Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Sympatia

Rozpoczęte przez ~Kobieta dojrzała , 10 gru 2023
  • avatar ~Kobieta dojrzała ~Kobieta dojrzała
    ~Kobieta dojrzała
    Napisane 10 grudnia 2023 - 09:05
    Założyłam konto na S. Niedawno.
    Okazało się, że nie umiem się ma takim portalu poruszać..Panowie oczekują po 1 spotkaniu deklaracji.i by byli tymi jedynymi z którymi się spotykam..
    Więc aby być fair, powinnam chyba każdemu przy ktorym jasny piorun mnie nie strzeli i olśni, od razu mówić- spadaj.
    Czy tego oczekujecie Panowie?
    Wiadomości dostałam na poczatku setki, po zrobieniu ograniczeń wiekowych parę dziennie.
    I kompletnie nie wiem jak z tego portalu korzystać by uniknąć męskich pretensji.
    Kłamać że dany Pan jest tą jedyną opcją?
    Panowie to chyba robią?.
    Po 2 tygodniach mialam załamkę i chciałam zawiesić ten portal, ale w moim wieku: (50) nie tak łatwo poznać w realu wolnego faceta.
    Z jednej strony Panowie piszą do mnie sze powinnam dać im szansę ich poznać, z drugiej oczekują że ta szansa będzie dana tylko jedynemu, ale przecież bez Poznania kogoś, spotkania się 2, 3 razy ciężko sobie wyrobić przekonanie na tak lub nie..co sądzicie?
    Zastanawiam się już nad jakimś biurem matrymonialnym, by uniknąć frustracji..



    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Anons ~Anons
    ~Anons
    Napisane 10 grudnia 2023 - 09:16
    Powinnaś każdemu dać doopy i wtedy możesz wybrać, który ci bardziej pasował.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kobieta dojrzała ~Kobieta dojrzała
    ~Kobieta dojrzała
    Napisane 10 grudnia 2023 - 09:28
    Wytłumacz mi dowcipnisiu jak to się ma do tego co napisałam? Jakie znaczenie czy dupa czy kawa czy herbata?
    Pewnie jeden z tych ci wypisują te teksty typu: strzeliłbym Ci gola, i których trzeba blokować..


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kobieta dojrzała ~Kobieta dojrzała
    ~Kobieta dojrzała
    Napisane 10 grudnia 2023 - 09:32
    Widzę że facetów trzeba pi prostu kłamać.
    Inaczej się nie da.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Anons ~Anons
    ~Anons
    Napisane 10 grudnia 2023 - 10:55
    Patrząc na twoje problemy to inaczej sie nie da.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sw ~Sw
    ~Sw
    Napisane 10 grudnia 2023 - 11:01
    Załóż nową skrzynkę mailową i z tymi wybranymi kandydatami trochę popisz i to nie wiadomości w rodzaju sms, czy jedno zdanie, ale coś znacznie dłuższego. Zweryfikujesz czy kandydat ma jakieś wykształcenie ,czy nie skończył jeszcze podstawówki i uważa zaśmiecanie forów internetowych i podszywanie się pod różne byty w sieci za wspaniałą rozrywkę.A jak by jeszcze wyłudził jakieś zdjęcie to by został bohaterem całej klasy.Druga kategoria to dorośli ale zaburzeni emocjonalnie.Ale tych łatwo odsiać nawet po pierwszym spotkaniu w realu.
    Czyli trolle i gówniarstwo .
    Pretensje do Ciebie po jednym,dwóch spotkaniach ? Zależy czego oczekujesz od tych facetów,szybkiego seksu na jedną,dwie noce ,niezobowiązującego romansu z perspektywą kilku miesięcy (z opcją przedłużenia) ,czy poważnego związku (jak wszystko pójdzie dobrze).
    Co do kłamstw powiedzianych na początku to będą one zabójcze dla relacji (gdyby ta jednak się udała i okazała perspektywiczna) ,no bo jak być z oszustką.To każdego zrazi.
    Nie wiem co napisałaś w profilu na swoim forum i czego mogą oczekiwać kandydaci.
    Jak poznać kogoś w realu? W tym miesiącu poznałem jedną panią w bibliotece osiedlowej,oddawała książki,porozmawialiśmy o tym co przeczytała,co poleca a miło rozpoczętą rozmową kontynuowaliśmy przy kawie i kieliszku wina w pobliskiej kawiarni.
    Dobrze się rozmawiało, więc wymiana numerów i będzie następne spotkanie.
    Inną panią poznałem w kinie.ona wychodziła z seansu a ja czekałem na rozpoczęcie następnego.Porozmawialiśmy o tym co ona zobaczyła i o tym na co ja szedłem (zamiast iść i oglądać reklamy) . Wymieniliśmy się numerami i jesteśmy umówieni na następna wizytę w kinie a potem kawiarnia.
    Co wyniknie z tych dwóch znajomości ? Nie mam pojęcia,ale nic na siłę , nie jestem zdesperowany.Tak że można,poznać kogoś nawet w sklepie. 50 to nie wyrok, trzeba próbować. No chyba że szukasz przygodnych ,szybkich randek.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kobieta dojrzała ~Kobieta dojrzała
    ~Kobieta dojrzała
    Napisane 31 grudnia 2023 - 03:08
    Dziękuję. :)
    Spotkałam.tam.kogoś kto mi wykasował chęć poznawania innych Panów i teraz poznajemy tylko siebie :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy