Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Tabletki na potencję i na opóźnienie wytrysku

Rozpoczęte przez ~kirps, 24 kwi 2017
  • ~marek
    ~marek
    Napisane 26 lutego 2018 - 08:50
    Po wizycie u seksuologa dostałem namiar na żel dr Penigreat, żebym przetestował. Miałem też zmienić dietę na śródziemnomorską. Dodałem też do jadłospisu sporo pobudzających afrodyzjaków, no i więcej ruchu na świeżym powietrzu. Problem szybkiego wytrysku zniknął po pół roku mniej więcej. Trzeba zmienić dość drastycznie bym powiedział dotychczasowy styl życia. Ten żel działa doraźnie i pozwala faktycznie na dłuższe zabawy. U mnie wydłużenie stosunku do 12 – 15 minut nastąpiło, więc wystarczająco ;) Wcześniej maks 5, chociaż moja kobieta nigdy się na przypadłość nie skarżyła. Wyleczyłem się dla siebie po prostu ;)

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Roman 37
    ~Roman 37
    Napisane 11 kwietnia 2018 - 06:58
    osobiście stosuję Titan Gel wzmacnia erekcję, mam większego penisa silniejszy wytrysk doznania też są na innym poziomie moja pani zadowolona, wypróbuj tylko szukaj oryginalnych opakowań a nie podróbek

• ~KarolJab
    ~KarolJab
    Napisane 15 maja 2018 - 11:28
    Ja się jakoś boję tego sidenafilu mimo wszystko. Jedni mówią, że ma skutki uboczne a inni że nie... Dla spokoju ducha zdecydowałem się kupić coś naturalnego i jestem zadowolony :) Polecam wszystkim Ereko, dobry skład!

• ~Ozik
    ~Ozik
    Napisane 29 czerwca 2018 - 16:10
    Polecam wybrać się do lekarza urologa lub lekarza seksuologa. Na pewno coś poradzą co ci nie zaszkodzi, a na pewno pomoże ;) https://ranking.abczdrowie.pl/s/Urolog

• ~Tomek40
    ~Tomek40
    Napisane 26 sierpnia 2018 - 22:12
    Każdy zaczynał od tego co polecili mu inni. Mnie zaufany kumpel polecił Ereko. Terapia nie trwa bardzo krótko ale już minęło parę miesięcy odkąd zakończyłem brać te tabletki, a dalej wszystko u mnie ok :)

• ~Jacek
    ~Jacek
    Napisane 18 października 2018 - 18:47
    Pamiętajcie że sildenafil który obecnie jest dostępny bez recepty pod rożnymi nazwami to tak na prawdę substancja czynna viagry i czasem może mieć bardzo dużo skutków ubocznych, w tym tych poważnych.Może na początek coś z naturalnych składników, np. viteran? https://www.viteran.com/

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty