Czytałem na temat "ruchu" na Tinder i Badoo i większość kobiet "poluje" na pewną określoną grupkę mężczyzn.

    Mężczyzn z pięknymi zdjęciami niczym modele , z opisem że dobrze zarabiają , i zupełnie cuda ...
    I do tego jeszcze kawaler ;)

    Wtedy taka kobieta po 40 z dziećmi rozwiedziona jeśli taki facet do niej się odezwie jest szcześliwa i jej samoocena rośnie w kosmos, tyle że jakby spojrzała w lustro to by wiedziała że w rzeczywistości taki młody piekny i bogaty kawaler nawet by na nią nie spojrzał ;)
    Tacy faceci mają dobry bajer , kłamią pięknie i wiedzą co trzeba powiedzieć aby kobietę "zdobyć" a może po prostu pójść z nią do łóżka i zaliczyć jako następne trofeum ...
    Później takie kobiety często zachodzą w ciąże i nawet nie wiedzą jak się nazywa ojciec ..
    I nic to nich nie uczy i znów szukają królewicza ..

    Znajoma mi opowiadała ile dostaje ofert na Tinder , normalnie jest zasypywana ofertami mimo że w realu jeszcze nikogo nie poznała :)
    Tyle że większość jak niemalże nie wszyscy chcą zaliczyć taką laskę i szukać następnej , bo jak ktoś dobrze wygląda i ma dobry bajer to może codziennie nową zaliczyć ..

    Ci "normalni" mają przechlapane a jak jeszcze piszą prawdę to już wręcz skandal ;)

    Więc tak winne są kobiety , bo to one dostają najwięcej lajków i polubień i to one decydują z kim się spotkać a że często tym kobietom zależy tylko na sexie , to psują rynek randkowy ..

    ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kobietka ~kobietka
    ~kobietka
    Napisane 04 października 2022 - 11:24
    ~facet46 napisał:
    Więc tak winne są kobiety , bo to one dostają najwięcej lajków i polubień i to one decydują z kim się spotkać a że często tym kobietom zależy tylko na sexie , to psują rynek randkowy ..


    Jeśli obu stronom tej konkretnej grupy zależy tylko na seksie - to kto tu coś "psuje"? Są jacy są (obie strony tych "układzików", nie jedna), dla Ciebie akurat nie przedstawiają sobą żadnej wartości, za to znajdują się nawzajem. Więc... w czym problem, skoro i tak nie chciałbyś takiej kobiety? Przecież świata nie zmienia się pod siebie, tylko się szuka tej swojej własnej niszy ;). A ludzie są, zawsze byli i zawsze będą przeróżni.

    Ostatnio czytałam o jakimś chrześcijańskim, konserwatnym portalu randkowym, który niedawno powstał - też nie moja bajka, ale jest mi to równie obojętne. Czysto teoretycznie, bo mam oczywiście męża :) Po prostu ani w tym, ani w tym kręgu bym nie szukała, albo zwracała uwagę tylko na tych "nielicznych", którzy moją uwagę by zwrócili. Bez pretensji do innych, że żyją jak chcą, a ja ich przecież i tak nie widzę w roli swojego życiowego partnera. Proste jak drut :).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 04 października 2022 - 12:22
    ~kobietka napisał:

    Jeśli obu stronom tej konkretnej grupy zależy tylko na seksie - to kto tu coś "psuje"? Są jacy są (obie strony tych "układzików", nie jedna), dla Ciebie akurat nie przedstawiają sobą żadnej wartości, za to znajdują się nawzajem. Więc... w czym problem, skoro i tak nie chciałbyś takiej kobiety?


    Wiesz nie do końca.

    Jeśli obie strony od razu umawiają się tylko na sex , bez żadnych zobowiazań i po sexie mówią sobie cześć i wracają do siebie , to faktycznie jest to uczciwe.

    Tyle że nie oszukujmy się , duża część kobiet jest tam aby znaleźć partnera a nie aby ją ktoś obcy zaliczył , choć zapewne są i takie , ale zapewne nie piszą że poszukują miłości związku i itd ..

    Wystarczy poczytać różne fora i itd ile jest żalów że facet nagadał bzdur , rozkochał , zaliczył i zniknął a kobieta została z ciążą i nawet nie znała nazwiska ojca ;)
    A takich co szuka bezpłatnego sexu jest sporo , po co iść do burdelu i płacić jak można za ładne słówka miec za darmo ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~4 ~4
    ~4
    Napisane 04 października 2022 - 13:26
    ~Facet46 napisał:
    ~kobietka napisał:

    Jeśli obu stronom tej konkretnej grupy zależy tylko na seksie - to kto tu coś "psuje"? Są jacy są (obie strony tych "układzików", nie jedna), dla Ciebie akurat nie przedstawiają sobą żadnej wartości, za to znajdują się nawzajem. Więc... w czym problem, skoro i tak nie chciałbyś takiej kobiety?


    Wiesz nie do końca.

    Jeśli obie strony od razu umawiają się tylko na sex , bez żadnych zobowiazań i po sexie mówią sobie cześć i wracają do siebie , to faktycznie jest to uczciwe.

    Tyle że nie oszukujmy się , duża część kobiet jest tam aby znaleźć partnera a nie aby ją ktoś obcy zaliczył , choć zapewne są i takie , ale zapewne nie piszą że poszukują miłości związku i itd ..

    Wystarczy poczytać różne fora i itd ile jest żalów że facet nagadał bzdur , rozkochał , zaliczył i zniknął a kobieta została z ciążą i nawet nie znała nazwiska ojca ;)
    A takich co szuka bezpłatnego sexu jest sporo , po co iść do burdelu i płacić jak można za ładne słówka miec za darmo ;)

    Nie za ładne słówka a za kłamstwa, nieszczerość, manipulację. Za wprowadzenie w błąd nieświadomego podstępu człowieka i wykorzystanie go bo miał nadzieję. Niczym to się nie różni od złodziejstwa. Tyle, że w tym przypadku kradnie się człowiekowi nie coś materialnego a wiarę w drugiego człowieka. I takim sposobem zaufanie w społeczeństwie maleje, rośnie stres wywołany myśleniem czy ktoś oszuka czy nie oszuka i jakie ma tak naprawdę intencje i stajemy się co raz bardziej zagubieni i w tych swoich lękach jeszcze bardziej zatwardziali, szkoda:-(
    W sumie to nie powinnam się tym przejmować bo dzięki temu mi pracy nie zabraknie. Jednak jakoś mi żal i tych zmanipulowanych i oszukanych i tych co sobie własną godność i poczucie wartości depczą oszukując i manipulując. Cierpią i oszuści i oszukani. Każdy na swój sposób.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotr ~Piotr
    ~Piotr
    Napisane 04 października 2022 - 13:41
    ~Elka napisał:
    Czy to prawda, że dla mężczyzny po 40. atrakcyjna może wydawać się kobieta tylko i wyłącznie znacznie młodsza?


    Nie, natomiast prawdą jest to, że w pierwszej kolejności interesuje nas w kobietach wygląd, a z nim jest lepiej w przypadku młodszych kobiet niż starszych.
    W moim przypadku kobieta może być niezwykle inteligentna, czuła, wrażliwa, oczytana i interesująca jako człowiek, ale jeśli nie jest przy tym atrakcyjna fizycznie (a, umówmy się, swój szczyt atrakcyjności 40-latki mają z reguły już za sobą) to mogę być wyłącznie jej kolegą.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 04 października 2022 - 17:46
    ~4 napisał:
    I z tymi dziećmi, że ich tak panowie po 40 pragną to też chyba jakaś bzdura bo nigdzie, w żadnym towarzystwie tego nie słyszałam. Wygoda, życie na luzie, fajny seks jeszcze co poniektórzy wyzwań zawodowych, większej kasy, osiągnięć w nauce tego chcą znajomi mężczyźni a nie pieluch, kolek, ząbkowania, dziecięcych chorób, które uniemożliwiają pracę, zarwane noce i skarbonek bez dna.

    Oni są płodni i im to przeszkadza a nie ułatwia życie!



    Mam podobne odczucia, znam też takich, którzy mając już dzieci, poddali się wazektomi, żeby wpadki po 40 nie zaliczyć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tak sobie myślę ~Tak sobie myślę
    ~Tak sobie myślę
    Napisane 04 października 2022 - 18:01
    ~Najgłupsze napisał:
    ~4 napisał:

    Pewnie to wiesz, ale ludzi łączy wiele rzeczy nie tylko seks a w dojrzalym wieku seks schodzi na dalszy plan, choć nadal bywa ważny. (...)


    Wiem, co i kogo łączy. Ale jak 40-stka łączy się z 25 latkiem, to raczej nie można mówić tu o "dojrzałym wieku" i że coś schodzi na dalszy plan. To jest idealne połączenie, aby przetrzepać futerko... ale za to mało rokujące na dłuższy związek...

    No ale tak jak wcześniej pisano - skoro panie po 40-stce nie mają wokół siebie atrakcyjnych równolatków - to biorą się za młodsze roczniki... i trochę te młodsze roczniki mężczyzn psują ;) - bo skoro taka jest duża podaż atrakcyjnych kobiet na rynku wtórnym... to roczniki wiele młodsze, dziewczyny 25-30 lat... mają do dyspozycji nieco już rozkapryszony towar, który wyszumiał się z ryczącymi paniami 40+ ... no ale co zrobić - same sobie panie winne... - że teraz panie polują na panów... a nie odwrotnie - takie dziwne czasy nastały.

    Jak 40 latka zwiąże się z 25 latkiem to korzyścią dla obojga jest seks, ale jak 40 latek zwiąże się z 25 latką to korzyścią dla niego jest seks a dla niej przeważnie dobra materialne.
    Oczywiście nie jest to zasadą, jednak coś w tym jest.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kobietka ~kobietka
    ~kobietka
    Napisane 05 października 2022 - 12:57
    ~facet46 napisał:
    Wystarczy poczytać różne fora i itd ile jest żalów że facet nagadał bzdur , rozkochał , zaliczył i zniknął a kobieta została z ciążą i nawet nie znała nazwiska ojca ;)


    Przykre, ale wracając do sedna, to nadal uważam, że to po prostu nie jest Twój target :) I nie byłby nim nawet bez tindera czy innych takich. Wiesz, to trochę tak, jakbym upatrzyła sobie grupkę mężczyzn, którzy gustują w "lafiryndach" :) stała nad nimi i pomściła, że "heeej, ale wyście głupi, a ze mną, kobietką, mielibyście tak dobrze". "No widzisz? Już masz rogi". No proszę Cię :). Mało w tym godności, a to nie jest seksowne :). Życzliwie Ci to piszę.

    Ostatecznie to ich błędy (nawet jeśli) do zrobienia i ich wybory do wybrania, a Ty interesuj się tymi kobietami, które są szczerze zainteresowane Tobą. Nie tymi, które przyciąga coś zupełnie innego (a nie mi, ani Tobie wybierać, co kogo przyciąga) niż masz do zaoferowania - niezależnie od tego jak na tym wychodzą. Nie musisz być atrakcyjny dla całego świata - mi tam na przykład wystarcza mąż ;).

    I dobra, uciekam ogólnie, tak se "migłam". Pozdrawiam Cię czwórko, pozdrawiam całą resztę, bądźcie zdrowi, radośni i niech Wam się :).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~4 ~4
    ~4
    Napisane 05 października 2022 - 15:16
    ~kobietka napisał:
    ~facet46 napisał:
    Wystarczy poczytać różne fora i itd ile jest żalów że facet nagadał bzdur , rozkochał , zaliczył i zniknął a kobieta została z ciążą i nawet nie znała nazwiska ojca ;)


    Przykre, ale wracając do sedna, to nadal uważam, że to po prostu nie jest Twój target :) I nie byłby nim nawet bez tindera czy innych takich. Wiesz, to trochę tak, jakbym upatrzyła sobie grupkę mężczyzn, którzy gustują w "lafiryndach" :) stała nad nimi i pomściła, że "heeej, ale wyście głupi, a ze mną, kobietką, mielibyście tak dobrze". "No widzisz? Już masz rogi". No proszę Cię :). Mało w tym godności, a to nie jest seksowne :). Życzliwie Ci to piszę.

    Ostatecznie to ich błędy (nawet jeśli) do zrobienia i ich wybory do wybrania, a Ty interesuj się tymi kobietami, które są szczerze zainteresowane Tobą. Nie tymi, które przyciąga coś zupełnie innego (a nie mi, ani Tobie wybierać, co kogo przyciąga) niż masz do zaoferowania - niezależnie od tego jak na tym wychodzą. Nie musisz być atrakcyjny dla całego świata - mi tam na przykład wystarcza mąż ;).

    I dobra, uciekam ogólnie, tak se "migłam". Pozdrawiam Cię czwórko, pozdrawiam całą resztę, bądźcie zdrowi, radośni i niech Wam się :).

    Dziękuję i również pozdrawiam:-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facet46 ~Facet46
    ~Facet46
    Napisane 06 października 2022 - 07:38
    ~kobietka napisał:

    Przykre, ale wracając do sedna, to nadal uważam, że to po prostu nie jest Twój target :) I nie byłby nim nawet bez tindera czy innych takich.


    Wiesz target sam się określi. W tym zakresie wiekowych co założyłem nie miałem problemu aby kobiety się do mnie odzywały , wiec target prawidłowy.
    Tyle że ja wiem co chcę a czego nie chce , więc nie umawiam się z każdą która ze mną rozmawia a wybieram nieliczne.
    Chociaż wybieram to już nieaktualne , bo zainteresowałem się jedną kobietą i zobaczymy co z tego wyjdzie , więc obecnie nie ma mnie na portalach randkowych , bo pokasowałem konta już.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3
Strona 3 z 3
poprzednia Strona 3 z 3

Gorące tematy